Matkaauto navigaator Garmin Camper 770LMT-D

Tootekood: 010-01768-01
Kaubamärk: Garmin
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3-14 päeva
Hind:
389,00 €
Kogus: - +
   - või -   

 GPS Garmin Camper 770LMT-D - parim navi automatkajale

 

  •         Matkaautodele  mõeldud teekond1 ja tee hoiatused aitavad juhti

  •         Sisaldab tasuta digitaalset liiklusteenust (DAB) ja samuti tasuta reaalajas teenuseid2, nagu LiveTrack ja ilmateade, Smartphone Link rakenduse kaudu

  •         Handsfree (käed vabad) Bluetooth® kõned3,nutiteavitused4 ja häälkäsklustega navigeerimine

  •         Matkaautode  peatuskohad-kämpingud: ACSI™, NKC™ ja MotorHomeFacts™

  •         Sisemine Wi-Fi® lihtsustab kaartide ja tarkvara uuendamist ja arvutit polegi vaja.

 

At a Glance

 

Camper 770LMT-D on arenenud navi innukale automatkajale.Sellega naudid sõitmist ja mugavat juhendamist. Camper 770LMT-D on suure ja selge 6,95 tollise kitsate servadega puute- ja mahutundliku ekraaniga. See annab teekonna hoiatusi ja võimaldab kohandada  teekonda1  matkaauto või haagise mõõtude ja kaalu andmete alusel. Samuti sisaldab see kämperite laagrite andmeid suurematelt tegijatelt nagu ACSI™, NKC™ ja MHF™. Lisaks on siin lihtne teekonna koostamise toiming,kõrguseprofiilid ja miljoneid uusi ja populaarseid kohtasid kuhu minna TripAdvisor®- ja Foursquare® teenustest.

Kasuta matkaautodele kohandatud teekondasid

Anna vaid autoelamu-või haagise mõõdud ja Camper 770LMT-D  arvutab matakautodele sobivaimad teekonnad.Teekond arvestatakse sõiduki kõrguse,kaalu,pikkuse ja laiuse järgi1

Drive seadme reaalajas teenused

Saad kasutusse reaalaja teenused, näiteks ilmateated,või vabade parklakohtade info sihtkoha lähedal.Lae alla Smartphone Link –rakendus2, mis ühendab  Camper 770LMT-D navi sobiva nutitelefoniga. Lisaks saad selle abil kasutada LiveTrack2-rakendust, millega sõbrad võivad jälgida sinu matka edenemist.

Tasuta digitaalne liiklusteenus (DAB)

Kaasas oleva toitejuhtme/liiklusinfo vastuvõtja kaudu saab  Camper 770 LMT-D tasuta liiklusinfot³ kogu seadme eluaja.Paaristamis ei ole vaja,kuna see teenus on kohe kasutamisvamis. Ühenda ainult toitejuhe toitepesaga ja saad kasulikku infot ja võid keskenduda ainult juhtimisele ning matka nautimisele.

Kasuta handsfree (käed-vabad) rakendust.

Kui paaristad  Bluetooth nutitelefoni  ja Camper 770LMT-D  seadme ,saad kasutusse toredaid võimalusi millega säilitad  ühenduse,tõstmata käsi roolilt³. Võid helistada ja vastuvõtta nutiteavitusi navi ekraanil4. Näed sissetulevaid kõnesid,tekstisõnumeid ja kalendriteavitusi ilma telefoni näppimata.Võid kasutada ka häälkäsklustega navigeerimist. Ütle "voice command" ja juhi navigaatorit tõstmata käsi roolilt. 

Käytä käteviä reittivaroituksia

Camper 770LMT-D sisältää esiladattuna yksityiskohtaiset Euroopan kartat, jotka sisältävät myös matkailuautoihin liittyvät varoitukset, kuten siltojen korkeudet ja painorajoitukset, useimmilta suurimmilta teiltä. Kuulet ja näet varoitukset, jotta osaat varautua esimerkiksi edessäpäin oleviin ala- ja ylämäkiin.

Camper 770LMT-D -navigaattorin kätevällä karttatyökalulla voit tarkastella edessäpäin olevan reitin korkeustietoja suoraan karttanavigointinäytössä. Napauttamalla korkeustietoja voit jopa laajentaa korkeusprofiilinäkymää ja tarkastella reitin korkeuksia tarkemmin. Tiedot helpottavat valmistautumista jyrkkiin mäkiin reitillä.

Hoiatused juhile: tunne ümbrust

Garmin DriveSmart edendab sõiduohutust ja olukorra tundmist.Seade hoiatab juhti nt. järskudest kurvidest,kiiruse muutustest,ristmikest ja loomade ülekäigu radadest. Lisaks hoiatab navi kui sõidad ühesuunalisel teel vales suunas või et lähedal on koolimaja. Saad teateid lähedal olevaist valgusfoori-ja kiirusekaameratest6. Samuti antakse väsimushoiatusi ja soovitatakse võimalikku puhke-või parkimisala7.

Leia lihtsalt laagri-ja peatuskohad

Camper 770LMT-D sisaldab ACSI™, NKC™ ja MHF™ matkaautode ja haagiste  kämpingute andmeid . Vali laagri- või peatuspaik soovitud teenuste järgi (näiteks elekter,pesemisvõimalused,internet). 

TripAdvisor® ja Foursquare täiendavad matkaelamusi

Kui asukoht ei ole sulle tuttav, siis on hea saada kuskilt lisateadmisi kuhu võiks minna.Selleks on toodud TripAdvisor andmed Garmini navisse. Võid lugeda teekonna lähedal olevatest huvikohtatest,hottellidest,restoranidest ja vaatamisväärsustest. Saad teateid parimatest peatuskohtadest maailma suurimast reisiteatmikust otse autosse. Lisaks võid otsida uusi vaatamisväärsusi sisemisest teekonnaplaneerimis rakendusest,mis teeb reisist veelgi põnevama,pakkudes huvitavaid peatuskohtasid teekonna kõrval. 

Vali lihtne teekonna koostamine

Kui soovid sõita mingit teatud tänavatpidi või teatud linnade kaudu, võid  teekonda lihtsalt muuta.Lisa vaid punkt ekraanil olevale teekonnale ja näed teadet kui palju lisaaega vajad. 

Rohkem infot ühe vaatega

Camper 770LMT-D seadmes on kaart koguaja ees ja lisateave on näha selle serval. Seade näitab kiirusepiiranguid,hetke kiirust ja arvatavat saabumisaega.Tead suvalises kohas mis su lähedal on.Eespool toiming näitab pidevalt läheduses olevaid paikku,nagu restoranid,kauplused,haiglad ja tanklad. Andmed uuenevad pidevalt.

Garmin Real Directions™ juhatab sõbralikult

Garmin Real Directions on täitsa uus hääljuhendamine.Selgelt mõistetav sõidu juhendamine kasutab abiks tuntud ja selgelt eristatavaid maamärke,ehitisi ja valgusfoore. Lisaks ütleb see tänavanimesid ja juhendab nagu kõrval istuv sõber. Enam ei pea silmi kissitama et näha kaugeid teeviitasid.Kuula vaid kui Garmin Real Directions juhatab sind näiteks peale tanklat keerama vasakule või pööra paremale peale punast maja. Sõidujuhiste järgimine on nüüd enneolematult lihtne.

Navigeeri keerulistel ristmikel lihtsalt

Camper 770LMT-D  navis on aktiivne sõidurea valvur. See näitab õiget rida kirka noolega ja ütleb häälega.  photoReal-ristmikuvaates näed ristmikku  nagu tõelisena ja üksikasjalikuna. BirdsEye ristmikuvaates paistavad ristmikud linnulennult.

Wi-Fi hoiab ajaga sammu

Võid uuendada kaarte ja tarkvara hõlpsalt nüüd, kui Garmin DriveSmart navis on sisemine Wi-Fi ühendus.Kui värske uuendus on saadaval ja oled traadita koduühenduses, saad automaatselt teated  ekraanile. Siis tead ühendada seade toitevõrku ja lasta tal ennast ise Wi-Fi kaudu uuendada.

Toimib koos Garmini tagurduskaameraga

Saad täiusliku navi kui ühendad Garmini  seadme Garmini juhtmevaba tagurduskaameraga BC™ 30 Wireless Backup Camera (müüakse eraldi või komplektis). Kui seadmed on ühendatud, näed tagurdades autosid,jalakäijaid ja muid takistusi otse navi ekraanilt.

Ühenda Garmini nutikellaga

Kui paaristad navi Connect IQ™  sobiva Garmini nutikellaga (müüakse eraldi), võid vaatata navigeerimise juhendeid otse kellalt.Näiteks kui oled auto parkinud kuskile eemale ja jätkad teekonda sihtpunktini jalgsi.Kell annab ka asjakohasid teavitusi.Enam ei pea sa otsima autot pimesi ääretust parklast,kell näitabvahemaad ja juhatab sind kompassi kombel auto juurde ja tagasi.

Tasemel kaardid

Kaartide tase on ääretult tähtis sihtkoha otsimisel. Tasemel HERE kaardiandmed tagavad et näed Garmini seadmes vajalikke andmeid vajalikul hetkel. See vähendab sõidupinget, kuna selle abil võid vältida viivitusi ja jõuad matkautoga  pärale endisest kiiremini.

 

Sarnased tooted
Tootekood: 010-02227-10 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-14 päeva
399,00 €