Garmin Quatix 5 Sapphire metallrihmaga

Tootekood: 010-01688-42
Kaubamärk: GARMIN
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 3-14 päeva
Hind:
849,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Ehitatud populaarsele Fenix 5 platvormile, uue põlvkonna multisport mere kell pakub mugavaid paadi haldamise võimalusi.

Garmin Quatix 5 multisport kell - spetsiaalselt veepeal kasutamiseks disainitud

  •   Ühildub sobivate Garmini kaardiplotteritega jt. seadmetega  nt. autopiloodi juhtimiseks, teekonna punktide märkimiseks, andmete striimimiseks, purjetamise nõustamiseks jpm.

  •   Sisseehitatud  FUSION-Link™ äpp StereoActive™ seadmete juhtimiseks jt. ANT®-toega stereo seadmete kontrollimiseks (nt.RA70/BB100)

  •   Elevate™ randmelt pulsi lugeja

  •   Nutiühendused nagu nutiteavitused (mobiilseadmetelt), andmete automaatne Garmin Connect’i™ üleslaadimine ja rakenduste allalaadimiseks Connect IQ™ store’st.

  •   Aku kestvus: kuni 2 nädalat kella reziimis (sõltub seadistustest), kuni 24 tundi GPSi reziimis ja kuni 60 tundi  UltraTrac™ akusäästmise reziimis

 

 

 

Saad vaadata randmelt kiirust, sügavust, temperatuure ja tuule andmeid. Kompaktne ja stiilne — korralik spordikell randmelt pulsi mõõtmisega ja kiirelt vahetatavate rihmadega. Eelseadistatud veespordi rakendused ja sisseehitatud andurid võimaldavad trennida ka erinevaid sõudespordi alasid.

  

Täielik kontroll paadi üle

Paadi juhtimiseks sa ei pea tingimata roolis olema — ühendatuna autopiloodiga juhid paati oma kellaga randmelt. Samuti saad kella pealt lisada või kustutada teekonna punkte ning sellega muuta marsruuti kaardiplotteris.

  

Proovi Garmin SailAssist’i™purjetamise nõustamist

Regatil võisteldes näed lisaks stardiajale ka stardiliini ennast ning vahemaad liinini. Virtuaalse stardiliini loomiseks tuleb sõita liini mõlema otsa lähedalt läbi ja märkida need nupuvajutusega kellal. Kell annab teada kas pead liinile kiirustama või ootama. Samuti näitab kell kas oled õigel (tõusval) halsil märgini jõudmiseks või on aeg pautida.

  

Kogu veespordi andmeid

Ükskõik millega sa veepeal tegeled quatix 5 mõõdab su sõudeid, sõudepikkust ja loomulikult kiirust kasvõi veesuusatamisel. 

  

Nii maal kui merel

Quatix 5 on varustatud kõrgtundliku  GPS  vastuvõtjaga lisaks kõrgusemõõtja, baromeeter ja kompass. Sisseehitatud baromeeter mõõdab su tõuse ja laskumisi ja samas saad ilma ennustada.  3-teljeline elektroonililine kompass annab suuna nii seistes kui liikudes. Lisaks sisemine güroskoop aitab parandada asukoha täpsust  UltraTrac (akut säästvas) režiimis.

  

Naudi meelelahutust

Kontrolli pardalolevat muusikakeskust otse oma quatix 5 kellalt. Kasutades FUSION-Link Lite äppi kontrollid „StereoActive“ seadmeid samuti ka muid ANT-toega stereo mudeleid (RA70/BB100).

  

Aktiivsuse jälgimine

Jälgi oma füüsilist aktiivsust nii maal kui veepal. Elevate randmelt pulsilugeja salvestab su tegevust 24/7 ilma lisa-pulsivööta. Quatix 5 on ka universaalne spordikell mis on abiks jooksmisel, rattasõidul, ujumisel, matkamisel ja isegi golfi mängimisel.

  

Põhjalikud nutiühendused

Quatix 5 võtab vastu ühendatud telefonist e-meile, SMS’e, nutiteavitusi ( kalender jms.) näitab sissetulevaid kõnesid ja neid  kellat vastuvõtta või katkestada. Laeb treeningu ja aktiivsuse andmed Garmin Connect keskkonda , võimaldab teistel jälgida sinu liikumist läbi Garmin Connect™ Mobile äppi.

  

Alati muljetavaldav

Stiilne ja elegantne – tänu ainulaadsele QuickFit™ kellarihmade süsteemile sobitub kell igaks sündmuseks hetkega. Vaheta rihma kiirelt ilma tööriistadeta. Connect IQ  äpp pakub ka palju temaatilisi ekraani kujundusi.

fenix hr

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01688-40 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-14 päeva
599,00 €
Tootekood: 010-02315-10 ,   Tarneaeg: 7-10 päeva
699,99 €
Tootekood: 010-01338-77 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-7 tööpäeva
399,00 € (33%)
599,00 €
Tootekood: 010-02158-02 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
599,00 €
Tootekood: 010-02238-23 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 tööpäeva
249,00 €