Koera GPS Alpha 50+rihm T5

Tootekood: 010-01635-21
EAN: 753759163143
Kaubamärk: GARMIN
Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
Hind:
659,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Garmin Alpha 50 + T5 - koera GPS koos rihmaga

Alpha 50 GLONASS toega GPS seade koera jälgimiseks.

  • Jälgi kuni 20 koera korraga, kasutades T5/DC50 rihmasid kuni 14,4 km raadiuses (otsenähtavus) või kuni 6,5 km raadiuses kasutades T5 mini rihmasid.

  • 2,5 sekundiline asukoha uuendamine võimaldab teil kiirelt ja täpselt näha jooksva koera liikumist.

  • GLONASS tugi annab parema GPS signaali tugevuse ja kõige raskemates tingimustes.

  • Salvestab koerte kiirust ja läbitud distantsi.

  • Sisemälus kaasas Recreation Map of Europe v4

Astro

Hindamatu vahend jahil, Alpha 50 aitab sul saavutada optimaalse jahikogemuse. See lihtne puuteekraaniga seade võimaldab teil jälgida kuni 20 koera kuni 14,4km kauguselt, 2,5 sekundilise täpsusega.

Jälgi koera kaugelt

T5 saadab iga 2,5 sekundi tagant koera asukoha sinu seadmesse - nii näete koera hetke asukohta ja jäljelogi, kus ta on viibinud otse kaardil. Mine koera jälgimislehele ja vaata kompassilt, kus suunas sinu koer asetseb ning kas ta hetkel jookseb, istub, või jälitab saaki. Saate heliga teavituse, kui koer on saabunud teatud punkti.

Iga koera asukohta saab näha kaardil ja kasutaja saab valida, et seade suurendaks automaatselt kaarti nii, et kõik koerad oleks alati näha. Lisaks liialt kaugele jäävad koerad, mis ei mahu kaardile, on näidatud ekraani ääres noolekestega nende suunas. Kasutaja saab ise valida, kui kaua seade kuvab koera jäljelogi või lülitada see üldse välja.

!!T5 ja T5 mini rihmad töötavad nii Astro 320 seadmega kui ka Alpha seadmetega!!
Kui koeral on T5 kaelarihm mis on ühendatud Astro 320-ga, siis Alpha käsiseadmetega see kaelarihm enam ei ühildu! Ja vastupidi, st. Rihma ei saa kasutada samaaegselt nii Astro 320 kui ka Alpha seadmetega.
Alpha 50 toetab ka DC 50 rihmasid (vajalik DC 50 rihma tarkvara uuendus), kuid DC50 rihmasis nii nagu ka T5 rihmasid ei saa samaaegselt kasutada nii Astro kui Alpha seadmega.


To track with Alpha 50, power on the DC 50 and keep holding the power button. The DC 50 will periodically beep. Go to the dog list and choose Add Dog->Near Collar->Yes. The handheld should detect the DC 50 and pair to it and the DC 50 will switch to Alpha 50 mode.

Lisa kaarte

Kaartide lisamine Garmin`i microSD kaardile salvestatud valiku hulgast on imelihtne - pakkuda on: teede kaardid, maastiku kaardid. Mugavalt lisa City Navigator NT kaarte navigeerimiseks teedel. Mälukaardipesa asetseb veekindla patarei kaane taga, seepärast ei pea sa muretsema, et see märjaks saaks. Lisaks saad Alpha 50 seadmele läbi Google Earth rakenduse enda või kellegi teise tehtud kaarte laadida (Garmin Custom Maps).

Loenda saaki

Kui olete saagini jõudnud, märgi selle asukoht Alpha’s Covey Counter™-ga, spetsiaalne asukohapunkt, mis näitab saagi asukohta, leidmise kuupäeva ja kõrgust merepinnast ning ka tabatud saagi arvu. Alpha lubab salvestada ka muid tähtsaid kohti nagu “Truck” (auto asukoht) ja “Lodge” (peavari, kodu, telkimiskoht). Samuti on võimalik salvestada asukohad loomasöödale ja muudele jahiga seotud kohtadele.

Plaani oma järgmine jaht

Võtta ohjad enda kätte ja planeeri oma järgmine jaht Basecamp tarkvaraga, mis võimaldab sul vaadata ja organiseerida kaarte, asukohapunkte, teekondi ja jälgi. See tasuta reisiplaneerimise tarkvara võimaldab sul isegi luua Garmin seiklusi, mida saad jagada sõprade, pere või teiste seiklejatega. Basecamp kuvab topograafilise kaardi andmeid 2-D või 3-D kuvana arvuti ekraanil, sealhulgas ka kontuurjooned ja kõrguse profiilid. Samuti on võimalik edastada kvaliteetseid raster kaardi pilte seadmesse, kui ostate Birdseye Select või Birdseye satelliitfotosid.

Muutke oma arvuti baasjaamaks

Laadi oma sülearvutile BaseCamp, et muuta see baasjaamaks, et jälgida koeri(kuni 20 T5 või T5 mini koera kaelarihma). Vaata reaalajas GPS infot suuremalt ekraanlit, mistõttu see sobib ideaalselt koerte otsingu- ja päästemeeskondadele. Ja kuna see kasutab GPS/GLONASS, saad turvaliselt ja probleemivabalt jälgida infot, isegi juhul, kui Interneti ja mobiiltelefoni teenus ei ole kättesaadav.

Astro

Jaga juhtmevabalt

Alpha 50`ga saad jagada oma teekonnapunkte, jälgi, teekondi ja geopeituse punkte juhtmevabalt teiste ühilduvate Garmin GPS seadmete kasutajatega. Nüüd saad saata oma lemmik matka sõbrale nautimiseks või geopeituse punkti avastamiseks. Andmete jagamine on lihtne. Oma informatsiooni saatmiseks samasugusele seadmele puuduta lihtsalt "Saada" nuppu. Alpha 50 võimaldab ka edastada koerte asukoha info reaalajas Garmin DriveTrack 70LMT - 7" tollisele ekraanile või fenix 3 kella ekraanile sinu randmel.

Usalda oma seadet

Alpha 50 on tõeline välitingimuste jaoks optimeeritud GPS seade, iga seadme funktsioon on loodud töötama usaldusväärselt ka kõige karmimates ja keerulistemas keskkondades. Et tagada parim loetavus kõikides tingimuses - Alpha 50-l on 2,6" päikesevalguses loetav värviline ekraan ja seda on lihtne kasutada tänu lihtsale kasutajaliidesele ka kinnastega isegi külmas või niiskes keskkonnas. Et tagada mugavus ja maksimaalne vabadus võimaldab dual aku süsteem kasutada seadmes taaslaetavaid akusid või tavalisi AA patareisid. Täielikult laetud Alpha 50 kestab kuni 20 tundi, mis annab sulle piisavalt aega ootamatuteks seiklusteks ja pikale venivateks jahtideks.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01041-51 ,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
829,00 €
Tootekood: 010-10856-30 ,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
29,00 €
Tootekood: 010-11892-08 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
16,90 €
Tootekood: 010-02230-51 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
789,00 €
Tootekood: 010-02230-21 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-2 tööpäeva
949,00 €