Veoauto navigaator Garmin dezlCam LGV710 MT-S

Tootekood: 010-02727-15
EAN: 753759308421
Kaubamärk: GARMIN
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
599,00 €
Kogus: - +
   - või -   

TEEL TOIMUVA TUNNISTAJA

Sellel 7-tollisel naviseadmel on sisseehitatud pardakaamera, mis kaitseb sinu autojuhimainet, ning selle funktsioonide hulgas on kohandatud marsruudi koostamine sinu veoki suuruse ja kaalu ning tipptasemel saabumise planeerimise põhjal.

Selge ja lihtne – terav suure eraldusvõimega 7″ ekraan.
 
Sisseehitatud pardakaamera jäädvustab HD-video ja salvestab videod intsidentidest automaatselt.
 
Leia oma veoki jaoks parim marsruut kohandatud veoki marsruudi koostamise2 funktsiooni abil ning ole teadlik
maanteehoiatustest, nagu näiteks eelseisvad järsud kallakud.
 
Teosta sujuv saabumine laadimisplatvormide ja veokite sissepääsude aerofotode abil.

Profitasemel planeerimine just nii nagu sul kombeks on. Näe parimaid paiku kütuse tankimiseks, puhkepausideks ja ööbimiseks.

Soovid duši alla minna? Pead tankima? Kasuta veokite ja haagiste teenuste kataloogi.

Ole vaevata valvel.


SISSEEHITATUD PARDAKAAMERA

Integreeritud kaamera jäädvustab katkematult 140-kraadise vaateväljaga 1080p HD-videot ja salvestab video intsidentidest automaatselt. GPS-andmed näitavad, millal ja kus sündmused toimusid, ning tänu eelpaigaldatud mälukaardile on see satelliitnaviseade kasutamiseks valmis.

VIDEO TALLETAMINE

Salvestatud videod talletatakse automaatselt turvalises veebihoidlas ning neile pääseb juurde ühilduva nutitelefoni rakendusega Garmin dēzl™. Aktiivse Wi-Fi®-tehnoloogia ühendusega saad teistega videoklippe jagada, kui saadad neile lingi ja parooli.

UTO ESIOSA KOKKUPÕRKE HOIATUSED

Turvalisuse parandamiseks annavad esikokkupõrke hoiatused sulle märku, kui sõidad eesolevale sõidukile liiga lähedale. Teatud tingimused võivad hoiatusfunktsiooni tööd takistada.

ÕIDURAJALT VÄLJUMISE HOIATUSED

Saad märguandeid, kui kaldud sõiduteelt kõrvale või vastassuunavööndisse. Teatud olukorrad võivad häirida hoiatusfunktsiooni tööd.


VEEBIHOIDLA TELLIMUS

Sinu pardakaamera salvestatud videoklipid talletatakse pärast üleslaadimist 24 tunniks turvalisse veebihoidlasse. Garmin pakub tasulistes tellimustes ka pikendatud salvestuspakette. Lisateave

 

Ole igal pöördel enesekindel.

HÕLPSALT LOETAV EKRAAN

Ere 7″ puuteekraan pakub teravat suure eraldusvõimega pilti.

KOHANDATUD VEOKIMARSRUUDI LOOMINE

Sisesta lihtsalt oma sõiduki profiil (kohandatav kõrguse, kaalu, pikkuse, laiuse ja ohtlike materjalide alusel), et leida sinu veokile ja koormale parimaid veokisobilikke marsruute2.

KOHANDA OMA SAABUMIST

Vaata oma sihtkohta, seejärel lisa ja salvesta kohandatud saabumispunktid, nagu näiteks eelistatud turvaväravad, laadimisplatvormid ja veokiparklate sissepääsud.

EKSPERTTASEMEL SAABUMISE PLANEERIMINE

BirdsEye’ satelliitpildid aitavad saabumist sujuvalt planeerida tänu laadimisplatvormide, veokisissepääsude ja turvaväravate aerovaadetele.

TEABEPÕHINE MARSRUUTIMINE

Vaata populaarseid marsruute, mida kasutavad teised veokijuhid, et olukorras paremini orienteeruda, isegi tundmatul territooriumil.

