Garmin Forerunner 620 valge + pulsivöö

Tootekood: 010-01128-41
Kaubamärk: GARMIN
Ühik: tk
Laoseis: Laos
Tarneaeg: 1-4 tööpäeva
Hind: 399,00 €
295,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Garmin Forerunner 620 jooksukell must pulsivöö ja GPSiga

  •     - Puutetundlik GPS pulsikell kõrgresolutsioonilise värvilise ekraaniga, mis jälgib distantsi, tempot ja pulssi

  •      -Arvutab sinu taastumise aega ja VO2 max hinnangu, kui kasutad seda koos HRM-Run™  pulsivööga mis arvutab kadentsi, pinnakontakti ja vertikaalsiiret

  •      -Connect funktsioonid: automaatne andmete laadimine Garmin Connect™ lehele,live tracking - reaalajas jälgimine, sotsiaal meedia jagamine(Facebook,Twitter, jne.)

  •     - Ühildub tasuta Garmin Connect treening kalendriga

*Alates tarkvara versioonist 2.80 on lisatud jalgratta režiim

Forerunner 620

 

See on paremuselt teine asi, peale oma isikliku treeneri. Forerunner 620 pakub täiustatud funktsioone nagu taastumine, jooksu ennustajat ja VO2 max arvutust, et aidata sul treenida targemini ja saavutada uusi eesmärke. Kasutades koos HRM-Run pulsivööga  annab 620 tagasisidet sinu vormist, näidates kadentsi, pinnakontakti aega ja vertikaalsiiret. Siseruumides treenimiseks on 620-l sisseehitatud kiirendusmõõtur arvutamaks vahemaad - nii ei pea sa eraldi jalaandurit kasutama.


Ta teab su potentsiaali

VO2 max screen

Sõltumata sellest, kui kaua oled jooksnud, tahad tõenäoliselt teada, kuidas parandada ja objektiivselt mõõta oma treenitust. Forerunner 620 teeb just seda - ta arvutab sinu VO2 max info, mis on hea sportliku võimekuse näitaja. Varem oli ainus viis teada VO2 infot, makstes testide eest spordiarsti juures. Kasutades koos HRM-Run pulsivööga arvutab 620 sinu VO2 max kasutades erinevaid andmed nagu jooksu kiirus, pulss ja südame löögisageduse muutlikus. VO2 max number ise näitab maksimaalset hapniku mahtu, mida suudad tarbida minutis ühe kilogrammi kehakaalu kohta, maksimum jõudlusel.


Puhkepäev või jooksupäev

Enam ei pea sa nuputama taastumisaega trennide vahepeal. Nagu päris treener, õpib Forerunner 620 tundma su füsioloogiat, põhinedes sinu südame löögisageduse andmetele, võrdleb neid viimase trenni infoga ja näitab, kui palju aega kulub enne, kui oled täielikult taastunud ja valmis oma järgmiseks treenniks.

Kandes HRM-Run pulsivööd, annab 620 taastumis infot, mis on reaalajas arvutatud trenni esimeste minutite perspektiivis. Kui oled lõpetanud jooksu, näitab kell kaua on soovitatav puhata,venne kui alustad järgmist trenni. Värvikoodide tõlgendamine ekraanil on lihtne - roheline tähendab, et võid trenni alustada. Kui näed punast ning taastumise aeg on rohkem kui 3 päeva, siis võiks kaaluda puhkepäeva või lihtsalt teha kerge taastumis jooks.


Järgi oma vormi


620 on esimene GPS kell, mis annab tagasisidet sinu jooksu vormist, kuvades erinevaid andmeid. Kasutades koos HRM-Run pulsivööga¹ kuvab 620 sinu kadentsi, vertikaalsiiret ja pinnakontakti aega. Neid andmeid kutsutakse jooksudünaamikaks ja nad mõjutavad sinu jooksuvormi.

HRM-Run omab kiirendusmõõdikut, mis mõõdab sinu keha liikumist jooksu ajal, et arvutada neid andmeid. Kadents on koguarv sammudest, mida teed minutis, parem ja vasak jalg kokku. Vertikaalne võnkumine on teatud "põrge" sinu jooksus, mõõdetud sentimeetrites. Pinnakontakti aeg on nagu see kõlab - aeg kaua su jalg on puutes pinnaga, mõõdetakse millisekundites. Värvikoodide alusel on lihtne ekraanilt näha, milline on sinu jooksudünaamika võrreldes teiste jooksjatega.Püsi ühenduses

Tänu juhtmevabadele üleslaadimise võimalustele, saab Forerunner 620 saata sinu trenni andmeid meie Garmin Connect lehele ilma arvuti abita. Ta on võimeline saatma andmeid läbi Garmin Connect ™ Mobiili rakenduse sinu nutitelefonis. Saad ühendada kella ka ühte või mitmesse Wi-Fi võrku, nagu oma kodus või kontoris ja 620 automaatselt sünkrooniserib andmed Garmin Connect lehele kohe, kui on võrgu levis.

Lisaks kuulub Connect funktsioonide hulka reaalajas jälgimine, mis võimaldab sinu sõpradel ja fännidel jälgida su trenni statistikat ja asukohta reaalajas. Sul on vaja vaid telefon siduda kogu oma jooksu ajaks 620-ga ning kasutada rakenduses LiveTrack funktsiooni. Võid jagada oma võite ka sotsiaalsmeedia saitidel, saates uuendused läbi Garmin Connect Mobiili rakenduse. Forerunner 620 ühildub ka tasuta treeningkavadega Garmin Connectis - nii saad kasvõi jooksu ajal realajas treeningu abi.

Get ConnectedGet Connected

¹Included with some models, sold separately on others.

²When paired with a compatible smartphone.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-01241-50 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 tööpäeva
119,00 € (18%)
145,00 €
Tootekood: 010-00863-32 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-4 tööpäeva
159,00 € (35%)
245,00 €
Tootekood: 010-01614-09 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 5-15 tööpäeva
449,00 € (25%)
599,00 €
Tootekood: 010-01863-31 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-14 päeva
449,00 €
Tootekood: 010-01863-32 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 3-14 päeva
449,00 €