Koera GPS Alpha 50 käsiseade

Tootekood: 010-01635-41
EAN: 753759163181
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
499,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Garmin Alpha 50 - veekindel koeraGPS käsiseade

Uus koerte jälgimise süsteem

  • Jälgib samaaegselt kuni 20 koera raadiuses kuni 14,5km kasutades Garmin T5 kaelarihama ja kuni 6,5 km T5 mini kaelarihmaga (lagedal väljal)

  • Uuendab koerte asukohta iga 2,5 sekundi tagant tagades täpsema ja kiirema koerte jälgimise kui nad jooksevad

  • GPS/GLONASS vastuvõtt parandab veelgi asukoha leidmise kiirust ja täpsust

  • Hunt Metrics aitab analüüsida iga koera jahtimisvõtteid ja üldist käitumist, kuvab koera läbitud vahemaad, liikumiskiirust, jahipidamise aega jpm.

Astro

Topo ja teede kaartide tugi.

Astro

Jälgi koera igat liigutust

Kasutades Garmini T5 või T5 mini kaelarihma (müüakse eraldi) saad koerte asukohta iga 2,5 sek. tagant, Alpha 50 märgib iga koera liikumise jälje. Selgelt loetavalt ekraanilt näed koerte hetke asukohta ja iga koera teekonda. Samuti saad valida kompassi lehe kus näed peilungit koera asukohale. Koerte asukoha ülevaateks kasuta automaatset kaardi suurendust, et kõik koerad oleksid ekraanil nähtavad. Koerad mis on kaugemal ja ei mahu skaalale ära on märgitud kaardi serval koos peilungi näiduga nende asukohale. Hoidmaks kaardi pilti selgemana saad valida millise koera jälge ja kui pikalt kaardil kuvatakse. Saad jagada oma koera  jälgimist ka teistele.   

Astro

Kasuta detailseid kaarte

Alpha 50'l on  microSD™ kaardipesa mis võimaldab kasutada erinevaid kaarte k.a. City Navigator® NT ja nt. Regio Topo või teede kaarti. Samuti on võimalik allalaadida  BirdsEye Satellite Imagery satelliidi fotograafilisi kaarte (1-aastane kasutamise õigus on hinna saas). Alpha 50 kaardivaade lubab kergemini orienteeruda ja mõista koerte asukohta.

Alpha 50 toetab ka Garmin Custom Maps vabavarana allalaetavaid kaarte.

Astro

Õpi tundma oma lemmikuid Hunt Metrics'i abiga

Hunt Metrics'i abil näed oma lemmikute küttimise eelistusi ja käitumist jahil ning sellega optimiseerid koera treeninguid. Lisaks loendab Alpha 50 koerte sihile jõudmiste arvu ja seisakusse minemise arve.

Astro

Loenda saaki

Jahtil olles märgi täpselt ära saagi kohad kasutades Alpha 50'e Covey Counter™ rakendust mis salvestab koha, kõrguse, aja ning saagi koguse. Alpha 50 võimaldab salvestada ka auto või laagriplatsi asukoha, et vajadusel kiirelt ekslemata naasta. Erinevaid punkte saad salvestada erisuguste selgitavate ikoonidena/piktogrammidena. 

Väärtusta igat jahilkäiku

Planeeri jahti ette  kasutades BaseCamp™ tarkvara. Sellega saad koostada kaarte kus on märgitud olulised punktid, jäljed ja teekonnad. Vabavara võimaldab luua oma seiklus mängu mida saad teistele jagada Garmin Adventures abil. BaseCamp nätab topograafilist kaarti nii 2-D kui ka 3-D vaates sinu arvuti ekraanil. Samuti võimaldab edastada sinu käsiseadmesse loendamatul arvul satelliitfotosid BirdsEye Satellite Imagery tellimuse alusel.

Astro

Juhtmevaba jagamine

Alpha 50 edastab juhtmevabalt andmeid ühilduvatele seadmetele nagu nt. Garmin DriveTrack™ 70 GPS navigaator kus saad 7" ekraanilt jahist parema ülevaate, fēnix® 3 GPS kell näitab koerte asukohta ja staatuseid randmel. Samuti Alpha 50 jagab juhtmevabalt andmeid sõpradele ja jahikaaslastele kellel on Oregon®, Montana®, GPSMAP® 64 käsiseadmed või muud Ant+® süsteemi toega seadmed.

Arvuti jahi juhtimiskeskuseks

Lae oma arvutisse BaseStation tarkvara ja määra jahi koordinaator kellel on jahist täielik ülevaade reaalajas. Suurelt ekraanilt on mugav kontrollida/jalgida koeri ja nt. juhtida päästeoperatsiooni. GPS/GLONASS vastuvõtjaga jälgid koeri ilma interneti ja mobiili sideta.

Astro

Vastupidav, veekindel, kaua-kestev

Nagu kõik Garmini käsiseadmed on ka Alpha 50 mugav ja tõhus. Lihtsa kasutajaliidesega ja vastupidav on see parim abiline koerte treenimisel ja jahil. Käsiseade on veekindel (IPX7), töötab 2 tavalise AA patareiga või NiMH akuga (akusid saab seadmes laadida). Erk oranz värv hõlbustab seadme leidmist kui peaksid selle maha pillama ja ära kaotama.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-10856-30 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
29,00 €
Tootekood: 010-01041-21 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
599,00 €
Tootekood: 010-02230-51 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
789,00 €
Tootekood: 010-02230-21 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
949,00 €
Tootekood: 010-02230-01 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
949,00 € (5%)
999,00 €