Sõiduauto navigaator+pardakaamera Garmin DriveAssist 50LMT 5" *

Tootekood: 010-01541-11
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-4 päeva
Hind: 369,00 €
319,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Õhuke GPS ja videoregistraator ühes

Navigaator GPS  sõiduauto Garmin DriveAssist 50LMT videoregistraatoriga

  • 5-tolline autoseade, hoiatus süsteemi ja sisseehitatud videoregistraatoriga

  • Detailne Euroopa kaart koos eluaegsete tasuta uuendustega*

  • Liiklusinfo

  • Bluetooth

  • Nutivõimalused nagu käed-vabad helistamine, häälkäsklused ja nutitelefoni teavitused.

  • Hoiatused tähelepanu tõstmiseks nagu järsud kurvid, kooli alad, kiirusemuudatused ja muud. 

 

Sisseehitatud videoregistraator

Garmin DriveAssist tuleb sisseehitatud kõrg-resolutsioonilise videoregistraatoriga, mis salvestab kogu sinu teekonna. Kui toimub kokkupõrge, tuvastab G-sensor selle koheselt ning salvestab ja lukustab automaatselt faili. GPS salvestab täpselt, kus ja millal ning millisel kiirusel sündmused toimusid.  Video saad taasesitada seadme ekraanil ja isegi kuvada kaardil, kus sündmus toimus. Kui soovid, võid isegi vaadata videot hiljem arvutiekraanil. Videode ja piltide säilitamiseks on seadmega kaasas 4 GB microSD ™ kaart (toetab kuni 64GB microSD mälukaarte, soovitav class 4 või kiirem).

Abistavad hoiatused.

Garmin DriveAssist toob sinuni hoiatused, et sõidaksid turvaliselt ja oleksid kursis enda lähedal toimuvaga. Nende hulka kuuluvad hoiatused järskudest kurvidest, kiirusemuudatustest, raudtee ülesõidu kohtadest ja muud. Lisaks teavitab ta sind kui sõidate ühesuunalisel tänaval vastassuunas või olete mõne kooli läheduses. Peale tundide pikkust sõitu annab DriveAssist märku kui oleks soovitatav puhata. Garmin DriveAssist edastab ka hoiatusi kokkupõrkest, kui sa sõidad liiga lähedale ees olevale sõidukile. Või kui kaldud teelt välja või vastassuunavööndisse, näete ja kuulete sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatusi. Ummikusse jäädes annab seade märku kui eesolev liiklus hakkab edasi liikuma. Up Ahead funktsiooni abil näed eesolevaid kohti ja sihtpunkte kaardi vaatest väljumata.

Navigeeri puudutuse või häälega

Garmin DriveAssist  mitte ainult ei ütle sulle kuhu pöörata, vaid kuulab ka su häälkäsklusi. Selle innovatiivse kõne tuvastusega saad sa juhtida seadet oma hääle abil - samal ajal käsi roolilt tõstmata. Lihtsalt aktiveeri see kohaldatava häälkäskluse abil ja saad liikuda ekraanil kuvatavas menüüs oma hääle abil. (eesti keeles ei tööta).

Laialdased nutivõimalused

Ühenda oma nutitelefon bluetooth abil Garmin DriveAssist seadmega, et kasutada käed-vabad helistamist ja saada teavitusi nutitelefonist otse DriveAssist ekraanile. Ilmastiku ja liiklusolude reaalajas nägemiseks lae alla Smartphone Link rakendus, mis ühendab Garmin DriveAssist GPS seadme sinu nutitelefoniga.

Liiklusinfo

Garmin DriveAssist sisaldab liiklusinfo vastuvõtjat, mis annab sinu seadmele liiklusinfo teenuse seadme elueaks. See aitab sul vältida ummikuid ja teetöid. Garmin DriveAssist hoiatab sind ja pakub ümbersõite. Midagi lisaks pole vaja osta - see on 100 protsenti tasuta liiklusinfo.

Pööre-pöördelt juhised

Garmin DriveAssist annab ka nn. "pööre-pöördelt juhiseid" Garmin Real Directions ™, kergesti arusaadavad teejuhiseid. Seade juhatab sind nagu sõber - kasutades äratuntavaid; hooneid, valgusfoore jne.. Sa ei pea pead vaevama tänavanimede otsimisel. Selle asemel kuuled selgelt arusaadavaid juhised, nagu "Pöörake vasakule pärast bensiinijaama." (eesti keeles ei tööta ).

Lihtsam otsida. Kiirem, et leida

Garmin DriveAssist otsing võimaldab leida miljoneid huvipunkte (POI) ja aadresse. Sisestades kategooria, aadressi või asutuse nime, leiab Garmin DriveAssist kiiresti soovitud koha.

Ühenda kaamera

Garmin DriveAssist on võimalik paaritada eraldimüüdava BC™ 30 tagurduskaameraga või babyCam beebimonitoriga, mis võimaldab edastada pilti kaamerast otse seadme erkaanile

Kõik Ühes Programm Express

Kasuta Garmin Express programmi, et hoida oma seade värskena. Garmin Express-iga on lihtne uuendada kaarte ja seadme tarkvara. Varunda Lemmikpunke ja paigalda tasuta uusi sõidukite ikoone ja erinevaid hääljuhiseid.

Ekraani mõõtmed: 11,1 x 6,3 cm (5.0")

Ekraani resolutsioon: 480 x 272 pikslit

Aku kestvus: kuni 0,5 tundi

Kõrgtundlik vastuvõtja: Jah

Eelsalvestatud Euroopa kaart: Jah

Sisaldab seadme eluaegset kaardiuuendust: Jah

Sisseehitatud DashCam: Jah

Sisseehitatud mälu: 7GB

Mälukaartide lisamise võimalus: Jah, microSD (Dash Cam minimum 4GB data card komplektis)

Kasutaja huvipunktid POI`d: Jah

Teekonna punkte/eelistusi/asukohti: 1000

Eestikeelne menüü ja hääljuhised: Jah

Liiklusinfo vastuvõtja: Jah

Sõiduridade abi (juhatab sind navigeerides õigele sõidurajale): Jah

Ristmiku eelvaatega: Jah

Kiiruse piirangu indikaator(näitab põhiteedel kiiruse piirangut): Jah

Seadme mõõtmed: 14,0 x 8,4 x 2,1 cm (2,6 cm, including camera)

Kaal: 191,0 g

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01187-21 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 päeva
199,00 € (9%)
219,00 €
Tootekood: 010-02037-12 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 päeva
209,00 €
Tootekood: 010-01856-10 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 päeva
499,00 € (6%)
529,00 €
Tootekood: 010-02036-10 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 päeva
169,00 €
Tootekood: CS-SP206 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
59,00 € (26%)
80,00 €

Tasuta tarne pakiautomaati alates ostust 49€. Laokaubale kiire 1-3 päevane tarne.   14 päevane kauba tagastusõigus vastavalt EV seadustele. Konsulteerime ja anname nõu telefoni ja meili teel täiesti tasuta. Kirjutage ja küsige tellimus@garmingps.ee