Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Veoauto GPS > Toode
Veoauto GPS Garmin dēzl 770LMT
Hind: 499 €
Soodushind –15%: 425 €
Lisa tellimusse
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Tehniline info


Võimas GPS sinu veoautole  • *7.0 tolline multi-touch klaas ekraan

  • *Euroopa kaardid koos eluaegsete kaardi uuendustega (LM)

  • *Liiklusinfo (T)

  • *Veoautojuhile vastavad marsruudid ja huvipunktid

  • *Teekonna hoiatused; silla kõrgused, kaalu piirangud jne.


Valluta teid uue Garmini spetsiaalselt veokatele mõeldud navigaatoriga dēzl 770LMT. 7" ekraani, vastupidava disaini, valju kõlariga teeb dēzl 770LMT`st suurepärase kabiini kaaslase. Lisaks edasiarendatud navigeerimne, teekonna planeerimine ja arvutamine koos nüRoute tehnoloogiaga - dēzl kohandab teekonnad vastavalt sinu sõiduki andmetele ning kuvab ka veokapõhiseid huvipunkte, veoka kiiruspiiranguid, keelde ja mahasõite. dēzl 770LMT sisaldab ka navigeerimis valikuid sõiduauto ja veoauto jaoks.

Navigeeri enesekindlaltTänu detailsetele kaartidele, valjule ja selgele juhendamisele, annab dēzl 770LMT marsruudi vastavalt veokaite piirangutele Euroopas. (kaal, pikkus, laius ja ohtlikud materjalid).

Sisestage mõõtmed ja koormuse piirangud ning dēzl 770LMT juhendab teid vastavalt määratud seadetele. Reisi planeerija võimaldab sul luua mitme vahepunktiga reise ja need salvestada hilisemaks kasutamiseks.

Sisaldab eluaegseid liiklusinfo uuendusiKombineeritud toitekaabli/liiklusinfo vastuvõtja annab sinu seadmele liiklusinfo teenuse seadme elueaks. See aitab sul vältida ummikuid ja teetöid. dēzl 770LMT hoiatab sind ja pakub ümbersõite. Midagi lisaks pole vaja osta - see on 100 protsenti tasuta liiklusinfo.

Käed-vabad helistamine

Käed-vabad (hands-free) kõnede tegemiseks on dēzl 770LMT`le sisse-ehitatud Bluetooth juhtmevaba tehnoloogia tugi koos mikrofoni ja kõlaritega. Lihtsalt ühenda oma Bluetooth toega telefon dēzl ning räägi käed-vabalt, keskendudes samal ajal teele. Kõne tegemiseks vali vastav kontakt või number dēzl 770LMT puutetundlikult ekraanilt. Kõnede vastuvõtmiseks puuduta dēzl ekraani ja räägi selle sisse-ehitatud mikrofoni. Eriti mugav on ühe puutega helistada telefoniraamatu kontaktidele või huvipunktidele (hotellid, tanklad jne.).

Leia veoauto teeninduspiirkonnad ja huvipunktiddēzl 770LMT-l on veoauto-spetsiifilised POI-d, et otsida kiirteelt väljapääsud, veoauto peatused, toitlustus, majutus-ja puhkeruumid, teeninduspunktid, rehvi remont ja kaalujaamad. Veoautode parkla teave hõlmab teenuste loetelu, nagu WiFi, dušid ja veoauto kaalud. Täiustatud väljumise teenused annab teada, millised teenused on kättesaadavad eesoleval marsruudil.

 

Smartphone Link toega
Smartphone Link loob piirideta navigatsiooni võimalused sinu Garmin auto GPSi- ja Android nutitelefoni vahel. See võimaldab seadmetel jagada teavet, näiteks salvestatud ja hiljuti avastatud kohti ja kuhu auto parkisid. Samuti võimaldab kasutatada Garmin Nüvi- le pakutavaid teenuseid, nagu näiteks hetke ilm jne *Näiteid teenustest:

Saada asukohti/addresse- saada asukohad või aadressid Google Maps ™ abil otse Android nutitelefonist Garmin nüvi seadmesse®.Kohalik ilmateade - praegune lokaliseeritud ilm, temperatuur ja prognoosid.* Kasutab mobiilset andmesidet või wifi võrku telefonis.

** Ei ole saadaval kõikides piirkondades.Toetab juhtmevaba tagurduskaameratÄra muretse enam tagurdamise pärast. Lisa oma Dezl 770LMT-le BC20 või BC 30 tagurduskaamera, mis näitab pilti otse sinu navigaatoril. Märka lihtsalt sõidukeid, jalakäijaid või muid takistusi otse oma navi ekraanil, kui tagurdad.


HooldusajaluguUus Service History Log võimaldab salvestada kuupäeva, läbisõidu ja muud tüüpi hoolduse info oma veoauto kohta. Õlivahetuse, Aku vahetuse, piduriketaste vahetuse jne  - mida välja ka ei mõtle, Dezl peab selle kohta arvestust.Sisaldab eluaaegseid kaardi uuendusiKõik karbis - dēzl 770LMT-l on komplektis nüMaps Lifetime ™, mis tähendab, et saad allalaadida uusimad kaardid andmed kohe, kui see muutub kättesaadavaks mygarmin.com-s.
GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee