Spordikell Venu 2 Plus Ivory Cream Gold/Valge

Tootekood: 010-02496-12
EAN: 753759280932
Kaubamärk: GARMIN
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
429,00 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoLÜLITU OMA HEAOLU LAINELE

Tervise ja sportliku eluviisi tippfunktsioonide abil saad oma kehast paremini aru. Ning kui1 on ühildatud su nutitelefoniga, saad mugavalt teha kõnesid otse oma randmelt.


Tüdinud seadmete vahel liikumisest? Helista oma randmelt, kui seade on ühendatud su ühilduva nutitelefoniga.


Ühendatud häälassistendi abil1 saad kirjutada sõnumeid või neile vastata käed-vabad-režiimis.


Tervise ja heaolu funktsioonid annavad parema ülevaate sellest, mis su kehas toimub.


Leia uusi viise end liigutadarohkem kui 25 eellaaditud spordirakenduse abil.


Salvesta nutikella muusikat, et saaksid seda juhtmevabade kõrvaklappide abil ilma telefonita kuulata.


Ere AMOLED-ekraan ja kuni 9 päeva vastu pidav aku.

 

RÕHUTA OMA STIILI

Kristalselt selge AMOLED-ekraan äratab kella ellu ning näed kõike ka eredas valguses. Proovi alati aktiivse ekraani režiimi, et ekraan oleks alati nähtaval.

LOODUD LIIKUVATELE INIMESTELE

Vastupidav klaas Corning® Gorilla® Glass 3, kaunis roostevabast terasest korpus ja mugav silikoonrihm – seda nutikella ei peata miski.

TELEFONIKÕNED OTSE SU RANDMELT

Kõned ei jää vastamata ning sa ei pea oma taskuid ega kotti pahupidi pöörama. Kui see on su ühilduva nutitelefoniga ühendatud, saad helistada ja kõnesid vastu võtta otse läbi kella.

KÜSI OMA HÄÄLASSISTENDILT

Liiga kiire? Pole probleemi. Kasuta ühendatud nutitelefoni häälassistenti (Siri, Google Assistant või Bixby) läbi Venu® 2 Plus, et koostada sõnumeid ja neile vastata, küsida küsimusi ja isegi kontrollida oma ühilduvaid nutikodu seadmeid.

FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™

Salvesta kaheminutiline sessioon, et salvestada põhilisi statistilisi näitajaid, sealhulgas pulsisagedus2, pulsisageduse vaheldumine, pulssoksümeetria3, hingamine ja stress. Seejärel loo nende andmete aruanne ja jaga seda oma ühilduva nutitelefoni rakenduse Garmin Connect™ abil.

BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR

Jälgi oma keha energiataset ning saad teada, millal on parim aeg tegutsemiseks ja millal puhkamiseks.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Kasuta pulssoksümeetria3 andurit, et mõõta oma vere hapnikutaset päeva jooksul või kui magad, et saaksid teada, kui hästi sinu keha hapnikku omandab.

STRESSITASEME JÄLGIMINE

Vaata, kas päev on rahulik, tasakaalustatud või stressirohke. Lõõgastumise meeldetuletused soovitavad lühikesi hingamisharjutusi, et pinget leevendada.

MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE

Jälgi oma menstruaaltsüklit või rasedust rakendusega Garmin Connect. Logi sümptomeid, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki. Naistetervise jälgimise rakendusega saad otse kellas andmeid vaadata ja logida.

VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE

Jälgi igapäevast vedelikutarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Saad vedeliku tarbimise jaoks seada ka automaatse eesmärgi, mida muudetakse vastavalt sellele, kui palju sa tegevuste ajal higistad.

HINGAMISE JÄLGIMINE

Vaata, milline on su hingamine päeva jooksul, magamise ajal, hingamis- ja joogaharjutuste ajal ning Health Snapshot sessioni ajal.

UNEAJA SKOOR JA PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE

Vaata oma unekvaliteedi hinnet ning parema une soovitusi. Jälgi ka unefaase ning pulsisagedust, stressitaset, pulssoksümeetriat3 ja hingamist.

PULSISAGEDUS RANDMELT

Käekell mõõdab pidevalt sinu pulsisagedust2 ning annab teada, kui see püsib puhkehetkel liiga kõrge või liiga madalana. See aitab mõõta ka treeningu intensiivsust, isegi ujumisel.

HINGAMISE TÄIUSTATUD JÄLGIMINE

Alusta hingamisharjutusega, kui soovid lõõgastuda või tegevusele keskenduda. Käekell jälgib sinu stressitaset ja hingamist, et mõistaksid oma hingamismustreid paremini.

VORMISOLEKU VANUS.

