Kajalood Striker 5DV

Tootekood: 010-01552-01
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
Hind:
399,00 €

Kajalood Striker 5DV

CHIRP tehnoloogiaga DownVü vaatega kajalood

  •  Lihtne 5-tolline värviline kajalood sisseehitatud GPS vastuvõtjaga
  • Märgi püügi-, sildumis- ja vettelaskmiskohad ning sõida pärast tagasi märgitud jälge mööda.
  • Komplektis CHIRP (77/200 kHz) andur ; võimsusega (300 W RMS)/(2,400 peak-to-peak); DownVü - 455/800 kHz. (300 W power).
  • Jaga teekonnapunkte ja teekondasid teiste STRIKER ja echoMAP kaardiplotteritega
  • Smooth Scaling™ tehnoloogia sügavusnäitude seadistamiseks

STRIKER 5dv kajaloega on kalade otsimine lihtsam kui kunagi varem. Märgi parimad kalakohad, et oskaksid hiljem tagasi tulla. Lisaks võid jagada teekonnapunkte ja teekondasid teiste STRIKER- ja echoMAP-seadmete vahel. Smooth Scaling -graafika tagab katkematu pildi sügavusskaala vahetumisel. Kerides salvestust tagasi, võid otsida ja märkida huvipunkte, mis ehk varem märkamata jäid. Lisaks on seadmes sisemine GPS ja see näitab tegelikku kiirust ja vahemaad. Komplekti kuulub ekraani ja ahtrianduri kinnituskronstein ning toitekaabel.

Proovi CHIRP'i selget pilti
STRIKER 5dv'ga kaasas olev Garmin CHIRP andur tagab teravama ja detailsema kalade ja objektide pildi kui traditsioonilised 77/200 kHz andurid.
Ühe samasagedusega signaali asemel saadab CHIRP pidevalt erisagedustega (madalast kõrgeni) signaale. Signaali tagasipeegeldus tõlgendatakse teravateks kujunditeks nt. kalad või põhjas olevad esemed.

Selgeim sonari pilt
Garmin DownVü skanneeriv andur tagab peaaegu fotograafilise pildi paadi all toimuvast. Näed selgelt veealuseid objekte ja kalu. Lainurk CHIRP sonar ja DownVü skanneerivad sonarid on pakitud ühte andurisse. Ühildub Minn Kota® ja MotorGuide® trollingu mootoritel kasutatavate anduritega. (eraldi adapter)

Märgi punktid kõrgtundliku GPS vastuvõtjaga
Erinevalt tavalistest fishfinder/kajaloodidest on STRIKER'il sisseehitatud kõrgtundlik GPS sinu asukoha kiireks ja täpseks määramiseks. Salvesta kalakohad, et hiljem sinna naasta. Samuti salvesta kaikohad ning sõida mööda ekraanil mahamärgitud jälge tagasi. 

Navigeeri punktide järgi
Sinu STRIKER kajalood on varustatud täpse GPS-vastuvõtjaga, mis võimaldab salvestada erinevaid asukohapunkte ja navigeerida nende vahet.

Jälgi kiirust ekraanilt
STRIKERi ekraan on suurepärane vahend kiiruse kontrollimiseks, mis on oluline kiiruspiiranguga aladel liikumisel.

Kalastus vertikaal-laotuse kasutamisega
Lisaks traditsioonilisele sügavuse näidule võimaldab STRIKER ka nn. Flasher vaadet e. vertikaal-laotust. Flasher vaadet eelistatakse paikse sügavuse jälgimisel nt. jäält kalapüügil. Sel juhul on hästi näha põhja sügavust ning sööda ja kala mängu. Loomulikult vajab sellise näidu mõistmine õppimist ja harjumist.

Võta kajalood kõikjale kaasa
Saadaval on kaasaskandmise komplekt, mis sobiks hästi nt. kajakki paigaldamiseks või jääle kaasa võtmiseks. Komplekti kuulub nn. kuivaku koos akulaadijaga, seljakott seadme kinnitusega  ning anduri ja kaabli tarvikuid.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01870-01 ,   Tarneaeg: Küsi!
169,00 €