Garmin Fenix 6S Solar Tumelilla/hall

Tootekood: 010-02409-15
EAN: 753759251758
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
Hind:
689,00 €

VÕTA KASUTUSELE PÄIKESEENERGIA

  • Nutikellal on Power Glass™-i lääts päikeseenergiaga laadimise jaoks ning kohandatavad akusäästerežiimid, mis tagavad parema aku nädalateks.

  • Päikesevalgus laeb kella akut, et saaksid seadet pikemalt kasutada

  • Kuidas sinu keha vastu peab? Randmelt pulss1 ja Pulse Ox2 annavad selle kohta vajaliku teabe

  • Soovid saada maastikupõhiseid jooksutempo juhiseid? Kasuta PacePro™ funktsiooni

  • Kasuta seiklustel navigeerimiseks otse randmelt TopoActive Euroopa kaarte

  • Muusika sinu randmel mobiiltelefoni kaasa võtmata

  • Jäta toitejuhe koju. Päikeseenergia abil laadimine tagab aku kasutusaja vähemalt üheksaks päevaks.

 

DISAINILT KVALITEETNE

Vastupidava ja kõrgetasemelise disaini juurde kuulub suur 1,2″ ekraan, mida on testitud USA sõjaliste standardite alusel ning mis on soojus-, löögi- ja veekindel.

KVALITEETSED MATERJALID

Stiilne roostevabast terasest ääris sobitub sinu elustiiliga.

Vii sooritus täiesti uuele tasemele.

SPORDIRAKENDUSED

Kasuta metsarajal ja staadionil jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.

MÄESUUSATAMISE SISEND

Püsi informeeritud ka lumes olles. Eelsalvestatud profiil suudab eristada suusatamise ja mägironimise tegevused. See kuvab automaatselt tõusu või laskumisega seotud näitajad.

MURDMAASUUSATAMISE DÜNAAMIKA

Pärast pulsivööga HRM-Pro™ sidumist (müüakse eraldi) aitab suusatamisvõimsuse funktsioon mõõta murdmaasuusatamise tegelikku treeningkoormust.

MTB DÜNAAMIKA

Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.

SURFIFUNKTSIOONID

Kas oled lainete püüdmiseks valmis? fēnix® 6S Pro Solar seade ühildub Surfline Session'iga mis loob Surfline®'i kaamera abil video igast püütud lainest, et saaksid hiljem videoid vaadata ja oma sooritust hinnata.

ANIMEERITUD TREENINGUD

Kellal on lihtsasti jälgitavad animeeritud kardio-, koormus-, jooga- ja Pilatese treeninguid. Vali eelsalvestatud animeeritud treeningute seast või lae neid oma kellale Garmini Connect™ rakendust kasutades.

PULSISAGEDUS RANDMELT

Jälgi pulsisageduse andmeid ning teateid selle kohta, kas pulsisagedus on puhkamise ajal liiga kõrge või liiga madal. Hinda oma südametööd tegevuste ajal ning isegi vee all.

BODY BATTERY™ ENERGIAMONITOR

Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.

TAASTUMISAEG

Pärast iga treeningut kuvatav taastumisaeg näitab, millal oled uue pingelise treeningu jaoks valmis. See näitaja võtab arvesse ka treeningu intensiivsust ja selliseid tegureid nagu stress, päevane aktiivsus ja uni.

IGAPÄEVASED TREENINGSOOVITUSED

Vaata igapäevaseid treeningsoovitusi, mis põhinevad sinu treeningkoormusel ja treenitustasemel, ning treeni oma füüsilisest vormist lähtuvalt.

PÄIKESEENERGIAGA LAETAV AKU

Nutikella režiimis on tänu päikeseenergia abil laadimisele aku kasutusaeg siseruumides üheksa päeva, päikeseenergia abil laadides kuni 10,5 päeva. GPS-režiimis on aku kasutusaeg siseruumides 25 tundi ning tänu päikeseenergia abil laadimisele 28 tundi.

PACEPRO™ TEHNOLOOGIA

Ainulaadne PacePro funktsioon mis aitab rajal tempot säilitada ja esitab jooksu ajal kallakutega arvestavaid soovitusi.

GOLFIRAJAD

Juurdepääs täisvärvides CourseView kaartidele enam kui 41000 golfirajaga ümber maailma ning lisaks ka PlaysLike Distance'i funktsioon.

VEDELIKUTASEME JÄLGIMINE

Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja teie eesmärk kohaneb vastavalt.

SOORITUSE MÕÕTEANDMED

Vaata täiustatud treeningandmeid, mis hõlmavad jooksudünaamikat, kuumuse ja kõrgusega kohandatud maksimaalse hapnikutarbimisvõime skaalat, taastumisnõustajat ja palju muud.

TOITEHALDUR

Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.

PÕHJALIK UNEJÄLGIMINE

Võimalik on omandada täielik ülevaade kergest, sügavast ja REM-unefaasist ning pulssoksümeetria ja hingamisandmed. Jälgi kõiki näitajaid selleks ette nähtud vidinal, mis hõlmab stressinäitajaid ja muid ülevaateid.

MENSTRUAALTSÜKLI JÄLGIMINE

Kasuta oma menstruaaltsükli või raseduse jälgimiseks rakendust Garmin Connect™. Logi sümptome, vaata treeningu- ja toitumisteavet ning muudki. Menstruaaltsükli jälgimise vidina ja raseduse jälgimise rakendusega saad üksikasju vaadata ka otse randmelt.

Valluta uued kõrgused. Käekell on sinuga igal pool kaasas.

CLIMBPRO FUNKTSIOON

Kasuta ClimbPro tõusumõõdikut allalaetud marsruutidel ning näed reaalajas teavet praeguste ja järgmiste tõusude kohta, sh kallete, vahemaa ja tõusude teavet.

MULTI-GNSS-I TUGI

Ligipääs mitmetele globaalsetele satelliitnavigatsioonisüsteemidele (GPS, GLONASS ja Galileo), et jälgida keerulisemas keskkonnas kui ainult GPS-iga.

ABC-ANDURID

Navigeeri oma järgmisel matkal ABC anduritega - altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass suuna jaoks.

PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Kõrgusega kohanemise või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria andur valguskiiri, et sinu randmelt mõõta, kuidas su keha hapniku omandab.

HINGAMISE JÄLGIMINE

Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.

EKSPEDITSIOONIREŽIIM

Reisi kaugele kella laadimata. Ekspeditsioonirežiim, väga madala energiakasutusega GPS referents, kestab nädalaid.

TOPOACTIVE EUROOPA JA SUUSAKAARDID

Kasuta oma seiklustel navigeerimiseks TopoActive Euroopa kaarte. Vaata rajanimesid ja raskusastme hinnanguid üle 2000 suusakuurordis üle maailma.

RINGREISI TEEKOND

Sisesta soovitud teekonna vahemaa ning sulle esitatakse soovitatud teekonnad, mille läbimise lõpuks jõuad alguspunkti tagasi. Trendline™-i populaarsed teekonnad aitavad sul parimad kohalikud rajad üles leida.

PÖÖRDEST PÖÖRDENI NAVIGEERIMINE

Järgi teekonda pöördest pöördeni navigeerimise abil See annab eesolevat pöördest varakult teada.

AKLIMATISEERUMISINFO

See vidin kuvab sinu hetkekõrgust merepinnast, mis kõrgusel sa aklimatiseerunud oled, PulseOX 2, pulsisagedust ja hingamissagedust ning näed, kuidas hetkekõrgusel vastu pead.

 

 

Oled ühenduses mitmel viisil.

NUTITEAVITUSED

Võta käekellas vastu e-kirju, sõnumeid ja teavitusi, kui see on seotud ühilduva seadmega.

GARMIN PAY

Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust. kindlate teenusepakkujatega.

OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sa ei tunne end turvaliselt või on sinu kell tuvastanud juhtumi, saadavad abiteenus ja juhtumituvastus sinu asukoha hädaabikontaktidele.

CONNECT IQ™ POOD

Laadi Connect IQ poes alla erinevaid sihverplaate, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ja vidinaid.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-02158-00 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
439,00 €
Tootekood: 010-01338-77 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
299,00 €
Tootekood: 010-02158-02 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Täpsustage tarne
599,00 €
Tootekood: 010-00863-32 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
159,00 €
Tootekood: 010-02540-01 ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
699,00 €