Käsi GPS Garmin GPSMAP 276Cx

Tootekood: 010-01607-01
Kaubamärk: Garmin
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3-14 päeva
Hind:
699,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Legendaarne kõigi maastike navigaator on tagasi

  • Välja arendatud mitmekülgsest GPSMAP 276C seadmest - võimaldab samasugust suurepärast kohandamisvõimalust

  • Lisatud veelgi rohkem sensoreid - GPS+GLONASS, altimeeter ja 3D kompass

  • Suur 5-tollise diagonaaliga WVGA ekraan, mis on kergesti loetav ka päikesevalguse käes

  • Eeskujulik navigeerimine - nüvi reziim, TTS hääljuhtimine, kurvilised teed jne

  • Ühendatav läbi Bluetooth®, ANT+® ja WiFi® - et püsida alati ühenduses

  • Eelsalvestatud Euroopa meelelahutuskaart koos 1-aastase tasuta BirdsEye Sattelite tellimusega

  • Veelgi rohkem kaardistusvõimalusi - seal hulgas BlueChart® g2 ja TOPO kaartide tugi

At a Glance

Kui soovid kogeda Garmini navigeerimist, siis GPSMAP 276Cx on ideaalne toode just Sinule. See navigaator sisaldab endas täpset navigeerimist nii maastikul kui ka vee peale - ükskõik, kuhu sellega minna otsustad. Uus 276Cx lisab suure hulga väärtuslikke navigeerimisomadusi ilma oma eelkäija GPSMAP 276 võimalusi piiramata. Suure 5-tollise ekraani, täiustatud GPS+GLONASS sensorite, baromeetrilise altimeetri ning 3-teljelise kompassiga, ulatuslike veekindlus- ja väliomadustega ning suurepärase kaarditoega uus GPSMAP 276Cx on järjekordne edumeelne järeltulija juba legendaarses tooteseerias.

Tõeline 276 kogemus

Täiesti uus GPSMAP 276Cx on välja arendatud legendaarsest GPSMAP 276C seadmest, mis on kuulsust kogunud kui kõige mitmekülgsem ja võimsam Garmini poolt toodetud navigaator. Et garanteerida tõelist 276 kogemust, jättis Garmin enamuse kasutajaliidesest samaks - isegi klaviatuur on täpselt sama, mis eelkäijalgi. 276 austajad saavad kogeda oma uue navigaatoriga laialdasi kohandamisvõimalusi ning kindlasti saavad olla õnnelikud kõigi uute omaduste üle, mis on lisatud klassikalisele 276 seadmele.

Täiustatud sensorite tehnoloogia

GPSMAP 276Cx on läbinud ulatusliku uuenduskuuri ka sensorite tehnoloogia poole pealt. Seade kasutab nii GPS kui ka GLONASS süsteeme paremaks ning täpsemaks positsioneerimiseks ka rasketes tingimustes; et saada paremat ühendust sattelliitidega sõiduki sees kasutades, tasub juurde hankida väline lisaantenn (ei sisaldu komplektis), mis ühendub seadme sisseehitatud MCX pesa kaudu. Et olla olukorrast veelgi teadlikum, on seadmele lisatud juurde baromeetriline altimeeter sujuva kõrgusinfo edastamiseks ning elektrooniline ruumiline kompass võimaldamaks täpset teavet igas olukorras - ka paigal seistes.

Välitingimusteks optimeeritud kasutajaliides

Me teame, kui kriitilise tähtsusega on optimaalne ekraani nähtavus navigeerimise ajal - seetõttu olemegi loonud uue GPSMAP 276Cx seadme suure 5-tollise välitingimustes loetava rikkaliku värvitoega ekraaniga. Kõik selleks, et edastada kasutajale parimat kaardipilti. Tänu suurepärasele vaatenurgale on ekraan selgesti loetav erinevatest suundadest. Seega olles paigutatud salongi, võimaldab hästiloetava ekraani ja nuppudega juhtimise kombinatsioon opereerida seadet ohutult ja mugavalt ka raputavates keskkondades nagu näiteks paadis või maastikuautos.

