Garmin Fenix 5S Plus must/hõbe

Tootekood: 010-01987-21
EAN: 753759207007
Kaubamärk: GARMIN
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: Küsi!
Hind:
389,00 €

Garmin Fenix 5S Plus must-hõbe

 

Mida on uut Plus seerias:

 • Lisatud kuni 16GB värvilisi kaarte kõikidele Plus seeria kelladele - 5/5S/5X ( eelnevalt oli ainult 5X seerial)
 • Garmin Trendline populaarsemate teekondade kaart ( Eelnevalt vaid Edge 1030 seerial)
 • Lisatud võimalus kasutada kõrguse infot kaartidelt + teadaolevaid GPS koordinaate, et kalibreerida altimeeter
 • Lisatud muusika võimalus (nii tavalised muusikafailid ja iHeartRadio/Deezer playlistide offline sünkroniseerimise võimalus)
 • Parem Bluetooth kõrvaklappide ühenduvus võrreldes Garmin FR645 Music versiooniga
 • Kontakivabad NFC viipemaksed kellaga (nagu ka Vivoactive 3 kellal ja sellest järgnevatel mudelitel)
 • Lisatud Galileo GPS ühilduvus tänu uuele GPS kiibile (nagu Garmin Edge 130 seadmel)
 • Muudetud GPS algoritmid tänu uuele riistvarale
 • Parandatud antenni/suhtluse kiibi jõudlus, parandab sensori signaali kadumised kasutades kolmanda osapoole sensoreid
 • Lisatud ClimbPro, mis jagab terve raja eraldi tükkideks (paremini seletatud navigeerimise sektsioonis)
 • Lisatud golfiradade andmebaas (kuni 40 000 rada)
 • Lisatud privaatsusrežiim nutitelefoni teavituste jaoks kellal, et sõnumite sisu ei oleks automaatselt nähtav ( kuvab teavituse sisu ainult randme liigutuse või nupuvajutusega)

Multisport GPS kell koos kaardi, muusika, meetriliste andmetega ja palju muuga

 • Premium multisport GPS nutikell, koos randme pealt pulsi lugemise tehnoloogia ja värviliste TopoActive Euroopa kaartidega koos Trendline populaarsemate radade loeteluga, et saaksid navigeerida parimaid teid pidi.
 • Disainitud seikluste jaoks - vastupidav disain, roostevabast terasest või teemantilaadsest süsinikust raam, nupud ja tagumine korpus
 • Naudi oma lemmikmuusikat otse oma kellast juhtmevabade Bluetooth kõrvaklappidega (müügil eraldi), et saaksid kuulata muusikat ilma telefonita
 • Garmin Pay valmidus. Kontaktivaba maksevõimalus laseb sul mugavalt sooritada makseid oma kellaga, et saaksid oma rahakoti koju jätta. Eestis Swedbank alates 16.juuli 2019
 • Sisse ehitatud navigatsioonisensor kolmeteljelise kompassi, güroskoobi ja baromeetrilise altimeetriga. Erinevate satelliitide võimekus (GPS, GLONASS ja Galileo), et navigeerida täpsemalt, kui vaid GPSi kasutades.
 • Aku kestvus: kuni 10 päeva nutikella režiimis, kuni 8 tundi GPS režiimis koos muusikaga (olenevalt sätetest)

Sportlastele ja õues seiklejatele on fenix 5 Plus seeria mudelid suure jõudlusega võmalus eneseületusteks ning võimalus võtta kaardid ja muusika endaga alati kaasa. Vastupidavad preemiumkvaliteediga kellad on värvilise kaardiga, loevad randmelt pulssi, on Garmin Pay valmidusega ja seadmes on mäluruumi kuni 500-le laulule. 

Sinu rada eduni

Ükskõik kas oled linnas või metsarajal, kõik fenix 5 Plus seeria kellad on sisseehitatud kaartide ja navigeerimisfunktsiooniga, et hoida sind alati õigel kursil. Värviline TopoActive Euroopa kaart on optimiseeritud navigeerimise ja asukoha jälgimisega. Jooksjatele ja ratturitele on seadmel olemas ka Trendline populaarsemate teede funktsioon, mis kasutab miljoneid kilomeetreid Garmin Connect infot, et saaksid liigelda nagu kohalikud - ükskõik kuhu sa lähed. 

Preemium materjalid, suur jõudlus

Fenix 5 Plus seeria kellad on disainitud raskete seikluste jaoks ja valmistatud parimatest materjalidest. Seadmeid on saadaval mitmes erinevas valikus nagu näiteks PVD kattega roostevaba terasraamiga ja samuti ka DLC titaaniumraamiga versioonid. Ere, suure resolutsiooniga värviline ekraan LED taustavalgusega garanteerib nähtavuse ükskõik millistes valgusoludes. Lisakaitseks kriimude vastu on osadel fenix 5 Plus mudelitel tugev safiirklaas. 

Parem sateliidiside

Igal fenix 5 Plus kellal on lisaks tavalisele GPS ja GLONASS-ile ka Galileo sateliitide vastuvõtja, et sa ei kaotaks signaali ka rasketes oludes. Peale kaardipõhisele juhendamisele on igal kellal ka arenenud ABC (altimeeter,baromeeter ja kompass) sensorid. Sisseehitatud altimeeter näitab kõrguse infot, et saaksid hinnata oma tõuse ja languseid ning kolme-teljeline elektrooniline kompass hoiab sind õiges suunas.

