Seikluskaamera Virb Ultra 30

Tootekood: 010-01529-04
Kaubamärk: Garmin
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3-14 päeva
Hind:
429,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Uus Ultra HD 4K seikluskaamera 3-teljelise pildi stabilisaatori ja puutetundliku ekraaniga

  • Ultra HD 4K / 30 kaadrit sekundis ja 44,5 mm (1,75-tolli) puutetundlik ekraan.

  • 3-teljeline pildirahustaja annab sujuva video suvalisel maastikul.

  • Juhuks kui käed on hõivatud,võid kaamerale lihtsalt öelda mida ta tegema peab! (ainult inglise keeles).

  • Sensorid ja GPS salvestavad erinevaid G-Metrix ™ andmeid mis kinnitab hiljem ka teistele,millega sa hakkama oled saanud.

  • Tundlik mikrofon tagab puhta heli ka veekindlas korpuses.

At a Glance

Stabilised Ultra HD Videod

Oma klassi parim kaamera filmib 4K/30 kaadrit sekundis,tänu millele saad näidata oma tegevuse peenemaidki detaile. VIRB Ultra 30 tagab oma 3-teljelise pildistabilisaatoriga sujuvad ja stabiilsed suvalise spordiala või muu tegevuse videosalvestised.

 

Häälkäsud

Kaamerat on ikka vaja näppida ja kui see on kinnitatud kiivrile ja kätel on muudki tegemist,siis kasuta lihtsalt häälega käske "start recording" või "take a picture". Samuti võid öelda.et jäta meelde "remember that" ning kaamera jätab selle videojupi meelde!

Tõesta seda

Aktiivne elu on palju enamat kui audio video.Salvesta oma andmed ja tulemused G-Metrix tehnoloogia abil. Näiteks kiirus, kõrgus, G-jõud ja pulsi andmed.Garmin GPS (10 Hz) ja andurid salvestavad automaatselt andmed, mida saab lisada videole. Näidikud ja graafikud tõestavad, kui kaugele, kõrgele, kiiresti ja miks sa ronisid või hüppasid. Garmin andurid ja seadmed laiendavad VIRB kaamera kasutusvõimalusi ja salvestatavaid andmeid. Saad  enda elamuse salvestada ja edasi anda. Vaata sobivate toodete alt erinevaid ühilduvaid andureid.

 

Jaga kogemusi otse internetis

Tasuta VIRB® Mobile app  lubab saata saavutatu otse internetti! Ronisid just kõrge mäe otsa ja tahad seda kuulutata oma sõpradele,või oled võimatult ilusas kohas ja ei sa mitte vaiki olla! Ühe näpuliigutusega saad terava videosalvestise saata otse YouTube®.

Parimate ühendustega kaamera

VIRB Ultra 30 saab ühendada tasuta VIRB Mobile  rakendusega. See rakendus koos ühilduvate nutiseadmetega7 lubab kontrollida mitut kaamerat korraga, muuta ja jagada pilte ja videoklippe. See võimaldab juhtmevabalt näidata klippe ja fotosid Miracasti-toega seadmetel nt. Roku® ja teised.

Lihtne kasutada

VIRB Ultra 30 teeb seikluste talletamise veelgi lihtsamaks. Ere värviline LCD puuteekraan näitab selgelt salvestisi.Tundlik puutetundlik ekraan töötab veekindla korpusega ja ilma. Lihtsa menüüga saad vajadusel kergesti muuta seadeid. Lülita kaamera sisse ja välja kiiresti tänu 1-touch nuppudele ja klõpsi pilte suvalisel hetkel.

Jaga oma seiklusi sõpradega

 VIRB Mobile app  võimaldab videot otse internetti jagada,vaadata, töödelda ja jagada videosid sotsiaalmeediasse. Lisa G-Metrix andmeväljad ja jaga neid sõpradega.
VIRB® Edit tarkvara lubab lisada muusikat ja üleminekuid,ehk kõik mida vajab üks korralik video.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01743-05 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-14 päeva
699,99 €