Sõiduauto navigaator Garmin DriveCam 76 EU

Tootekood: 010-02729-15
EAN: 753759308445
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
489,00 €
Kogus: - +
   - või -   

LISASILM ON SULLE AUTOJUHTIMISEL ABIKS

Olgu tegemist pere puhkuse- või igapäevasõitudega – 7″ Garmin DriveCam™ 76-i GPS-satelliitnaviseadmed muudavad teel veedetud aja vabamaks, mugavamaks ja rahulikumaks. Selle sisseehitatud pardakaamera1 salvestab katkematult tuvastatud intsidendid videole ja on nii sõidu ajal sinu tunnistajaks, ning häälkäskluste ja automatkavalmiduse funktsioonide abil jõuad soovitud sihtpunkti.

Tunne rõõmu hästi nähtavaist kaartidest ereda ja terava pildiga 7″ suure eraldusvõimega ekraanil.
 
Kas märkasid seda? Sisseehitatud pardakaamera talletab intsidendid videole ja salvestab need turvalisse veebihoidlasse2.
 
Räägi minuga. Tunne rõõmu mugavast Garmini häälassistendist, mis annab juhiseid ja võimaldab vabakäekõnesid, kui seade on ühilduva nutitelefoniga ühendatud.
 
Sõida esikokkupõrke ja sõidurajalt kõrvalekaldumise3 ning eelseisvate ohtude, näiteks järskude kurvide, hoiatuste abil teadlikumalt.
 
Tea parimaid kohti oma teel, abiks on veebikeskkonna Tripadvisor® reisijate reitingud.
 
Selgete ja üksikasjalike Euroopa ja Lõuna-Aafrika kaardiuuendustega ei tee sa ühtegi valepööret.

Sinu sõitude tunnistaja.

SISSEEHITATUD PARDAKAAMERA

Integreeritud kaamera jäädvustab katkematult 140-kraadise vaateväljaga 1080p HD-videot ja salvestab video intsidentidest automaatselt. GPS-andmed näitavad, millal ja kus sündmused toimusid, ning tänu eelpaigaldatud mälukaardile on see naviseade kasutamiseks valmis.

VIDEO TALLETAMINE

Salvestatud videod talletatakse automaatselt turvaliselt veebihoidlas ja neile pääseb juurde rakendusega Garmin Drive™ sinu ühilduvas nutitelefonis. Aktiivse Wi-Fi®-tehnoloogia ühendusega saad teistega videoklippe jagada, kui saadad neile lingi ja parooli.

ESIKOKKUPÕRKEHOIATUS

Turvalisuse parandamiseks annavad esikokkupõrke hoiatused sulle märku, kui sõidad eesolevale sõidukile liiga lähedale. Teatud tingimused võivad hoiatusfunktsiooni tööd takistada.

SÕIDURAJALT VÄLJUMISE HOIATUS

Saad märguandeid, kui kaldud sõiduteelt kõrvale või vastassuunavööndisse. Teatud tingimused võivad hoiatusfunktsiooni tööd takistada.

VEEBIHOIDLA TELLIMUS

Sinu pardakaamera salvestatud videoklipid talletatakse pärast üleslaadimist 24 tunniks turvalisse veebihoidlasse. Garmin pakub tasulistes tellimustes ka pikendatud salvestuspakette. 

 

Veelgi lihtsam autjuhtimine.

HÕLPSALT LOETAV EKRAAN

Tänu suure eraldusvõimega 7″ ekraanile näed kiiresti olulist teavet ja kaardi üksikasju.

GARMINI HÄÄLASSISTENT

Vajad juhiseid? Lihtsalt küsi. Garmin DriveCam vastab sinu häälpäringutele ja juhendab sind siis õigesse kohta. (Häälassistent on saadaval inglise, saksa, itaalia, hispaania, taani, rootsi ja hollandi keeles).

VABAKÄEKÕNED

Sisseehitatud juhtmeta tehnoloogiaga BLUETOOTH® saad oma ühilduvat nutitelefoni sünkroonida, nii et võid helistada ilma käsi roolilt tõstmata.

REAALAJAS LIIKLUS- JA ILMATEAVE

Väldi viivitusi ja leia aega säästvaid marsruute, kasuta reaalajas liiklusteavet, kui seade on töötava rakendusega ja ühilduva Garmin Drive’i nutitelefoniga (BLUETOOTH ja GPS aktiveeritud) ühendatud. Samuti saad vaadata ilmateadet, hetketingimusi, animeeritud radarit ja tormihoiatusi.

REAALAJAS KÜTUSEHINNAD

Loo ühendus Garmin Drive™ rakendusega ja saa reaalajas teavet teekonnale jäävate kütusehindade kohta.

NUTITEAVITUSED

Näed oma telefoni sõnumeid ja teisi teateid kuvatuna otse satelliitnaviseadme ekraanile, kui see on ühendatud rakendusega Garmin Drive.

JUHTMETA UUENDUSED

Sisseehitatud Wi-Fi-ühenduvuse tõttu on lihtne kaarte ja tarkvara ilma arvutit kasutamata ajakohasena hoida. Kui uuendused on saadaval, kuvatakse ekraanil teade.

 
 

Lihtsalt vaata teed ja sõida.

JUHIHOIATUSED

Ohutuma ja teadlikuma sõidu tagamiseks annavad juhihoiatused märku eesolevatest järskudest kurvidest, kiiruspiirangute muutustest, raudteeülesõitudest ja muust. Punase tule ja kiiruskaamerate hoiatused ei ole saadaval kõigis regioonides.

REISI INFORMEERITULT

Vaata teenuses Tripadvisor olevaid arvustusi hotellide, restoranide ja vaatamisväärsuste kohta, mis jäävad sinu marsruudile või sihtkoha lähedale. Eellaaditud Foursquare®-i huvipunktid muudavad uute poodide, restoranide ja miljonite muude populaarsete kohtade leidmise lihtsaks.

MARSRUUDID KESKKONNAALADE JÄRGI

Saad oma teele jäävate keskkonnatsoonide kohta juhiseid ja hoiatusi.

VAATA, MIS EESPOOL

Kasulik funktsioon „Mis eespool“ näitab eespoololevaid peatusi söögi, kütuse jaoks ning teisi vahepeatuse võimalusi nagu eesolevad linnad sinu teel.

KAARDIUUENDUSED JA KAARTIDE KATVUS

See satelliitnaviseade sisaldab Euroopa ja Lõuna-Aafrika eellaaditud tänavakaarte ja kaardiuuendusi.

NÄE OMA SÕIDUKI TAHA

Kui ühendad oma satelliitnaviseadme ühilduva Garmini tagurduskaameraga (müügil eraldi), näed hõlpsalt sõidukeid, jalakäijaid ja muid sõiduki taga olevaid takistusi.

Ekraan 6''
Sarnased tooted
Tootekood: 010-01531-11 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
349,00 €
Tootekood: 010-02037-12 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
209,00 €
Tootekood: 010-02036-10 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
129,00 €
Tootekood: 010-02038-12 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
259,00 €
Tootekood: 010-02195-10 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-4 tööpäeva
699,99 €