Edasijõudnud soorituse jälgimine

Kõik fenix 5 Plus seeria kellad on täis nutikaid treeningfunktsioone, et saaksid jälgida oma vormi ja jõudlust. Jälgi füsiololoogilisi andmeid, jooksudünaamikat ja muud, et saaksid täieliku ülevaate oma trennist - mõõda oma progressi ja paranda oma vormi. Treeningu staatus hindab automaatselt su hiljutist treeningute ajalugu ja annab sulle teada kas treenid üle, hoiad vormi või arened. Anaeroobse treeningefekti jälgija annab sulle tagasisidet kas su trenn aitab sul oma saavutusi ületada. Saad ka jälgida oma täielikku treeningkoormust. Kellal on eelsalvestatud treeningprofiilid ujumise, jooksu, rattasõidu, matkamise, suustamise, aerutamise ning muude spordialade jaoks. Lisamotivatsiooniks saad läbi Garmin Connect rakenduse alla laadida treeningplaane edasijõudnutele.

ClimbPro tõusu jälgimine

Spetsaalne tõusu funktsioon lubab sul reaalajas saada informatsiooni hetkel käsil olevate või eesootavate tõusude kohta teekonnal, mille oled eelnevalt salvestanud mägijooksuks, rattasõiduks või muuks treeninguks.

Randmelt pulsilugemine

Elevate randmelt pulsilugemise tehnoloogia laseb sul jälgida oma südametegevust ilma pulsivööta. Lisaks sammude lugemisele ja une jälgimisele kasutab kell südametegevuse infot, et näidata kalorite kulutamise infot ning määrata su trennide intesiivsuse taset. Ühtlasi jälgib kell ka südametegevuse variatsioone, et arvutada stressiskoor mis näitab millisele koormusele su keha valmis on.

Sobiv lugu spordi jaoks

Kas sul on mingi kindel laul, mida alati enne trenni või võistlust kuulad? Tänu fenix 5 Plus'ile, saad kuulata muusikat otse oma kellast ning seadme sisemälu mahutab kuni 500 laulu. Muusika allalaadimine ja mängimine on tehtud lihtsaks, et saaksid kuulata muusikat ükskõik kus sa oled läbi Bluetooth kõrvaklappidele ( müügil eraldi). Saad ka valmistada eraldi esitlusloendeid valitud voogedastusplatvormidelt, et saaksid kuulata muusikat ka ilma reklaamideta. Jäta oma telefon maha kui lähed jooksma või rattaga sõitma, kuna muusika, mis hoiab sind töös asub su  randmel. 

Maksa viipega

Et saaksid oma aktiivse eluviisiga tempos püsida on Fenix 5 Plus'il Garmin Pay viipemaksete võimekus. Kasuta seda ,et tasuda asjade eest isegi siis, kui oled oma rahakoti koju jätnud. Kellaga viipemakse töötab peaagu kõikjal kus on juba olemas kontakivaba maksevõimalus. Eestis Swedbank alates 16.juuli 2019

Ole nutikalt ühenduses

Kõik fenix 5 plus mudelid võimaldavad nutiteavitusi kui seade on paaritatud ühidluva nutitelefoniga. Näe e-maile, sõnumeid ning teavitusi otse kellast - ükskõik kas oled parasjagu golfiväljakul või lihtsalt töölauast eemal. Teised võimalused on näiteks automaatsed üleslaadimised Garmin Connect fitness keskkonda, reaalajas trenni jälgimine, GroupTrack ja sotsiaalmeedia jagamine läbi tasuta Garmin Connecti ja  Garmin Connect Mobile rakenduse.

Kohandatavad rakendused, sihverplaadid ja rihmad

Saad oma fenix kella kohandada täpselt selliseks nagu sulle meeldib tänu Connect IQ poele. Muuda oma kellavaadet, lisa andmekihte või lae alla erinvaid rakendusi ja vidinaid. Ühtlasi on saadaval valik QuickFit kellarihmu - nii nahast, metallist kui ka silikoonist, tänu millele on lihtne oma stiili iga hetk muuta. Tööriistu pole vaja, et rihmavahetus teostada. Lihtsalt vajuta klambrile. Tänu Garminile saad oma kella kohandada täpselt endale sobivaks.

Jooksuinfo

Lisa jõudluse infot oma treeingule, kui laed alla Running Power rakenduse Connect IQ poest oma ühilduvale kellale. Garmin Labs poolt välja töötatud rakendus jälgib statistilist infot - tempo, vertikaalvõnked, kaldenurk ja isegi kohalik tuuleinfo, et näeksid mis jõudlusega sa parasjagu jooksed. Kui sul on ülevaade palju jõudlust sa kulutad, saad info abil oma jooksutempot paremini kohandada tagamaks, et sa liiga kiirelt ära ei väsiks. Kui sul juba on ühilduv Garmini seade, siis jõudluse nägemine on lihtne. Kõik mis sul vaja on, on fenix 5 ja üks nendest lisaseadmetest: HRM RUN, HRM Tri või Running Dynamics Pod.

Sarnased tooted
Tootekood: 010-02159-00 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Homseks tasutud kaup ülehomme teele
527,99 €
Tootekood: 010-02157-01 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
549,00 €
Tootekood: 010-02157-11 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
799,00 €
Tootekood: 010-03717-49 ,   Laoseis: Laos ,   Tarneaeg: 1-5 tööpäeva
239,99 €
Tootekood: 010-02409-15 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Tarneaeg: Küsi!
689,00 €