Garmin Vivomove HR Sport must/pruuni rihmaga

Tootekood: 010-01850-03
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
Hind: 199,00 €
149,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Garmin Vivomove HR Sport - stiilne hübriidnutikell kus on osutid ja puutetundlik ekraan 

  •   Pidev  südame töö jälgimine  Elevate™ randmelt pulsimõõtmise tehnoloogiagaa

  •   Heaolu ja tervise jälgimise rakendus mis hindab stressi ja arvutab puhkeaega

  •   Sportimisaktiivsuse  jälgimine koos VO2 max ja sportliku vanuse hindamisega

  •   Loeb samme, kaloreid, vahemaad, südame pulssi ja intensiivsuse minuteid*

  •   Püsi ühenduses nutikate funktsioonidega nagu automaatne info üleslaadimine, nutiteavitused, muusika kontrollimine ja palju muud

  •   Aku tööaeg kuni 5 päeva nutirežiimis, kuni 2 nädalat kellarežiimis

 

 

Vivomove HR hoiab sind vormis ja trendikana. Stiilsel hübriidnutikellal on diskreetne puute- ekraan. Seierid näitavad aega, ning vajadusel liiguvad eest ära, et saaksid lugeda oma kella ekraanilt sõnumeid, pulsinäitu ning palju muud. Seade loeb samme ning kalorikulu, samal ajal jälgides kasutaja heaolu ning stressitaset.

Hybrid Smartwatch

Hübriid-Nutikell

Liikuvad osutid ja diskreetne puute- ekraan ühendavad kahe maailma parimad omadused. Ekraan muutub nähtavaks kui liigutad kätt kella(aja) vaatamiseks. Seierid liiguvad puuteekraanil toimetamise ajaks eest ära, ning hiljem liiguvad tagasi.

Trendikas sportiminet

Ära ohverdada moekat välimust funktsionaalsuse jaoks, kuna seade jälgib pulssi otse randmelt. Lisaks sammude lugemisele ja une jälgimisele kasutab vivomove HR pulssi, et anda kalorikulu infot ning määrata sportimiseks vajalikku intensiivsuse taset.

Stressi jälgimine

Tõenäoliselt  kogevad kõik  mõnel hetkel päeva jooksul stressi, millisel määral? Vivomove HR stressitaseme jälgimine hindab, kas päev on olnud rahulik, tasakaalukas või pingeline. Kui stressitase tõuseb liiga kõrgele, saad seadme abil teada, et on aeg teha puhkepaus. Puhketaimer annab märku hingamisharjutuste tegemiseks alandamaks stressitaset.

Hea välimus ja hea enesetunne 

Seadmel on sportlikkuse jälgimiseks erinevad režiimid, mis annavad infot kasutaja sportlikkuse tasemest. Tänu randmelt pulsi mõõtmisele annab kell teada ka VO2 max hinnangu. Samuti mõõdab vivomove HR fitness vanust - regulaarsete treeningutega läheb see number järjest väiksemaks.

Nutikas ja nõudlik

Enam ei jää ühtegi sõnumit või teavitust märkamata tänu nutiteavitustele, mis ilmuvad kella ekraanile. Seade laeb kasutaja sportlikkuse ja heaolu andmed automaatselt Garmin Connect™ keskkonda üles. Kellalt saab isegi muusikat kontrollida.

Move IQ™ 

Nüüd pole jalutuskäiku tehes vaja endal aktiivsustaimerit tööle ja kinni panna. Vivomove HR nutikell käivitab kõndimist või jooksmist alustades salvestamist automaatselt ning hiljem on kasutajal võimalus oma päevase trenni andmeid Garmin Connect keskkonnas analüüsida.

Jaga ja võrdle

Laadides enda toimetusi/saavutusi Garmin Connect keskkonda saad palju rohkemat, kui lihtsalt oma andmeid varundada. Garmin Connect on populaarne online keskkond, kus inimesed saavad üksteisega võistelda või ühineda väljakutsetega, julgustada üksteist  ja isegi jagada oma võite läbi sotsiaalmeedia. Garmin Connect on tasuta ja saadaval nii internetis, kui ka nutitelefonis läbi Garmin Connect rakenduse.

Share and Compete

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01769-02 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 7-20 päeva
199,00 € (40%)
329,00 €
Tootekood: 010-01769-22 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 päeva
199,00 € (40%)
329,00 €
Tootekood: 010-01909-10 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
69,00 € (30%)
99,00 €
Tootekood: 010-01789-20 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 päeva
129,99 € (35%)
199,00 €
Tootekood: 010-02172-13 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 päeva
249,00 € (17%)
299,00 €