Käsigimbal nutitelefonile Baseus Grey

Tootekood: SUYT-D0G
EAN: 6953156233058
Kaubamärk: BASEUS
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
115,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Käsigimbal nutitelefonile Baseus 

  • Baseuse nutitelefoni gimbal võimaldab teil luua professionaalseid salvestusi erinevatest vaatenurkadest. Automaatne liikumisjälgimine hoolitseb selge pildi eest ja vastupidav aku võimaldab teil piiramatult salvestada. Kvaliteetsed fotod ja salvestised. Mootor tagab professionaalsed salvestused ja hägususeta fotod. Näojälgimine võimaldab liikvel olles teha selgeid fotosid ning kaks salvestusrežiimi tagavad huvitavad kaadrid. Baseuse stabilisaatoriga jäädvustate parimad hetked.

  • SUYT-D0G võimaldab salvestada ja pildistada nii vertikaalselt kui ka horisontaalselt. Rõhtpaigutusega pildistamine muudab maastiku või suurema inimrühma jäädvustamise lihtsamaks. Teisest küljest on vertikaalne salvestamine kasulik Tik Tokis otseülekande või videote tegemisel. Stabilisaatori abil saate teha ka panoraamfotosid, ajavahet jne. Teid piirab ainult teie kujutlusvõime!

  • Saate juhtida gimbali rakenduse kaudu üle Bluetooth-i. Tänu rakendusele on teil juurdepääs funktsioonidele, nagu näiteks režiimi või filtri seadistamine. Rakendus ühildub operatsioonisüsteemiga Android 6.0 või uuem või Apple 10.0 või uuem.

  • SUYT-D0G-l on 3-teljeline mootor ja metallvarred, mis mõjutab positiivselt gimbali stabiilsust ja võimaldab salvestada kvaliteetseid live-videoid. 4500 mAh aku võimaldab salvestada kuni 12 tundi, nii et saate salvestada, muretsemata aku kiire tühjenemise pärast. Stabilisaatoril on ka nupud, millega saab kaugust reguleerida, pildistada jne.Komplektis on ka USB-C kaabel, millega saab kardaani energiat uuendada.

  • Toode kaalub alla 330g, mis teeb selle kasutamise mugavaks. Kompaktne suurus ja kokkupandav disain tähendavad aga seda, et võid kardaani kaasa võtta kuhu iganes soovid.

 

 

 

Sarnased tooted
Tootekood: CCTON-01 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
26,00 €
Tootekood: CCALL-RH01 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
13,90 €
Tootekood: GMGM01-01 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
24,90 €
Tootekood: SULR-B0S ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
25,00 €
Tootekood: WXHZ-01 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
24,00 €