Käsi GPS Garmin GPSMAP 66sr

Tootekood: 010-02431-01
EAN: 753759257781
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
Hind:
479,00 €
Kogus: - +
   - või -   

NAVIGEERIMISSEADE SINU JÄRGMISEKS SEIKLUSEKS

Olenemata sellest, kas matkad, pead jahti, tegeled mägironimise, geopeituse, kajaki- või maastikurattasõiduga, võimaldab see vastupidav ja 3-tollise värviekraani, eellaaditud kaartide ja optimaalset täpsust tagav pihuseade sul rohkem seigelda.

Selle suure ja päikesevalguses loetava värviekraaniga ei jää sul ükski pisiasi tähelepanuta.                          Mitme sagedusriba tehnoloogia ja laiendatud GNSS satelliittoega leiad tee ka kõige suuremat väljakutset pakkuvas keskkonnas.                   Piltilusad ja üksikasjalikud kaardid – tellimust pole vaja sõlmida.                                    TopoActive Euroopa kaardid toovad kõik tipud ja orud selgelt esile.     Active Weather on justkui sinu isiklik ilmaennustaja1.                  36 tundi aku kasutusiga GPS-režiimis ja kuni 450 tundi Expedition režiimis võimaldavad sul kauem teel olla.                   

LAIENDATUD GNSS TUGI

Mitme sagedusriba tehnoloogia ja laiendatud GNSS tugi (GPS, GLONASS, Galileo, QZSS ja IRNSS) pakuvad optimaalset täpsust ka järskude nõlvadega piirkondades, linnadžunglis ja tihedas metsas.

ABC-ANDURID

Navigeeri igal rajal ABC-anduritega, mille hulgas on altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass.

BIRDSEYE SATELLIITKUJUTISED

Laadi suure eraldusvõimega ning fotorealistlikud kaardid otse oma seadmesse – seda kõik aastast tellimust sõlmimata. Radade, asukohtade, parklate leidmine ning vahepunktide ja palju muu loomine on hõlbus.

EELLAADITUD TOPOACTIVE EUROOPA KAARDID

Eellaaditud Euroopa kaardid pakuvad marsruuditavate tänava- ja maastikukaartide, veeteede, loodusrajatiste, maakasutusalade, hoonete jne üksikasjalikku vaadet.

                               

ACTIVE WEATHER

Kui see on paaristatud sinu ühilduva nutitelefoniga, saad reaalajas ilmaennustusi ja ilmateateid ning oled seetõttu kohalike ilmaoludega kursis1.

Ole seiklusteks valmis.

SEIKLEMISEKS LOODUD

See pihuseade vastab militaarstandarditele temperatuuri-, löögitaluvuse ja ilmastikukindluse osas (MIL-STD-810) ning ühildub ka pimedas nägemise prillidega.

LED TASKULAMP

GPSMAP 66 seeria aitab sul tänu sisse-ehitatud ning hädaabisignaalina kasutatavale LED taskulambile kaasas kantavat varustust minimaalsena hoida.

GEOPEITUS

Peidiku automaatsed uuendused, sh kirjeldused, logid ja vihjed otse teenusest Geocaching Live. Kui oled loonud ühenduse Wi-Fi®-tehnoloogi või rakenduse2 kaudu, laaditakse kõik leiud sinu profiili üles.

RAKENDUS GARMIN EXPLORE™

Plaani, kontrolli ja sünkrooni vahepunkte, teekondi ja radu rakendusega 2 ja vastava veebilehe abil. Saad teel olles ka lõpetatud tegevusi vaadata.

                             

AKU KASUTUSAEG

Sisemine liitiumioon korduvlaetav aku pakub 36 tundi aku kasutusiga GPS-režiimis ja kuni kolm nädalat Expedition režiimis.

                     
                      

 

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01508-12 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
219,00 €
Tootekood: 010-01918-02 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
379,00 €
Tootekood: 010-11734-00 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
13,00 €
Tootekood: 010-02088-02 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 1-4 tööpäeva
599,99 €
Tootekood: 010-02347-11 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
699,00 €