Veoauto navigaator Garmin dezl 780LMT-D

Tootekood: 010-01855-10
EAN: 753759207762
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
Hind:
439,00 €

 Navigaator GPS veoauto Garmin DEZL 780LMT-D

  • Preemiumklassi 7-tollise ekraaniga veoauto GPS magnethoidiku ja eluaegsete kaardiuuendustega.

  • Kohandatav veoauto marsruutimine arvestades täpselt su veoauto suurust, kaalu ning lasti. Samuti annab seade hoiatusi eesolevate sildade kõrguste, teravate kurvide, järskude tõusude ja palju muu kohta.

  • Seade sisaldab digitaalset liiklusinfo vastuvõtjat ja on Smartphone Link toega.

  • Easy Break Planning, mis annab õigeaegselt märku, millal tuleks teha puhkepausi ning sisseehitatud veoautodele mõeldud kataloog, kust saab otsida vasteid margi või mugavuse järgi (nt "DKV" või "duššid").

  • Dēzl™ 780'l on ka hääljuhtimine (ei tööta eesti keeles), Bluetooth® abil kasutatav käed-vaba süsteem helistamiseks ja nutiteavitusteks ning sisseehitatud Wi-Fi®, et lihtsasti uuendada kaarte ja tarkvara ilma arvutita.

  • Dispetšer funktsioon ja jälgimissüsteem lubavad dispetšeritel saata sõnumeid ning aadresse oma juhtidele, samuti jälgida kogu sõitu algusest lõpuni.

Dēzl780 LMT-D 7-tollise ekraaniga veoauto GPS on suurepärane teekaaslane veoautojuhtidele, kes soovivad suure ekraaniga navi. Lisaks preemiumkvaliteediga kaartidele, hääljuhtimisele ning ühenduvusele on seadmel magnethoidik, et navi lihtsasti eemaldada hoidikust, kui lahkud kabiinist. Püsi ühenduses ning marsruudil dēzl™ 780 LMT-D'ga.

Kõrge resolutsiooniga ja suurendatava ekraaniga dēzl™ 780 LMT-D veoauto GPS'il on detailsed kaardid koos veoautodega seotud piirangutega (sildade kõrgused, ohtlikud kurvid, kaalupiirangud jpm). Lihtsalt sisesta oma sõiduki profiili informatsioon (muudetavad on nii kõrgus, kaal, pikkus, laius ja ohtlike veoste sisaldus lastis) ning leia oma veoautole sobivaim marsruut.

Kohandatav veoauto marsruutimine

Dēzl™ 780 veoauto GPS'il on detailsed Euroopa kaardid koos veoautodega seotud piirangutega ja maanteedega seotud informatsiooniga (sildade kõrgused, ohtlikud kurvid, kaalupiirangud jpm). Lihtsalt sisesta oma sõiduki profiili informatsioon (muudetavad on nii kõrgus, kaal, pikkus, laius ja ohtlike veoste sisaldus lastis) ning leia oma veoautole sobivaim marsruut. Lisamugavusena laseb "Lihtne veoauto profiil" sul haagise suuruseid vahetada vaid nupuvajutusega.

Tasuta reaalajas teenused

Mis toimub teel sinust eespool? Smartphone Link on tasuta mobiilirakendus, mis ühendab iPhone® või Android® seadme sinu dēzlCam'iga. Peale ühendamist, saab su dēzlCam reaalajas liiklusinfot, ilmateateid, kiiruskaamerate infot ja muud.


Juhi oma GPSi hääle abil (ei ole saadaval eesti keeles)

dēzl™ 780 LMT-D on hääljuhitava navigatsiooniga - lihtsalt ütle oma GPS'ile mida teha, ja ta teeb vajalikud asjad, ilma, et peaksid käed roolilt võtma või silmi teelt pöörama.

