Kajalood Garmin Striker Plus 4

Tootekood: 010-01870-01
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-7 tööpäeva
Hind:
169,00 €
Kogus: - +
   - või -   

VideoKajalood Garmin Striker Plus 4  CHIRP anduriga

4,3 tolline värviline kajalood GPS, CHIRP (maakeeles "siristaja") anduriga

  • Märgi püügi-, sildumis- ja vettelaskmiskohad ning  sõida pärast tagasi märgitud jälge mööda.
  • Komplektis on CHIRP andur
  • Jaga teekonnapunkte ja teekondasid teiste STRIKER ja echoMAP™ kaardiplotterite kasutajatega
  • Smooth Scaling™ tehnoloogia sügavusnäitude seadistamiseks
  •  Quickdraw Contours kaardi kujundamise rakendus võimaldab salvestada isobaadid (samasügavus jooned) iga 30cm järel kuni 8 ruutkilomeetrit!
  • GPS võimaldab märkida teekonnapunkte,planeerida teekonda ja jälgida paadi kiirust. 
  • Kirgas,päikesekäes loetav ekraan ja loogiline kasutajaliides (menüü). 

STRIKER™ Plus on kajalood,millel on kirgas ekraan ja sisemine GPS, Quickdraw Contours kaardi joonistamise tarkvara millega võid salvestada sügavusjooned 0,3 m vahedega.Võid salvestada isegi üle 8 ruutkilmeetri ala! Traditsiooniline Garmin CHIRP kajaloe kristallterav pilt. Kasuta sisemist Wi-Fi ühendust ja saad nutiteavitusi,võid kasutada Quickdraw Contours keskonda ja palju muud.

Garmin Quickdraw™ Contours rakendus

Keegi ei tunne sinu kalastusala paremini kui sina ise ja need kellega koos sa kalastad. Kas kulged sügavatel vetel või vead lanti ranna ääres,Quickdraw Contours kaardijoonistaja loob HD-kalastuskaarte paikadest kus sa oled liikunud.Erioskusi pole vaja! STRIKER™ Plus sv suudab nüüd talletada  Quickdraw Contours kaarte millel on sügavusjooned 30 cm vahedega üle 8 ruutkilomeetri ulatuses.

Selged kajaloodi pildid

 Garmin ™  kajalood aitab leida veealuseid esemeid ja kalu.Garmin CHIRP kajaloe piltidel eralduvad asjad uskumatult teravalt! 

GPS Fishfinder /kalaotsija

Tundlik sisemine GPS määrab ja jälgib kindlalt su asukohta. Sellega salvestad huvipunkte erinevates kohtades.Võid märkida kus kala näksib ja tulla hiljem samasse kohta tagasi.Salvesta kai- ja slipikohad või muud põnevat ja loo teekonnad nendeni.

STRIKER™ näitab sulle kiirust,nii näed otse ekraanilt kas see sobib landi vedamiseks või oled sellisel alal kus ei tohi käigulainet tekitada. 

Sinule tehtud!

STRIKER™ kajalood teeb kalapüügi põnevaks. See on mõeldud kasutamiseks igas olukorras. Kirkalt,eredas päikeses loetavalt ekraanilt näed paadi all toimuvat. Loogiline kasutajaliides (menüü) aitab kiiresti leida vajalikud toimingud.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01552-01 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 päeva
399,00 € (7%)
429,00 €

Tasuta tarne pakiautomaati alates ostust 49€. Laokaubale kiire 1-3 päevane tarne.   14 päevane kauba tagastusõigus vastavalt EV seadustele. Konsulteerime ja anname nõu telefoni ja meili teel täiesti tasuta. Kirjutage ja küsige tellimus@garmingps.ee