Navigeerimine XXL-vormingus: uus professionaalsete autojuhtide seeria Garmin dēzl

11.08.2020
Navigeerimine XXL-vormingus: uus professionaalsete autojuhtide seeria Garmin dēzl

Garmin DEZL 1000 garmingps

Professionaalsetel pikamaa- ja kutselistel autojuhtidel on tänavatel erilisemad, kuid ennekõike kõrgeimad nõudmised navigatsiooniseadmele. Garmin on teadlik veoautojuhtide ees seisvatest väljakutsetest maanteel ja tegeleb sellega uue dēzli seeriaga. Sõidukipõhiseid marsruute saab eriti hästi lugeda suurtel 7-, 8- ja 10-tollistel puutetundlikel ekraanidel ning tänu arvukatele funktsioonidele on see juhile kogu aeg ustav sõiduabi.

Uued Garmin dēzl 2020 seeria navigaatorid veaoautodele on nüüd saadaval. Mudelivalik: Garmin dēzl LGV700, Garmin dēzl LGV800, Garmin dēzl LGV1000.

Oamdused:

Eriti suured 7-, 8- ja 10-tollised puutetundlikud ekraanid

Eelinstalleeritud Euroopa kaardid ja liiklusteave otse DAB + kaudu

Sõidukipõhine marsruudi juhendamine erinevate profiilide jaoks

Veoautode parkimised Euroopas

Reaalajas liiklusteave, ilm, radar ja kütusehinnad

Kuvatakse populaarsed veoautode sihtkohad ja sagedamini kasutatavad veoautode marsruudid

Sõiduaja taimer, juhi abi ja marsruudi eelvaade

Käed-vabad funktsioon ja mobiiltelefonisõnumite kuvamine ekraanil

Eelinstalleeritud veoauto huvipunktid, samuti TripAdvisor ja Foursquare-i huvipunktid

Kaardi- ja tarkvarauuendused integreeritud Wifi-i kaudu

Aku kestvus kuni 2 tundi ja ühilduvus tagurduskaameraga

Tänu eelinstalleeritud veoauto, traktori haagise, bussi või auto profiilidele saab juht konkreetsed marsruudi juhised, mis põhinevad individuaalsetel mõõtmetel, kaalul, haagise tüübil, ohtlikke kaupu käsitleval teabel, tunneli piirangukoodil ja muudel sõiduki omadustel. Lisaks on eelnevalt paigaldatud Truck Parking Europe veoautodele spetsiaalsed parkimiskohad. Kõigil Garmin dēzl 2020 a. mudelitel on 3D-kaardid 46 Euroopa riigile. Reisiaja taimer näitab ka igapäevaseid sõidutunde, sõidu tunde kokku ja aega järgmise pausini. Kaardi- ja tarkvarauuendusi saab hõlpsasti teha integreeritud Wifi-i kaudu.

Hästi puhatud, turvaliselt sihtkohta

Uued Garmin dēzl mudelid LGV700, LGV800 ja LGV1000 on suureks eeliseks, kuna tänu intelligentsetele juhi abisüsteemidele suurendavad need turvalisust. Näiteks pakub navigatsiooniseade teavet eesolevate kurvide, koolitsoonide, raudteeületuskohtade, kiiruse muutuste, külgtuule, kitsaste tänavate või järskude tõusude ja laskumiste kohta. Kaasaegse hääljuhtimisega saab ka sihtkohti nimetada, aadresse ja HP-sid leida või muid funktsioone kasutada ilma käsi roolilt võtmata. Lisaks on kõigil mudelitel Bluetooth käed-vabad funktsioon, reaalajas liiklusteave, aktiivse sõiduraja ekraan ja 3D-pööramisjuhised. Uusima tehnoloogia abil näitab Garmin dēzl seeria ka potentsiaalseid peale- ja mahalaadimise tsoone vahetult enne sihtkohta jõudmist ning kuvab marsruudil populaarseid veoautode marsruudilõike.

 

Mudelid Garmin dēzl LGV800 ja LGV1000 sisaldavad spetsiaalset raskeveokite hoidikut iminapaga ja toiteallikaga magnetilist adapteriplaati, kruvipesa ja RAM-süsteemiga ühilduvat AMPS-plaati. Ilma toiteallikata on mudelite aku kestvus kuni kaks tundi ja need ühilduvad Garmini erinevate tagurduskaameratega.

Osta uus Garmin DEZL rekka navigaator meie kauplusest siit

 

GArmin DEZL 800 GArmingpsUUs Garmin dezl 700 Garmingps veebisGarmin DEZL 700 GArmingps