Tugev ja vastupidav

Olles ehitatud Garmini kõrgete standardite järgi, suudab see seade ennast tõestada peaaegu igas olukorras. Seade on väga vastupidav ning veekindlus vastab IPX7* rahvusvahelisele standardile tänu põhjalikult testitud vastupidavale kinnitussüsteemile. Tänu rohkem, kui 4-aastasele kogemusele Montana®-ga töötamisel, suudame pakkuda vastupidavaid kinnitusi peaaegu igale sõidukile või alusele. Et pakkuda veelgi rohkem vabadust, tegime seadme veel paindlikumaks olukordades, mis puudutab elektritoidet - võimalus on ühendada seade maa- või veesõiduki elektrisüsteemiga pideva toite eesmärgil või kasutada NiMH akupakki (kuni 17 tundi aku kestvus) või hoopis kasutada kolme AA patareid (kuni 9 tundi aku kestvus).

At a Glance

Rohkem kaardistust suurema mälumahuga

Peaaegu igale poole, kuhu soovid minna, on GPSMAP 276Cx seadmel olemas sobiv kaart, et juhatada Sind sihtpunkti. Seade tuleb 8GB sisemäluga, olles varustatud maailma baaskaardi, Euroopa meelelahutusliku kaardiga ning sisaldab endas ka 1-aastast tasuta BirdsEye Sattellite Imagery tellimust. See toetab ka laia kaardivalikut, nagu BlueChart® g2 HD marine charts, Garmin TOPO ja TOPO PRO kaarid, City Navigator® NT, Garmin Custom Maps ja BirdsEye Select raster kaardid. MicroSD mälukaardiga on võimalik mälu laiendada, et lisada seadmele täiendavaid kaarte.

Rohkem Navigeerimist

Koos asjakohaste kaartidega on võimalik GPSMAP 276Cx seadmele lisada navigatsiooniomadusi, nagu näiteks laialt tuntud nüvi™ reziim tänavatel kasutamiseks või kurviliste teed (Curvy Road) režiim mootorratturite jaoks, mis tõstab esile väiksemad ning lõbusamad teed, mida võiks sõita. Üheskoos TOPO PRO kaartidega, saab seadmes valida paljude erinevate meelelahutuslike marsruutide vahel. Valida on võimalik sobivate tee tüüpide järgi igaks tegevuseks või vastavalt kasutatavale sõidukile. Ning inimestele, kes eelistavad väiksematel radadel navigeerimist, uus 267Cx võimaldab neile spetsiaalset väikestel radadel navigeerimise funktsiooni.

Täiustatud ühendamise võimalused

Uus GPSMAP 276Cx sisaldab endas lisaks ka valikut professionaalseid ühendamisvõimalusi. 276Cx seadme saab ühendada Bluetooth peakomplektiga, et suunata hääljuhised oma kiivrisse. Või kui oled oma nutitelefoni** ära ühendanud, saad vastu võtta Active Weather*** teateid, mis varustavad Sind ilmaennustuste ja animeeritud ilma radari (Weather Radar) vaatega kaardiekraanil, SMS või sotsiaalmeedia nutiteavitustega või LiveTrack rakendusega, mis võimaldab jagada oma täpset asukohta pere ning sõpradega. Seadet saab ka juhtmevabalt ühendada läbi ANT+ ühenduse erinevate sensoritega nagu näiteks tempe™ välistemperatuuri mõõtmiseks või kasutada läbi WiFi saamaks üle-õhu uuendusi ja Garmin Connect™ andmebaasiga sünkroonimiseks.

* Vaata veekindlust
** Kui on ühendatud sobiva nutitelefoniga
*** Active Weather on saadaval Suurbritannias, Iirimaal, Portugalis, Hispaanias, Prantsusmaal, Saksamaal, Belgias, Hollandis, Luksemburgis, Šveitsis, Taanis, Norras, Rootsis, Soomes, Austrias ja Sloveenias koos osalise kaetusega Põhja-Itaaliast.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01199-10 ,   EAN: 753759115838 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
289,00 €
Tootekood: 010-01325-12 ,   EAN: 753759134204 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
269,00 €
Tootekood: 010-01325-02 ,   EAN: 753759134150 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
219,00 €
Tootekood: 128170 ,   EAN: 753759096922 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-14 päeva
169,00 €
Tootekood: 010-00970-00 ,   EAN: 753759975845 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
99,00 €