Mootorratta navigaator Garmin Zümo 595LM TRAVEL EDITION

Tootekood: 010-01603-1W
Kaubamärk: GARMIN
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
Hind: 699,00 €
679,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Preemium MotoGPS uuteks elamusteks

MotoGPS navigaator Garmin Zümo 595LM TRAVEL EDITION ilmastikukindel

  • 5-tolline kindasõbralik ja päikesevalguses loetav ekraan. Vastupidava disainiga ka karmima ilmastiku jaoks (IPX7)
  • Detailsed Garmin City Navigaator kaardid koos eluaegsete tasuta uuendustega* (Travel Ed.)
  • Garmin Adventurous Routing™ leiab kurvilised või mägised teed või vajadusel piirab suurte maanteede kasutust.
  • Kontrolli MP3 mängijast või nutiseadmest tulevat muusikat.

Seikluseks loodud

Garmin Adventurous Routing™ juhatab sind just nendele käänulistele ja mägistele sõitudele, mida armastad. Zümo 595LM on motogps, mis pakub elamuse. Tänu pööratavale ekraanile saab seadme asetada horisontaalselt, et näha kõike enda ümber või vertikaalselt, et näha rohkem eesolevat marsruuti. Zümo 595LM-l on suur, ere 5,0-tolline puutetundlik ekraan, mida on lihtne lugeda isegi päikesevalguses.

Sõida targemalt koos nutitelefoniga

Mis juhtub eesolevatel teedel? Zümo 595LM saad ühendada telefoniga, et kuvada ilma ja liiklusinfot läbi Smartphone Link rakenduse (ei tööta kõikides riikides). See rakendus võimaldab ka LiveTracki, mis laseb sõpradel jälgida sinu asukohta ja kulgemist reaalajas.

Naudi muusikat ka sõites

Tahad luua oma kogumiku, mida teel olles kuulata? Sinu zümo laseb sul kontrollida sobivast MP3 mängijast või nutitelefonist tulevat muusikat otse Zümo ekraanil. Saad isegi striimida esitusloendeid Spotify-st.

Hoiatused sõitjale

Et tõsta teadlikust teel toimuvast ja tagada turvalisem sõit, pakub zümo 595LM sulle abistavaid hoiatusi järskudest kurvidest, kiirusepiirangutest, raudtee ülesõidu kohtadest, kooli-aladest ja muust. Lisaks teavitab ta sind, kui oled sõitmas ühesuunalisele tänavale vastasuunas. Muidugi on olemas ka kiiruskaamera hoiatused. Pikemate sõitude puhul annab zümo teada, kui võiksid hoo maha võtta ja puhata, näidates ka võimalike puhkekohti. Up Ahead funktsiooni abil näed eesolevaid kohti ja sihtpunkte kaardi vaatest väljumata. Easy Route Shaping omakorda võimaldab sul märgistada kaart sobiva marsruutiga, et saaksid mööda eelistatud teid sõita.

Hoolduslogi sinu seadmes

Zümo 595LM on sisseehitatud reisiarvuti koos kompassi ekraaniga. Zümo 595LM-l on standardvarustuses digitaalne kütuse näidik, millega saad jälgida, kui palju veel sõita saab enne, kui vaja teha tankimispeatus. Kiirusepiirangu indikaator annab teada, millal on aeg kiirust vähemaks võtta. Service History Log võimaldab salvestada kuupäeva, läbisõidu ja muud tüüpi hoolduse info oma mootorratta kohta. Rehvi läbisõit, rehvi vahetused, rehvirõhu, keti puhastamine, õlivahetuse, uued süüteküünlad - mida välja ka ei mõtle, Zümo peab selle kohta arvestust.

Pööre-pöördelt juhised

Zümo 595LM annab ka nn. "pööre-pöördelt juhiseid" Garmin Real Directions ™, kergesti arusaadavad teejuhiseid. Seade juhatab sind nagu sõber - kasutades äratuntavaid; hooneid, valgusfoore jne.. Sa ei pea pead vaevama tänavanimede otsimisel. Selle asemel kuuled selgelt arusaadavaid juhised; nagu "Pöörake vasakule pärast bensiinijaama." (eesti keeles ei tööta ).

Detailsed kaardid eluaegsete uuendustega*

Zümo 595LM tuleb eelsalvestatud Euroopa kaardiga (võimalus kaardi regiooni vahetada -Travel Ed.) ning tasuta eluaegsete kaardiuuendustega (kui seadme kaarte ei uuendata 24kuu jooksul, kaotab eluaegne litsents kehtivuse). Võid olla kindel, et sul on kõige uuemad kaardid, huvipunktid (POI) ja muu info alati kättesaadav. Uued kaardid on saadaval allalaadimiseks seadme eluaja jooksul läbi Garmin Express programmi ja seda kõike tasuta (esinduses tegemisel lisandub teenustasu).

Tea õiget rida, enne kui on hilja

Enam ei pea arvama, millises reas pead olema, et teha kavandatav pööre. Sõiduridade abi juhatab sind õigele reale enne lähenevat väljasõitu või pööret, tehes navigeerimise tundmatutel ristmikel lihtsaks. Zümo 595LM näitab realistlikult sinu teekonnal tee tähiseid ja ristmike koos nooltega, mis osutavad õigele sõidureale.  Zümo 590LM kuvab 3-D maastiku ja kõrgust, et teaksid, mida ees oodata. Tänu TracBack ® funktsioonile saad navigeerida tagasi sinna, kust teekonda alustasid.

Jälgi rehvirõhku Zümo ekraanil

Zümo 595LM ühildub meie rehvirõhu anduriga (müüakse eraldi). Lisa rehvirõhu andur igale rehvile ja saad mugavalt jälgida rehvi rõhku kasutades Zümo ekraani. Süsteem töötab kuni 4 rehviga (ei ole ette nähtud sõiduautode jne. kasutamiseks). Üks rehvirõhu andur on vaja igale rehvile (müüakse eraldi; metallist ventiilile ainult).

Lisad

Lisaks mootorratta hoidikule on Zümo 595LM-l ka autohoidik ja toitejuhe kasutamiseks autos.

Kõik Ühes Programm Express

Kasuta Garmin Express programmi, et hoida oma seade värskena. Garmin Express-iga on lihtne uuendada kaarte ja seadme tarkvara. Varunda Lemmikpunke ja paigalda tasuta uusi sõidukite ikoone ja erinevaid hääljuhiseid.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01602-1W ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
479,00 € (4%)
499,00 €
Tootekood: 010-02019-10 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
399,00 €
Tootekood: 010-02296-10 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
499,99 €