Veoauto navigaator+pardakaamera Garmin DezlCam LMT 6,1"

Tootekood: 010-01457-11
Kaubamärk: Garmin
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-3 päeva
Hind:
429,00 €
Kogus: - +
   - või -   

 Navigaator GPS veoauto Garmin DezlCam LMT 6'1" videoregistraatoriga

  • Kõik ühes 6-tolline preemium veoauto navigatsioonisüsteem koos sisseehitatud videoregistraatoriga

  • Detailne Euroopa kaart koos eluaegsete tasuta uuendustega.

  • Sisseehitatud videoregistraator salvestab pidevalt infot ja salvestab automaatselt failid kokkupõrkel

  • Veoautojuhile vastavad marsruudid ja huvipunktid

  • Teekonna hoiatused; silla kõrgused, kaalu piirangud jne.

  • Liiklusinfo (T)

Sisseehitatud videoregistraator

Tänu sisseehitatud videoregistraatorile, mis pidevalt salvestab teekonda ja lisafunktsioonidele, mis suurendavad juhi tähelepanu, viib dezlCam navigeerimise uuele tasemele.

DezlCam-ile on sisseehitatud kõrg-resolutsiooniga videoregistraator, mis salvestab kogu sinu teekonna. Kui toimub kokkupõrge, tuvastab G-sensor selle koheselt ning salvestab ja lukustab automaatselt faili. GPS salvestab täpselt, kus ja millal ning millisel kiirusel sündmused toimusid. Seadme pööratav objektiiv võimaldab reguleerida kaamera nurga parema salvestamise jaoks vastavalt sellele, kas kinnitad dezlCam tuuleklaasile või armatuurlauale. Video saad taasesitada seadme suurel 6-tollisel ekraanil - ja isegi kuvada kaardil, kus sündmus toimus. Kui soovid, võid isegi vaadata videot hiljem arvutiekraanil. Seadmel on ka foto funktsioon, mis võimaldab sul jäädvustada pilte - saad seadmega isegi autos pildistada kokkupõrke kahjusid. Videode ja piltide säilitamiseks on seadmega kaasas 8 GB microSD ™ kaart (toetab kuni 64GB microSD mälukaarte, soovitav class 4 või kiirem).

Navigeeri enesekindlalt


Tänu detailsetele kaartidele, valjule ja selgele juhendamisele, annab dezlCam marsruudi vastavalt veokaite piirangutele Euroopas. (kaal, pikkus, laius ja ohtlikud materjalid).
Sisestage mõõtmed ja koormuse piirangud ning dezlCam juhendab teid vastavalt määratud seadetele. Reisi planeerija võimaldab sul luua mitme vahepunktiga reise ja need salvestada hilisemaks kasutamiseks.

Sisaldab eluaegseid liiklusinfo uuendusi

Kombineeritud toitekaabli/liiklusinfo vastuvõtja annab sinu seadmele liiklusinfo teenuse seadme elueaks. See aitab sul vältida ummikuid ja teetöid. dezlCam hoiatab sind ja pakub ümbersõite. Midagi lisaks pole vaja osta - see on 100 protsenti tasuta liiklusinfo.

Käed-vabad helistamine


Käed-vabad (hands-free) kõnede tegemiseks on dezlCam`le sisse-ehitatud Bluetooth juhtmevaba tehnoloogia tugi koos mikrofoni ja kõlaritega. Lihtsalt ühenda oma Bluetooth toega telefon dēzl ning räägi käed-vabalt, keskendudes samal ajal teele. Kõne tegemiseks vali vastav kontakt või number dezlCam puutetundlikult ekraanilt. Kõnede vastuvõtmiseks puuduta dezlCam ekraani ja räägi selle sisse-ehitatud mikrofoni. Eriti mugav on ühe puutega helistada telefoniraamatu kontaktidele või huvipunktidele (hotellid, tanklad jne.).

Leia veoauto teeninduspiirkonnad ja huvipunktid


DezlCam-l on veoauto-spetsiifilised POI-d, et otsida kiirteelt väljapääsud, veoauto peatused, toitlustus, majutus-ja puhkeruumid, teeninduspunktid, rehvi remont ja kaalujaamad. Veoautode parkla teave hõlmab teenuste loetelu, nagu WiFi, dušid ja veoauto kaalud. Täiustatud väljumise teenused annab teada, millised teenused on kättesaadavad eesoleval marsruudil.

Smartphone Link toega

Smartphone Link loob piirideta navigatsiooni võimalused sinu Garmin auto GPSi- ja Android nutitelefoni vahel. See võimaldab seadmetel jagada teavet, näiteks salvestatud ja hiljuti avastatud kohti ja kuhu auto parkisid. Samuti võimaldab kasutatada Garmin dezlCam- le pakutavaid teenuseid, nagu näiteks hetke ilm jne *
 

Näiteid teenustest:
Saada asukohti/addresse- saada asukohad või aadressid Google Maps ™ abil otse Android nutitelefonist Garmin nüvi seadmesse®.

Kohalik ilmateade - praegune lokaliseeritud ilm, temperatuur ja prognoosid.

* Kasutab mobiilset andmesidet või wifi võrku telefonis.
** Ei ole saadaval kõikides piirkondades.

Toetab juhtmevaba tagurduskaamerat.

Ära muretse enam tagurdamise pärast. Lisa oma dezlCam-le BC 30 tagurduskaamera(saadaval eraldi), mis näitab pilti otse sinu navigaatoril. Märka lihtsalt sõidukeid, jalakäijaid või muid takistusi otse oma navi ekraanil, kui tagurdad.

Sisaldab eluaaegseid kaardi uuendusi

Kõik karbis - dezlCam-l on komplektis nüMaps Lifetime ™, mis tähendab, et saad allalaadida uusimad kaardid andmed kohe, kui see muutub kättesaadavaks mygarmin.com-s.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01541-11 ,   EAN: 753759155506 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
319,00 € (14%)
369,00 €
Tootekood: 010-12242-00 ,   EAN: 753759131388 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
169,00 €
Tootekood: 010-01866-10 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
149,00 €
Tootekood: 010-02231-15 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
249,00 €
Tootekood: PCDVRR590W ,   EAN: 8595248143838 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-3 päeva
99,00 €