Spordikell Garmin Venu 2S GPS,Wifi Grey/Slate

Tootekood: 010-02429-10
EAN: 753759271879
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
Hind:
399,00 €

KEHA JA VAIM – GARMIN ON NEED ÜHENDANUD

Kui elad tervislikult, elad paremini. Sellel väiksemal GPS-nutikellal on tervisenäitajate ja treeningufunktsioonid, mis aitavad sul oma keha mõista.

     
Jälgi põhjalikumat tervisestatistikat ja vaata lähemalt oma keha andmeid.                         Leia uut laadi trenne üle 25 eellaaditud spordirakenduse abil.                    Vajad pisut abi? Järgi animeeritud treeninguid otse randmelt.                      Salvesta muusika kella ja jäta telefon koju.                    Maksa kassas kellaga1. Lihtne ja puutevaba.                     AMOLED-ekraan ja kuni 10 päeva vastu pidav aku? See sobib!                      
 

ELEGANTNE JA VÄRVIKAS

Imeilus AMOLED-ekraan äratab kella ellu ning näed kõike ka eredas valguses. Proovi alati aktiivse ekraani režiimi, et ekraan oleks alati nähtaval.

AKTIIVSE ELUSTIILI JAOKS

Vastupidav Corning® Gorilla® Glass 3, kaunis roostevabast terasest korpus ja mugav silikoonrihm – seda nutikella ei peata miski.

Jälgi oma keha ja vaimu.

FUNKTSIOON HEALTH SNAPSHOT™

Logi kaheminutine seanss, et salvestada põhiandmed, sh pulsisagedus2, pulsisageduse muutlikkus, pulssoksümeetria3, hingamine ja stressitase. Seejärel loo seadme ühilduva nutitelefoniga rakenduses Garmin Connect™ nende andmete aruanne ja jaga seda.

BODY BATTERY™ ENERGIATASEME JÄLGIMINE

Jälgi oma keha energiataset ning saad teada, millal on parim aeg tegutsemiseks ja millal puhkamiseks.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Pulssoksümeetria andur3 mõõdab sinu vere hapnikutaset päeval ja öösel, et saaksid teada, kui hästi sinu keha hapnikku omandab.

Treeni oma keha.

ANIMEERITUD TRENNIKUVAD

Kella on eellaaditud lihtsad animeeritud kardio-, jooga-, Pilatese ja HIIT-treeningud, rakendusest Garmin Connect saad veel treeninguid alla laadida.

SISSEEHITATUD SPORDIRAKENDUSED

Jälgi kõiki oma liikumisharjumusi rohkem kui 25 eellaaditud GPS- ja siseruumides kasutatava spordirakendusega – kõnni, jooksmise, rattasõidu, basseinis ujumise, golfi ja palju muu jaoks.

TÄIUSTATUD JÕUTREENING

Selle põhjaliku tegevusprofiili abil näed oma tõste- ja jõurekordeid ning treenitud lihasgruppe otse randmel.

 

Ühendust pidada on lihtne.

NUTITEAVITUSED

Paarista kell ühilduva nutitelefoniga ja võta vastu e-kirju, tekstsõnumeid ja märguandeid otse kellas. Android™-telefoniga saad isegi tekstsõnumitele vastata.

MUUSIKA

Laadi alla muusikapalasid oma Spotify®, Deezeri või Amazon Musicu kontolt (vajalik võib olla tellimus). Kasuta telefonita kuulamiseks juhtmeta kõrvaklappe (müügil eraldi).

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sinu käekell ja telefon on omavahel seotud ning sa kasutad sisseehitatud juhtumituvastusfunktsiooni, saad oma reaalajas asukohta kontaktidele käsitsi edastada – õues saab seda ka automaatselt teha5.

GARMIN PAY™

Maksa kassas kiirelt ja kasuta ühistranspordisüsteemi Garmin Pay kontaktivaba makselahendusega1, mis on saadaval kindlate teenusepakkujatega.

CONNECT IQ™ POOD

Laadi Connect IQ poes alla kellakuvasid, lisa andmevälju ning hangi rakendusi ja vidinaid.

SÜNKROONI KOOS GARMIN CONNECT RAKENDUSEGA

Kõik sinu tervise ja spordiandmed ühes kohas. Rakendus Garmin Connect on õitsev veebikogukond, kus liikuvad inimesed saavad suhelda, võistelda ja jagada.

AKU KASUTUSAEG JA KIIRLAADIMINE

Pidev tervise ülevaade – kuni 10 päeva nutikellarežiimis, kuni 19 tundi GPS-režiimis ja kuni 7 tundi muusikaga GPS-režiimis. 10 minutit laadimist lisab kuni 1 päeva aku kasutusaega nutikellarežiimis või 1 päeva muusikaga GPS-režiimis.

ENERGIASÄÄSTUREŽIIM

Muuda seadeid, mis aku kasutust enim mõjutavad, ja aku kestab veelgi kauem.

                   

VEEKINDLUSE TASE

Selle käekella veekindluse tase on 5 ATM – käekella võib kasutada nii ujumise, duši alla käimise kui ka spaa külastamise ajal.

 
Sarnased tooted
Tootekood: 010-02063-01 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Homseks tasutud kaup ülehomme teele
599,99 €
Tootekood: 010-02159-25 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 7-10 päeva
689,00 € (14%)
799,00 €
Tootekood: 010-01147-40 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
195,00 €
Tootekood: 010-02238-21 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
249,00 €
Tootekood: 010-02540-11 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
799,00 €