Veoauto navigaator Garmin dēzl LGV800 MT-D

Tootekood: 010-02314-10
EAN: 753759256418
Kaubamärk: GARMIN
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
559,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Veoauto navigaator pikemateks sõitudeks

Dēzl ™ LGV800 pakub hõlpsasti loetavat 8-tollist navigaatorit, mis pakub teie sõiduki mõõtude ja raskuste jaoks kohandatud veoautode marsruuti 1 , mis annab professionaalsetele autojuhtidele selge ülevaate eesseisvast teest.

 

Ära jäta ühtegi asja vahele. Suure 8-tollise puutetundliku ekraani saab paigaldada horisontaal- või vertikaalrežiimis.                 

              Hankige oma platvormile parim marsruut kohandatud veoautode marsruudil 1 ja kasulike märguannetega näiteks tulevaste järskude klasside kohta.         

Aeg puhkuseks? Veoautode parkimise Euroopa andmed kuvatakse marsruudil.                    

 Kas vajate dušši? Tankla? Kasutage oma veoauto- ja haagisteenuste kataloogi.                    

Leidke kohalikud laadimisvööndid või ladustamispartiid laadimispunktide vahel.                       

 Räägi minuga. Nautige hääle abilise ja käed-vabad helistamise mugavust 2 .                     

Hankige suur pilt maanteel navigeerimise ajal.

ÄÄRMISELT SUUR EKRAAN

Selle ereda, karge 8-tollise puutetundliku ekraaniga Dēzli veoauto navigaator on loodud hõlpsaks kabiinis vaatamiseks ja intuitiivseks kasutamiseks. Nautige võimalust kuvada oma navigatsiooniekraani horisontaal- või portreerežiimis.

TAVALISTE VEOKRUPPIDE MARSRUUT

Sisestage lihtsalt oma veoki profiil (kohandatav kõrguse, kaalu, pikkuse, laiuse ja ohtlike materjalide järgi), et leida veokile eelistatud marsruudid, mis sobivad kõige paremini teie masinale ja veosele 1 .

TRANSPORTIDE PARKIMINE EUROOPAS

Kas peate oma tara parkima? Veoautode parkimise Euroopa andmed aitavad teil leida marsruudil veoautode parkimist. Filtreerige eelistatud mugavuste, näiteks Wi-Fi ® , dušide, turbetaseme ja palju muu järgi. Kui olete Garmin Drive ™ -i mobiilirakendusega ühendatud , kontrollige parkla olemasolu, et vähendada rahvarohkesse kohta sõitmise ohtu.

RAHVASTIKU TEENUD

Sõit võõras territooriumil? Oma olukorrateadlikkuse suurendamiseks vaadake populaarseid veoautode marsruute, mida teised kaubaautod kasutavad.

JUHTIVIRGAD

Ohutuma sõidu soodustamiseks ja olukorrateadlikkuse suurendamiseks hoiatavad juhihoiatused teid eelseisvate järskude kurvide, kiiruse muutuste, raudteeületuste ja muu eest.

KOORMUSKORRA JUHTIMINE

Sihtpunkti lähenedes näitavad meie laadimispunktist juhised potentsiaalseid laadimisvööndeid või laopartiisid, et selgitada, kuhu peate minema.

VALI ÕIGE SEIS

Leidke eelistatud veoautode peatumised eellaaditud veoautode ja haagisteenuste kataloogist, mis võimaldab teil filtreerida nimekirju kaubamärgi või mugavuste järgi.

                                  

KERGE LÕPU PLANEERIMINE

Saate õigeaegseid teatisi, mis aitavad igast peatumisest maksimaalselt kasu saada.

                              

PAIGALDUSVÕIMALUSED

dēzl LGV800 on varustatud mitme paigaldusvõimalusega, sealhulgas suure võimsusega iminapaga magnetiline kinnitus, kruvikinnitus ja 1-tollise kuuliga adapter AMPS-plaadiga, mis ühildub RAM-i kinnitussüsteemidega.

Tere tulemast nutikama sõidu juurde.

HÄÄLESISIST

Kas vajate juhiseid? Ütle lihtsalt sõna. Teie dēzli häälteassistent vastab teie suulistele taotlustele, nii et teie käed võivad jääda rooli ja teie silmad võivad olla keskendunud teele.

WIRELESS UPDATES

Sisseehitatud Wi-Fi ® -ühendus teeb teie kaartide ja tarkvara ajakohasena hoidmise arvutit kasutamata lihtsaks. Ekraanil olevad näpunäited näitavad, kui uued värskendused on saadaval.

LIIKLUS, ILM JA KÜTUSE HIND

Sidutage oma telefoniga dēzl LGV800 ja laadige alla Garmin Drive'i rakendus, et pääseda juurde 3 liikluse, ilmateate ja reaalajas kütusehindadele. Lisaks pääsete juurde fotoLive liikluskaameratele (kui need on saadaval).

 

 

                              

                              

 

KÄESOLEVA HELISTAMINE

Sisseehitatud raadiosidetehnoloogia Bluetooth ® võimaldab sünkroonida ühilduvat nutitelefoni dēzl-navigaatoriga, et helistada ilma käsi roolilt võtmata 2 .

LÕPLIKUD TEATISED

Kui ühendate rakenduse Garmin Drive, näete oma telefonist navigaatori ekraanil kuvatavaid tekstsõnumeid ja muid teatisi 3 .

 

 

                        

Nautige teedel rahuldavat elu.

TRIPADVISOR

Vaadake TripAdvisor ® reisijate hinnanguid hotellidele, restoranidele ja vaatamisväärsustele marsruudil või sihtpunkti lähedal.

LEIA KOHAD NIMI JÄRGI

Eelsalvestatud Foursquare ® -i sisu abil on lihtne miljonite uute ja populaarsete kohtade leidmine.

KAARDI HÕLMATUS

Sõitke enesekindlalt kaasasolevate kaardivärskenduste ja eellaaditud Euroopa tänavakaartidega.

TEEDE PÜSIVA ARVUTAMINE

Kui ühendate dēzl LGV800 telefoni, kasutades Garmin Drive ™ mobiilirakendust 2, leidke oma parim marsruut kiiremini - ja asuge teele juba varem .

                                     

LISAGE VARUKOOPIA KAAMERA

Kui tahate tagurpidi liikuda, vaadake, mis on teie veoki taga, ühendades dēzl-navigaatori traadita varunduskaamera BC ™ 35 (müügil eraldi) või kolmanda osapoole varukaameriga 4 .

                                

SAA VAATLIKKUS

Garmin Dash Cam ™ on teie usaldusväärne pealtnägija ning salvestab ja salvestab teie pika video ajal automaatselt video. Müüakse eraldi.

                           

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01855-10 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
439,00 €
Tootekood: 010-02313-10 ,   Tarneaeg: Küsi!
399,00 €
Tootekood: 010-02315-10 ,   Tarneaeg: 1-4 tööpäeva
699,99 €
Tootekood: 010-02727-15 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
599,00 €