Sõiduauto navigaator Garmin Nüvi 2589LMT 5" Europe*

Tootekood: 010-01187-21
EAN: 753759115166
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
Hind:
199,00 €

Navigaator GPS  sõiduauto Garmin Nüvi 2589LMT Euroopa kaartidega

  • 5.0" multi-touch pööratav ekraan

  • Euroopa kaardid koos eluaegsete kaardi uuendustega (LM)

  • Foursquare® huvipunktid

  • Sõiduridade abi koos ristmiku eelvaatega

  • Näitab kiirusepiiranguid ja saabumisaega

  • Aitab lihtsalt leida aadresse ja miljoneid huvipunkte

  • Hääljuhised

  • Bluetooth

Uus Nüvi 2589LMT on Garmini esimesi 5“ multi-touch pööratava ekraaniga sõiduauto navisid uue kinnituse ja mugavama menüüga. 2589LMT kuvab pidevalt läheneavid huvipunkte (parklad, kauplused, söögikohad jms) näidates vahemaad ja asukohta teekonna suhtes (paremal või vasakul).

Laiekraaniga Nüvi 2589LMT tuleb eelsalvestatud Euroopa 45 riigi detailsete kaartidega, juhatab sind õigele sõidureale, arvutab kõige kütuse-säästlikuma teekonna ecoRoute funktsiooniga.

Navigeerimise võimalused

Nüvi 2589LMT-l on väga lihtne kasutajaliides ning selle esilehel on sul kaks valikut "Kuhu?" ja "Vaata kaarti". Värvilisel puuteekraanil saad lihtsalt otsida aadresse ja teenuseid ning nüvi viib sind kohale hääljuhistega. Seadmesse on eelsalvestatud City Navigator NTU Euroopa kaardid, samuti miljonid huvipunktid (POI`d) ning digitaalne kõrguste kaart. Nüvi 2589LMT-sse saad laadida kasutaja huvipunkte (POI`si) ja navigeerida geotaggitud piltideni. HotFix satelliitide ennustamis funktsiooniga arvutab Nüvi sinu asukoha kiiremini ning selle super-kiire kaardi joonestamine tagab sujuva kasutajaliidese.

Tea õiget rida, enne kui on hilja

Enam ei pea arvama, millises reas pead olema, et teha kavandatav pööre. Sõiduridade abi juhatab sind õigele reale enne lähenevat väljasõitu või pööret, tehes navigeerimise tundmatutel ristmikel lihtsaks.

Mine navigeerimisest kaugemale

Navigeerimine on alles algus. Tänu "Kus ma olen?" funktsioonile, tead alati, kus hetkel paikned ning saad leida lähimad haiglad, politsei jaoskonnad, tanklad, lähima aadressi ja ristmiku. Nüvi 2589LMT seadmele saad alla laadida ka lisa sõidukite ikoone läbi Garmin Garaazi.

Naudi tasuta seadme eluaegseid uuendusi

Tasuta eluaegse uuendusega on sul alati kõige värskemad kaardid, huvipunktid ja navigeerimise juhised. Kaardiuuendused on saadaval allalaadimiseks kuni 4 korda aastas ilma lisakuludeta ja ilma aegumis ajata.(Kui seadme kaarti ei uuendata 24 kuu jooksul, kaotab Eluaegne litsents kehitvuse.)

Kiiruskaamerad

Sõida turvaliselt ja seaduse kuulekalt nüvi 2589LMT antud kiiruskaamerate hoiatustega sinu teekonnal. Eelsalvestatud demo kiiruskaamerad enamiku Euroopa riikide kohta. Nüvi unikaalne kiiruskaamera hoiatussüsteem annab hoiatusi real-ajas, on usaldusväärne ja täpne.

Sisaldab eluaegseid liiklusinfo uuendusi

Nuvi sisaldab liiklusinfo vastuvõtjat, mis annab sinu seadmele liiklusinfo teenuse seadme elueaks. See aitab sul vältida ummikuid ja teetöid. Nuvi hoiatab sind ja pakub ümbersõite. Midagi lisaks pole vaja osta - see on 100 protsenti tasuta liiklusinfo.

Huvipunktid

Seadmesse on eelsalvestatud City Navigator NTU Euroopa kaardid, samuti miljonid huvipunktid (POI`d) hotellid, restoranid, tanlkad, pangaautomaadid, lennujaamad jne, jne. Lihtsalt puuduta päikesevalguse käes loetavat värvilist ekraani, et sisestada sihtkoht ja nüvi viib sind kohale 2D või 3D kaardil koos hääljuhistega.

Kõik Ühes Programm Express

Kasuta Garmin Express programmi, et hoida oma seade värskena. Garmin Express-iga on lihtne uuendada kaarte ja seadme tarkvara. Varunda Lemmikpunke ja paigalda tasuta uusi sõidukite ikoone ja erinevaid hääljuhiseid.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01531-11 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
349,00 €
Tootekood: 010-02037-12 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
209,00 €
Tootekood: 010-02038-12 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
259,00 €
Tootekood: 010-02195-10 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-4 tööpäeva
699,99 €
Tootekood: 010-02729-15 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
489,00 €