Käsi GPS Garmin Montana 700i

Tootekood: 010-02347-11
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-4 päeva
Hind:
699,00 €
Kogus: - +
   - või -   

SATELLIITÜHENDUSE KASUTAMINE METSIKUS LOODUSES

Seiklejate juhatamiseks ja omavahelise suhtluse võimaldamiseks kombineerib Montana 700i käsiseade teel ja maastikul navigatsiooni ning inReach satelliittehnoloogia abil ülemaailmse sõnumside ja interaktiivsed hädaabiteated.

 

Suured uudised. Täisformaadis QWERTY-klahvistik võimaldab hõlpsalt sõnumeid kirjutada.                            inReach sõnumiside ja 24/7 SOS-i tehnoloogia abil võid liikuda kaugemale ja püsida samal ajal ühenduses.                      Marsruuditavad TopoActive Euroopa kaardid. Nüüd on sul vabadus liikuda teel või maastikul.                     Vastab MIL-STD 810 kuuma-, põrutus-, vee- ja vibratsioonialastele nõuetele.                    BirdsEye Satelliitpiltide abil saate asukohast selge ülevaate.                          GPS-režiimis võimaldab liitiumioonaku tööaega kuni 18+ tundi.                          

inReach tehnoloogia abil leiad alati kodutee.

KAHESUUNALINE SÕNUMISIDE

Saada lähedastele sõnumeid, postita sotsiaalmeediasse või suhtle teiste inReach seadmete kasutajatega (vajalik on aktiivne sateliitside tellimus).

INTERAKTIIVNE SOS
Hädaolukorras saada interaktiivne SOS-sõnum GEOS-esse - professionaalsesse 24/7 toimivasse globaalse seire- ja reageerimiskeskusesse. (vajalik on aktiivne sateliitside tellimus).

ÜLEMAAILMNE ÜHENDUVUS
Mobiilsidevõrgu levialast sõltumata edastatakse su sõnumid, hädaabiteated ja seireandmed 100% ülemaailmse katvusega Iridium® satelliitvõrgu kaudu (vajalik on aktiivne sateliitside tellimus).

INREACH ILMAPROGNOOS
inReach ilmaprognoosi teenus edastab otse su Montana seadmesse või seotud seadmesse üksikasjalikud uuendused, et teaksid, milleks marsruudil valmis olla.

Tee vajalikud ettevalmistused. Navigatsioonilahendused igaks olukorraks.

DISAINILT VASTUPIDAV
See tugev ja veekindel käsiseade on testitud USA sõjaväe standardite järgi ja sel on kindasõbralik 5-tolline puuteekraan, mis on varasemate Montana mudelitega võrreldes poole suurem.

CITY NAVIGATOR KAARDID
Rakenduse City Navigator eelsalvestatud kaartide abil saad sujuvalt liikuda rajalt teele ning kasutada üksikasjalikke navigeerimisjuhiseid.

TOPOACTIVE EUROOPA KAARDID
Seiklustel navigeerimiseks kasuta TopoActive Euroopa kaarte. Vaata kõrgendikke, rannikut, jõgesid, maamärke ja palju muud.

SATELLIITPILDID
Laadi alla BirdsEye satelliitpildid otse oma seadmesse (tellimus pole vajalik), et näha fotorealistlikke vaateid ning luua orientiiride põhjal vahepunkte.

ABC-ANDURID
Navigeeri oma järgmisel rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ning kolmeteljeline elektrooniline kompass suuna määramiseks.

AJAKOHANE ILMAPROGNOOS
Mobiilside2 ja rakenduse Garmin Connect™ abil pääsed juurde ajakohasele ilmaprognoosile.

KOERA JÄLGIMINE
Jahimehed ja koeratreenerid saavad Montana seadet sünkroonida ühilduva Astro® või Alpha® seeria käsiseadmega (müüakse eraldi),et jälgida koerte asukohta.

MULTI-GNSS TUGI
Juurdepääs GPS, GLONASS ja GALILEO satelliitvõrkudele võimaldab seadet Montana® 700i kasutada võrreldes GPS-iga keerulisemas keskkonnas.

JÄLGIMINE
Jälgi oma asukohta ja jaga seda kodus-või läheduses olijatega. Nad saavad MapShare™ reisijagamislehekülje abil näha su liikumist, tuvastada su GPS-asukohta jne. (Üksnes Montana 700i, 750i – vajalik on satelliitteenuse tellimus).

EKSPEDITSIOONIREŽIIM
Liigu sügavale loodusesse. Aku laadimiseta, nädalapikkuseks navigeerimiseks, kasuta GPS-i ülimadala energiatarbega ekspeditsioonirežiimil.

PIKEM AKU KASUTUSAEG
GPS-režiimis tagab sisemine liitium-ioonaku üle 18-tunnise tööaja.

SÕIDUKI KINNITUSED
Montana käsiseadmega ühilduvad erinevad kinnitused (müüakse eraldi) võimaldavad navigatsiooniseadet kasutada ATV, paadi, auto, mootorratta, autoelamu või muu sõidukiga.

Rakendus Garmin Explore™ looduses navigeerimiseks ja paljuks muuks

Ülemaailmne suhtlus inReach® satelliittehnoloogia abil

 

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01325-02 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 päeva
219,00 € (22%)
279,00 €
Tootekood: 010-01672-02 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
389,00 € (13%)
449,00 €
Tootekood: 010-11734-00 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 päeva
13,00 €
Tootekood: 010-02257-01 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
245,00 € (9%)
269,00 €
Tootekood: 010-02347-01 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
799,00 €

Tasuta tarne pakiautomaati alates ostust 49€. Laokaubale kiire 1-3 päevane tarne.   14 päevane kauba tagastusõigus vastavalt EV seadustele. Konsulteerime ja anname nõu telefoni ja meili teel täiesti tasuta. Kirjutage ja küsige tellimus@garmingps.ee