Garmin Vivofit sinine + pulsivöö

Tootekood: 010-01225-34
EAN: 753759119652
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 7-20 päeva
Hind: 119,00 €
99,00 €

Garmin Vivofit sinine fitness-kell koos pulsivööga, mis liigub sinu elu tempos.

  • Jälgib sinu aktiivsustaset ja seab sulle isiklikud igapäevased eesmärgid

  • Kuvab samme, kaloried, distantsi ja jälgib und.

  • Ühildub ANT+ pulsivöödega

  • 1+ aastat aku kestvus, Veekindel

  • Salvesta, planeeri ja jaga oma saavutusi läbi Garmin Connect™ keskkonna

vivofit

  

Milline iganes on su füüsiline tervis, sa juba tead, milliseid samme sa pead tegema, et parandada oma tervist täna, homme ja ka tulevikus. Ja kuigi tundub lihtne püsti tõusta toolist ja ennast liigutada, siis säilitada seda sihikindlust on raske. vivofit muudab need kavatsused sinu igapäevaseks harjumuseks . See on ainus fitness-kell, mille ekraan kuvab sinu isikliku igapäevast eesmärki, salvestab sinu edusamme ja tuletab meelde, kui on aeg ennast liigutada.

 

goals

 

Individuaalsed igapäevased eesmärgid.

vivofit õpib sinu praeguse aktiivsustaseme ning määrab tseejärel sinu igapäevase eesmärgi. Niipea, kui saavutad oma eesmärgi, kohandab vivofit eesmärgi järgmiseks päevaks, viies sind tasapisi tervislikuma elustiili poole. Meie tasuta Garmin Connect ™ keskkonnas võid teenida virtuaalseid medaleid ja jälgida oma edusamme.

 

Kuvab aega ja "Aeg liigutamiseks".

Uuringud näitavad, pikaajalised seisakud nagu istumine laua taga, vähendab keha võimet toota rasva põletavaid ensüüme. Võid seda probleemi vältida, tehes sagedasi, lühikesi jalutuskäike päeva jooksul. Ja kui sa peaksid kaotama ajataju ja unustama ennast liigutada, annab vivofit sellest märku. Punane liikumisriba ilmub ekraanile iga 1 tunni järel, mil oled kohapeal istunud ja suureneb, kui oled liiga kaua istunud. Lihtsalt kõnnid paar minutit ja punane riba kaob.

time to move

Püsige liikumises

Kui oled valmis võtma järgmise sammu parema tervise poole, siis vivofit-l on lisavõimalusi, et hoida sind motiveeritult. Kasuta pulsivööd¹ koos vivofit-ga, et salvestada oma südame löögisageduse andmed ja saada täpset infot põletatud kalorite kohta, mis tahes fitness tegevusel nagu jooksmine või jõusaali treening. Täpsemaks kalorite jälgimiseks saad luua konto MyFitnessPal`is ja siduda see oma Garmin Connect kontoga. See võimaldab võrrelda tarbitud kaloreid oma põletatud kaloritega, mida vivofit arvestab kogu päeva jooksul. Samuti saad Garmin Connect keskkonnas liituda teiste vivofit kasutajatega ning esitada neile väljakutsed või võistelda sõpradega, teenides virtuaalseid medaleid ja eputades oma saavutustega.

 

Alati töös

vivofit jägib sinu edusamme 24/7 ning see töötab rohkem kui aasta ilma akusid vahetamata. Määra öö-re˛iim, kui sa magama lähed ja vivofit jälgib sinu und. Garmin Connect keskkonnas näed kogu magamise logi, milla sa voodis rahutult liigutasid ja millal magasid rahulikult. Vivofit fitness-kell on veekindel², võid rahulikult pesemas käia või kõndida vihmas.

 

vivo sync

 

Püsi ühenduses

Ühe nupuvajutusega saad juhtmevabalt sünkroniseerida vivofit-i Garmin Connect-ga, et näha täielikku ülevaadet oma edusammudest, liituda online väljakutsetega ja teenida virtuaalseid medaleid lisa motivatsiooni saamiseks. Võid kasutada Garmin Connect-i läbi arvuti või ühilduva mobiilseadme³ Garmin Connect ™ Mobile rakendusega.

 

screenshots

 


¹ Komplektis teatud mudelitel, teistele müüakse eraldi.

² Veekindel kuni 50 meetrit.

³ Bluetooth ® Smart toegatelefonid; Kontrollige telefoni sobivust vastava firma kodulehelt või esindusest. Bluetooth ® kaubamärk ja logod on registreeritud kaubamärgid Bluetooth SIG, Inc

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01597-11 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
159,00 €
Tootekood: 010-01789-22 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
129,99 €
Tootekood: 010-02174-13 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
279,00 €
Tootekood: 010-02384-12 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
189,00 €
Tootekood: CNE-CPBP20W ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
33,00 €