MARSRUUDI ÜLEVAADE

Saad ilma vaevata vaadata kogu oma marsruuti ja määrata parimad kohad tankimiseks, puhkepausideks ja ööbimiseks.

MARSRUUDID KESKKONNAALADE JÄRGI

Saad juhiseid ja hoiatusi keskkonnaalade kohta su marsruudil.

VEOKITELE SOBIV PARKIMINE

Pead oma veoki parkima? Euroopa veokiparkimiskohtade andmed aitavad sul marsruudil parkimiskohti leida. Võid filtreerida soovitud mugavuste, nagu Wi-Fi®, duširuumid, turvatase jne alusel. Ja kui sul on ühendus mobiilirakendusega Garmin dezl™, vaata järgi, kas vabu parkimiskohti on, et sa ei sõidaks parklasse asjata.

VALI ÕIGE PEATUSKOHT

Leia eelistatud veokipeatuskohti eellaaditud veoki- ja haagiseteenuste kataloogist. See võimaldab loendeid kaubamärgi ja mugavuse alusel filtreerida.

JUHIHOIATUSED

Ohutuma ja teadlikuma sõidu tagamiseks annavad juhihoiatused märku eesolevatest järskudest kurvidest, kiiruspiirangute muutustest, raudteeülesõitudest ja muust.

LIHTNE PUHKEPAUSI PLAANIMINE

Hangi ajastatud teavitusi, et vajalikke puhkepause teha.

 

Avasta oma parim abiline.

GARMINI HÄÄLASSISTENT

Vajad juhiseid? Lihtsalt küsi. Garmini häälassistent vastab sinu suulistele päringutele, et sa ei peaks käsi roolilt tõstma ja saaksid rahulikult liiklust jälgida (Häälassistent on saadaval inglise, saksa, itaalia, hispaania, taani, rootsi ja hollandi keeles).

JUHTMETA UUENDUSED

Sisseehitatud Wi-Fi-ühenduvuse tõttu on lihtne kaarte ja tarkvara ilma arvutit kasutamata ajakohasena hoida. Kui uuendused on saadaval, kuvatakse ekraanil teade.

LIIKLUSTEAVE, ILMAPROGNOOS JA KÜTUSEHINNAD

Laadi alla rakendus dēzl, et saada teavet liikluse, ilma ja reaalajas kütusehindade kohta. Samuti saad avada photoLive liikluskaamerad, kui need on saadaval.

VABAKÄEKÕNED

Sisseehitatud Bluetooth®-i traadita tehnoloogia abil saad sünkroonida oma ühilduva nutitelefoni satelliitnaviseadmega dēzl, et helistada käsi roolilt tõstmata.

NUTITEAVITUSED

Kui seade on seotud rakendusega dēzl, saad vaadata tekstsõnumeid ja muid teavitusi satelliitnaviseadme ekraanile kuvatuna.

 

Tea täpselt, kuhu lähed.

TRAVEL INFORMED

Kuva teenuse Tripadvisor® arvustused hotellide, restoranide ja vaatamisväärsuste kohta, mis jäävad sinu marsruudile või sihtkoha lähedale. Eellaaditud Foursquare®-i sisu abil on miljonite uute ja populaarsete kohtade leidmine lihtne.

KAARDI KATVUS

Sõida kaardiuuenduste ja üksikasjalike Euroopa ja Lõuna-Aafrika tänavakaartide abil enesekindlalt

LISA TAGURDUSKAAMERA

Näe BC™ 50 juhtmevaba tagurduskaamera abil (müüakse eraldi), mis on su veoki taga.

Nutikella Instinct 2® – dēzl™ mudeli abil sõidad tervist säästvalt.

Veokite rakendusega dēzl on lihtsam sõita.

 

Koge müra summutava veokijuhi peakomplekti dēzl™ heli selgust.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01855-10 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
439,00 €
Tootekood: 010-02313-10 ,   Tarneaeg: Küsi!
399,00 €
Tootekood: 010-02314-10 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
559,00 €
Tootekood: 010-02315-10 ,   Tarneaeg: 1-4 tööpäeva
699,99 €