Sisseehitatud Wi-Fi hoiab su GPS'i ajakohasena

Dēzl™ 780 sisseehitatud Wi-Fi hoiab sinu seadme kaarte ning tarkvara lihtsasti ajakohasena. Kui oled Wi-Fi võrguga ühenduses ning mõni uuendus on saadaval, tekib seadme ekraanile teavitus. Seejärel tuleks vajutada Wi-Fi nuppu ekraanil, et uuendada oma tarkvara ja kaarte ilma seadet arvutiga ühendamata.

Bluetoothi eelised

Ühenda oma dēzlCam™ 785 Bluetooth'i kaudu enda nutitelefoni või tahvelarvutiga, et nautida sisseehitatud mikrofoni ja tugevate kõlaritega käed-vaba helistamist. Hoia oma telefoni taskus või konsoolil, ning sa saad endiselt teha kõnesid ning võtta kõnesid vastu. Nutitelefoniga ühenduses olles kuvab GPS oma ekraanil ka kohandatavaid nutiteavitusi kõnede, sõnumite, rakendusteadete ja muu kohta.

Lihtne puhkepausi planeerimine

Et teel olles elu lihtsustada, on dēzl™ 780 veoauto GPS'il tehtud lihtsak puhkepauside pidamine tänu õigeaegsetele puhkepausimärguannetele, et võtta igast pausist maksimum. Leia enda lähedusest veoautojuhtidele olulised huvipunktid nagu toidukohad, tanklad, puhkealad, dušid, pangaautomaadid, Wi-Fi leviala ja palju muud. Samuti on võimalik otsida ja filtreerida veoautode puhkealasid nendes leiduvate mugavuste järgi, nagu dušid, tanklad, Wi-Fi ja veokipesula.

Hoolduslogid

Dēzl™ 780 veoauto GPS'il on lisaks ka hooldusraamatu funktsioon, kuhu saab salvestada hoolduste tüübid ning ajad. Hoia mugavalt silma peal oma rehvide läbisõidul, rehvirõhul, õlivahetustel, rehvivahetustel ja paljul muul.

Dispetšer ja jälgimissüsteem

Dēzl™ 780 seadmele on eelnevalt paigaldatud lihtne veoauto jälgimise süsteem, mis laseb dispetšeritel jälgida juhte, ning saata näiteks sõnumiga tarneaadress. Juht saab aadressi valida tekstisõnumist ning sujuvalt marsruutida vajalikku sihtpunkti.

Lisa tagurduskaamera

Näe ka tagurdades oma veoauto taha kasutades Garmini tagurduskaamerat (müüakse eraldi).
dēzl™ 780 ühildub Garmin BC™ 35 juhtmevaba tagurduskaameraga. Peale ühendamist näitab dēzl kaamerapilti otse navi ekraanilt.

Navigeeri kergusega.

Lisaks detailsetele kaartidele ja suurele ekraanile on dēzl™ 780 veoauto GPS'il valjud kõlarid, mis annavad detailseid juhendeid, mida kuuled ka üle rehvimüra.

Reisiplaneerija abil saad luua mitme peatusega marsruute ning planeerida ja salvestada tulevikus toimuvaid reise. Samuti on seadmel ka Easy Route Shaping funktsioon, mille abil saad ekraanile vajutades kaardil marsruuti muuta, et kaasata enda marsruuti sulle meeldivaid teid, asulaid ja paiku.

Sõidu ajal annab Active Lane Guidance hääljuhiseid ning näitab värviliste nooltega, millises reas pead viibima et saaksid vajaliku pöörde või mahasõidu sooritada. Värvilised photoReal ristmikuvaated näitavad realistlikku graafikat eesolevatest ristmikest, et saaksid valmistuda nende ületamiseks. Bird's Eye ristmikuvaade näitab ristmikke linnulennult. dēzl'i navigeerimisekraan kuvab hetkekiirust, kiirusepiirangut, hetkel asutava tee nime ning orienteeruvat saabumisaega sihtkohta.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-02313-10 ,   Tarneaeg: Küsi!
399,00 €
Tootekood: 010-02314-10 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
559,00 €
Tootekood: 010-02315-10 ,   Tarneaeg: 1-4 tööpäeva
699,99 €
Tootekood: 010-02727-15 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
599,00 €