Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Veoauto GPS > Toode
Veoauto GPS Garmin dēzl 760LMT EOL*
Hind: 470 €
Soodushind –15%: 399 €
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Fotod Pakend sisaldab

Dēzl 760LMT on suure 7 " tollise ekraaniga navi, mis mõeldud spetsiaalselt selleks, et teha rekkamehe elu lihtsamaks. Ta mitte ainult ei juhata sind mööda kohandatud marsruuti, ta aitab tagada selle, et oled õigel sõidureal - Active Lane Guidance. Samuti aitab salvestada IFTA ja HOS info. Dezl näitab kiirteelt mahasõite koos veoautojuhile vajalike huvipunktidega (POI-d). Kui lased dēzl 760LMT-l luua endale marsruudi, võid kindel olla, et see on hea nii sulle kui veokile.

dēzl 760LMT

Jälgi ja kuva oma reise


Dēzl 760LMT teeb reisiinfo salvestamise ja vaatamise lihtsaks. Ta salvestab kütusekulu ning 760LMT automaatselt arvutab riigi kilometraaži IFTA jaoks. Logi oma sõidutunde ja juhtimisstaatust, 760LMT automaatselt hoiatab sind HOS rikkumistest.


Näe Rohkem


Suure 7 "tollise kõrge resolutsiooniga puutetundliku ekraaniga dēzl 760LMT võimaldab näha suurt hulka teavet väga üksikasjalikult. Järgi selgelt esiletõstetud veoauto sobivat marsruuti, vaata veoauto hoiatusi, teated ja muud. Ning ainult dēzl 760LMT sisaldab eksklusiivset Active Lane Guidance (ALG). ALG näitab pidevalt ajakohastatud animatsiooni eelistatud sõiduraja kohta, see hõlmab ka PhotoReal ristmiku eelvaadet, mis pakub foto-realistlikku vaadet eesolevate ristmike kohta, et juhatada sind õigel ajal õigesse ritta. Kõik see on eriti kasulik, kui liigud mööda tundmatut kiirteed või asulat...

dēzl 760LMT

Navigeeri enesekindlalt


Tänu detailsetele kaartidele, valjule ja selgele juhendamisele, annab dēzl 760LMT marsruudi vastavalt veokaite piirangutele Euroopas. (kaal, pikkus, laius ja ohtlikud materjalid). Sisestage mõõtmed ja koormuse piirangud ning dēzl 760LMT juhendab teid vastavalt määratud seadetele. Reisi planeerija võimaldab sul luua mitme vahepunktiga reise ja need salvestada hilisemaks kasutamiseks.


Sõida ohutult


dēzl 760LMT hoiab sind kursis eesolevate teeoludega, nagu järsud kurvid, sildade kõrgused, kaalupiirangud, tugeva külgtuulega alad, piirangud sealhulgas: haagise keelud või ohtlikke materjalide keelud . Andmeväli, mis ilmub kaardile, võimaldab autojuhtidel laskumistele ja tõusudele vastavalt käiku vahetada. Veoauto kiirusepiirangud ilmuvad, kui need on teistsugused, kui määratud sõiduauto kiiruspiirangud teel. Lisaks muudab kell automaatselt ajavööndeid ja annab päikese tõusu / loojangu ajad. Saad ka teateid, kui ületad riigi piire. Lisaks on võimalik ühendada tahavaate kaamera.

dēzl 760LMT

Leia veoauto teeninduspiirkonnad ja huvipunktid


dēzl 760LMT-l on veoauto-spetsiifilised POI-d, et otsida kiirteelt väljapääsud, veoauto peatused, toitlustus, majutus-ja puhkeruumid, teeninduspunktid, rehvi remont ja kaalujaamad. Veoautode parkla teave hõlmab teenuste loetelu, nagu WiFi, dušid ja veoauto kaalud. Täiustatud väljumise teenused annab teada, millised teenused on kättesaadavad eesoleval marsruudil.GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee