Garmin Fenix 6 Solar Silver/Black

Tootekood: 010-02410-00
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 7-14 päeva
Hind:
749,00 €

Garmin Fenix 6 Solar Black

 

VÕTA KASUTUSELE PÄIKESEENERGIA

Nutikellal on Power Glass™-i lääts päikeseenergiaga laadimise jaoks ning kohandatavad akusääste režiimid, mis tagavad parema aku nädalateks.

 

Päikesevalgus laeb kella akut, et saaksid seadet pikemalt kasutada.

Kuidas sinu keha vastu peab? Randmelt pulss ja Pulse Ox annavad selle kohta vajaliku teabe.

Soovid saada maastikupõhiseid jooksutempo juhiseid? Kasuta PacePro™ funktsiooni.

Jäta laadimisjuhe koju. Päikeseenergia abil laadimine tagab aku kasutusaja vähemalt 14 päevaks.

DISAINILT KVALITEETNE
Vastupidava ja kõrgetasemelise disaini juurde kuulub suur 1,3-tolline ekraan. Käekella on testitud USA sõjaliste standardite alusel ning see on soojus-, löögi- ja veekindel.
 
KVALITEETSED MATERJALID
Vali oma elustiiliga sobiv titaanist, roostevabast terasest või teemandilaadsest süsinikust kattega ääris.

SPORDIRAKENDUSED

Kasuta metsarajal jooksmiseks, ujumiseks, jooksmiseks, rattasõiduks, matkamiseks, aerutamiseks, suusatamiseks, golfi mängimiseks, surfamiseks, siseruumides mägironimiseks ja paljuks muuks eelsalvestatud spordiprofiile.


MÄESUUSATAMINE

Püsi informeeritud ka lumes olles. Eelsalvestatud profiil suudab eristada suusatamise ja mägironimise tegevused. See kuvab automaatselt tõusu või laskumisega seotud näitajad.


MTB DÜNAAMIKA

Jälgi iga mägijalgrattasõidu alaseid üksikasju. Seade salvestab detailset mägijalgratta meetrikat, mis hindab sõiduraja raskusastet ning laskumise sujumist, tagades sulle andmed, mida järgmise soorituse ajal ületada.


SURFIFUNKTSIOONID

Kas oled lainete püüdmiseks valmis? Fēnix 6 Solar seade ühildub Surfline Session'iga mis loob Surfline®'i kaamera abil video igast püütud lainest, et saaksid hiljem videoid vaadata ja oma sooritust hinnata.


ANIMEERITUD TREENINGUD

Kellal on lihtsasti jälgitavad animeeritud kardio-, koormus-, jooga- ja Pilatese treeninguid. Vali eelsalvestatud animeeritud treeningute seast või lae neid oma kellale Garmini Connect™ rakendust kasutades.


RANDMELT PULSS

Jälgi pulsisageduse andmeid ning teateid selle kohta, kas pulsisagedus on puhkamise ajal liiga kõrge või liiga madal. Hinda oma südametööd tegevuste ajal ning isegi vee all.


BODY BATTERY™

Jälgi oma keha energiataset, kasutades selleks pulsisageduse vaheldumise näitajaid, stressi-, une- ja muid andmeid ning saad teada, millal olla aktiivne ning millal peaksid puhkama.


VEDELIKUTARBIMISE JÄLGIMINE

Jälgi igapäevast vedeliku tarbimist ja pea meeles selle tähtsust. Kui eesmärk on täidetud, siis näed ka hinnangulist higistamise taset peale treeningut, ja teie eesmärk kohaneb vastavalt.


SOORITUSENÄIDIKUD

Vaata täiustatud treeningandmeid, mis hõlmavad jooksudünaamikat, taastumisalaseid nõuandeid ning veelgi enam funktsioone. Samuti on võimalik jälgida kõrguse ja kuumusega arvestavat VO2 max infot.


PACEPRO™ TEHNOLOOGIA

Funktsioon on esimene omasuguste seas, pakub kogu tegevuse vältel dünaamilisi, kohandatud tempo juhiseid, mis põhinevad kõrgusel merepinnast ja teie isiklikel tempoeelistustel. See aitab teil oma tegevuse jaoks ideaalset tempostrateegiat kavandada ja jõudlust maksimeerida.

AKUSÄÄSTJA

Vaata, kuidas erinevad sätted ja andurid mõjutavad sinu kella aku kasutusaega, et saaksid kiiresti teha aku kasutusaega pikendavaid muudatusi.


PÄIKESEENERGIA ABIL LAETAV AKU

Nutikella režiimis on päikeseenergia abiga laadimisel aku kasutusaeg siseruumides üheksa päeva, päikeseenergia abil laadides kuni 10,5 päeva. GPS-režiimis on aku kasutusaeg siseruumides 25 tundi ning tänu päikeseenergia abil laadimisele 28 tundi.

 

Valluta uued kõrgused. Käekell on sinuga igal pool kaasas.


CLIMBPRO FUNKTSIOON

Kasuta tõusumõõdikut allalaetud marsruutidel ning näed reaalajas teavet praeguste ja järgmiste tõusude kohta, sh kallete, vahemaa ja tõusude teavet.


MULTI-GNSS-I TUGI

Ligipääs mitmetele globaalsetele satelliitnavigatsioonisüsteemidele (GPS, GLONASS ja Galileo), et saavutada täpsem tulemus kui ainult GPSi kasutades.


ABC ANDURID

Navigeeri oma järgmisel matkal ABC anduritega - altimeeter kõrguse mõõtmiseks, baromeeter ilma jälgimiseks ja kolmeteljeline elektrooniline kompass suuna jaoks.


PULSSOKSÜMEETRIA ANDUR

Kõrgusega kohanemiseks või une jälgimiseks kasutab pulssoksümeetria andur valguskiiri, et sinu randmelt mõõta kuidas su keha hapniku omandab.


AKLIMATISEERUMISE INFO

See vidin kuvab sinu hetkekõrgust merepinnast, mis kõrgusel sa aklimatiseerunud oled, PulseOX 2, pulsisagedust ja hingamissagedust ning näed, kuidas hetkekõrgusel vastu pead.


HINGAMISE JÄLGIMINE

Jälgi oma hingamist päeva jooksul, magades ning hingamis- ja joogaharjutuste ajal.


EKSPEDITSIOONIREŽIIM

Reisi kaugele kella laadimata. Ekspeditsioonirežiim on väga madala energiakasutusega GPS referents mis kestab nädalaid.

 

Oled ühenduses mitmel viisil.


NUTITEAVITUSED

Loe e-kirju, sõnumeid ja teavitusi otse oma randmelt, kui kell on ühendatud ühilduva nutiseadmega.


MUUSIKARAKENDUSED

Salvesta kuni 2000 laulu või ava voogedastusrakendused oma ühilduvates teenustes, sh Spotify®, Deezer and Amazon Music ning kuula Bluetooth® tehnoloogiaga kõrvaklappidega.


GARMIN PAY

Läbi kassajärjekorrad kiirelt, kasutades Garmin Pay viipemakse lahendust.


OHUTUS- JA JÄLGIMISFUNKTSIOONID

Kui sa ei tunne end turvaliselt või on sinu kell tuvastanud intsidendi, saadavad abi- ja õnnetustuvastuse5 funktsioonid sinu asukoha valitud hädaabi kontaktidele.


CONNECT IQ™ POOD

Laadi poes alla eri sihverplaate, lisa andmeväljasid ja hangi rakendusi ja vidinaid.

 

Sarnased tooted
Tootekood: 010-02159-25 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: 7-10 päeva
689,00 € (14%)
799,00 €
Tootekood: 010-02158-14 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Homseks tasutud kaup ülehomme teele
899,99 €
Tootekood: 010-02157-01 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Homseks tasutud kaup ülehomme teele
649,00 € (13%)
749,99 €
Tootekood: 010-02173-13 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: Homseks tasutud kaup ülehomme teele
319,00 € (16%)
379,00 €
Tootekood: 010-03717-49 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: Homseks tasutud kaup ülehomme teele
239,99 € (31%)
349,00 €