See funktsioon kasutab kronoloogilist vanust, aktiivseid nädalatreeninguid, puhkeoleku pulsisagedust ja kehamassi indeksit või keha rasvaprotsenti4, et hinnata, kas su keha on sinu tegelikust vanusest noorem või vanem. Vaata ka nõuandeid, kuidas oma kehavanust vähendada.

ANIMEERITUD TRENNIKUVAD

Kella on eellaaditud lihtsad animeeritud kardio-, jooga-, Pilatese ja HIIT-treeningud, rakendusest Garmin Connect saad veel treeninguid alla laadida.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED

Jälgi kõiki oma liikumisharjumusi rohkem kui 25 eellaaditud GPS- ja siseruumides kasutatava spordirakendusega – kõnni, jooksmise, rattasõidu, basseinis ujumise, golfi ja palju muu jaoks.

TÄIUSTATUD JÕUTREENING

Selle põhjaliku tegevusprofiili abil näed oma tõste- ja jõurekordeid ning treenitud lihasgruppe otse randmel.

HIIT-TREENINGUD

Sellel uuel tegevusprofiilil on eri taimerid, millega saad jälgida HIIT-treeninguid, sh AMRAP, EMOM, Tabata ja kohandatud treeningud. Määra ringide arv, trenni-/puhkeintervallid ja veel muudki.

KAVANDA TREENINGUID

Vali enam kui 1600 harjutuse hulgast ja koosta rakenduses Garmin Connect ise oma treeninguid. Seejärel laadi need alla oma kella.

GARMIN COACH

Kasuta oma randmel olevat isiklikku tasuta jooksutreenerit, et treenida järgmiseks 5 km või 10 km jooksuks või poolmaratoniks.

INTENSIIVSUSMINUTID

Uuendasime ka intensiivsusminutite funktsiooni, et näeksid täpsemalt, millal ja millise tegevuse käigus neid kogusid. Intensiivsusminutid kuvatakse ajastatud tegevuste käigus ka andmeväljana.

NUTITEAVITUSED

Seo kell ühilduva nutitelefoniga ja võta kellas vastu e-kirju, tekstisõnumeid ja märguandeid. Kui sul on Android™-telefon, saad kiiresti saata eelsalvestatud sõnumeid vastuseks, või saad oma hääle abil vastata.

MUUSIKA

Laadi alla muusikapalasid ja esitusloendeid oma kontolt Spotify®, Deezer või Amazon Music (vajalik võib olla tellimus). Kasuta oma juhtmevabu kõrvaklappe, et ilma telefoni abita muusikat kuulata.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sul on eales vaja abi, saad kergesti oma asukohta reaalajas jagada eelnevalt määratud kontaktidega kui su kell ja ühilduv nutitelefon on ühendatud5. Sa võid määrata isegi hädaolukorra kontakti, kellele su kell võib helistada, nagu näiteks kohalik häirekeskus.

GARMIN PAY™ VIIPEMAKSED

Maksa kassas kiirelt ja kasuta ühistranspordisüsteemi Garmin Pay kontaktivaba makselahendusega, mis on saadaval kindlate teenusepakkujatega.

CONNECT IQ™ POOD

Lisa kellakuvasid, andmevälju ja rakendusi oma ühendatud kella rakenduse Connect IQ Store abil, mille laadisid alla enda ühilduvasse nutitelefoni.

SÜNKROONI KOOS GARMIN CONNECT RAKENDUSEGA

Rakenduse Garmin Connect abil saad vaadata oma kogu tervise- ja vormisolekuteavet ühest kohast. Ja suhelda jõudsalt kasvava veebikommuuniga, kus aktiivsed inimesed saavad luua sõprussidemeid, võistelda ja jagada.

AKU KASUTUSAEG JA KIIRLAADIMINE

Pidev tervise ülevaade – kuni 9 päeva nutikellarežiimis, kuni 24 tundi GPS-režiimis ja kuni 8 tundi muusikaga GPS-režiimis. Kümme minutit laadimist lisab kuni 1 päeva aku kasutusaega nutikellarežiimis või 1 päeva muusikaga GPS-režiimis.

ENERGIASÄÄSTUREŽIIM

Pigista oma nutikellast kõik lülitades seda funktsiooni sisse või välja, et aku kestaks kauem.

VEEKINDLUSE TASE

Selle käekella veekindluse tase on 5 ATM – käekella võib kasutada nii ujumise, duši alla käimise kui ka spaa külastamise ajal.

 

 

Sarnased tooted
Tootekood: 010-02159-00 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Homseks tasutud kaup ülehomme teele
527,99 €
Tootekood: 010-02158-00 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
439,00 €
Tootekood: 010-02157-21 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
899,00 €
Tootekood: 010-02158-02 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Täpsustage tarne
599,00 €
Tootekood: 010-02429-10 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
399,00 €