Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Veoauto GPS > Toode
Veoauto GPS Garmin dēzl 570LMT
Hind: 420 €
Soodushind –15%: 355 €
Lisa tellimusse
Arvamused (1)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info
dēzl 570LMT sisaldab 45. Euroopa riigi kaarte ning Eluaegsed TASUTA kaardiuuendused annavad sulle õiguse saada aastas kuni neli kaardiinfo uuendust.

Valluta teid uue Garmini spetsiaalselt veokatele mõeldud navigaatoriga dēzl 560LMT. 5" ekraani, vastupidava disaini, valju kõlari, välise video sisendiga tagurdus kaamera jaoks teeb dēzl 570LMT`st suurepärase kabiini kaaslase. Lisaks edasiarendatud navigeerimne, teekonna planeerimine ja arvutamine koos nüRoute tehnoloogiaga - dēzl kohandab teekonnad vastavalt sinu sõiduki andmetele ning kuvab ka veokapõhiseid huvipunkte, veoka kiiruspiiranguid, keelde ja mahasõite. dēzl 570LMT sisaldab ka navigeerimis valikuid auto, veoka ja karavani (haagissuvila;haagismaja) jaoks.

Näe rohkem
dēzl 570LMT 5" laiekraaniga näed pilti suures mastaabis. Vaata kaardi detaile, sõidu juhiseid, pilte ja muud eredal suurepäraste värvidega ekraanil. See on päikesevalguses-loetav, peegeldus-vastane, laiformaat, 5 tolline valge taustvalgustusega ja iga nurga alt lihtsalt loetav ekraan.

Leia õige sõidurada enne, kui on liiga hilja
Enam ei ole vaja huupi arvata, millises sõidurajas pead vajaliku pöörde tegemiseks olema. Sõidurajainfo koos ristmikuvaatega juhatab su eelolevaks pöördeks või mahasõiduks õigesse sõiduratta, muutes tundmatutel ristmikel liiklemise lihtsaks. Sinu marsruudil olevad liiklusmärgid ja ristmikud kuvatakse realistlikult, sulle vajalik sõidurada on märgitud nooltega.

Ilma liitumiseta liiklushoiatused
Liikle sujuvalt integreeritud FM liiklusinfo vastuvõtja ja tasuta eluaegsete¹ liiklusinfo täienduste abil. Sulle laekub teave sinu marsruudil eesolevate liiklusummikute ja tee-ehituslõikude kohta ning liiklusest üksikasjaliku pildi vaatamiseks ja probleemsest kohast ringi sõitmiseks piisab vaid nüvi ekraani puudutamisest.

Tunne teed
Detailsete Euroopa kaartidega varustatud dēzl 570LT pakub veoautole kohandatud marsruutimist (kohaldatav kõrgus, kaal, pikkus, laius ja ohtlik veos). Lihtsalt sisesta mõõtmed ja koorma piirang ning dēzl 570LMT juhatab sind vastavalt sinu sisestatud tingimustele. dēzl 570LMT võimaldab sul seadistada vältimise kindlatele teedele või aladele. Sul on võimalik isegi sisestada mitme vahepunktiga marsruut, et saaksid teha kõige tõhusama sõidu ning vahetada teekonnal sõiduki profiili või navigeerimis valikuid.

Lihtsam parkida
dēzl navigaatori abil on sobiva parkimiskoha leidmine lihtsam tänu uuele funktsioonile, mis võimaldab juhil kiirelt otsida kiirteel tulevasi toitlustus punkte, tanklaid, majutuskohti, puhkealasid, veoka peatusi ja kaalujaamu. Pärast tankimist leiad oma veoka lihtsalt üles tänu aktiivhoidikule, mille abil salvestab dēzl 570LMT sinu veoka parkimiskoha.

Riskivaba sõit
dēzl 560LMT`ga tead alati, mis sind ees ootab. Navigaator näitab sulle hoiatusinfot eesoleva tee seisundist, et oleksid teadlik võimalikest ohtudes nagu järsk kurv ja järsk kallak. Samuti hoiatatakse sind külgtuule eest ja teatatakse, kui tee kitseneb. Nii saad turvaliselt oma teekonnal liigelda.

Avasta nüRoute™ tehnoloogia traffiTrends™ ja myTrends™ funktsioonidega
Sellel elegantsel ja kauni välimusega ainulaadsel personaalsel navigaatoril on kõrgtasemel marsruutimisfunktsioonid, kaasa arvatud trafficTrends™ ja myTrends™. Puudub vajadus liituda, puuduvad täiendavad kulud – sinu dēzl 570LMT teeb kõik ise.

Tänu trafficTrends™ funktsioonile õpib sinu dēzl 570LMT automaatselt selgeks päevase liiklusvoo trendid, et täiustada sinu liikumismarsruute ja paremini ennustada sinu oodatavat kohalejõudmisaega olenevalt kellaajast ja nädalapäevast.

Kui salvestad oma alalised sihtkohad „Lemmikutesse”, hakkab dēzl 560LMT funktsiooniga myTrends™ aru saama, kuhu sa lähed veel enne, kui oled talle seda öelnud! Seade annab sulle saabumisaja ja asjakohase liiklusinfo. Nii et kui sõidad tööle ja töölt koju või näiteks iganädalasele plaanipärasele üritusele, aitab dēzl 570LMT sul õigeks ajaks kohale jõuda.

Käed-vabad kõned
Käed-vabad helistamiseks integreerib dēzl 570LMT Bluetooth® traadita tehnoloogia sisseehitatud mikrofoni ja kõlariga. Ühenda see lihtsalt oma ühilduva Bluetooth-funktsiooniga telefoniga ja räägi dēzl 560LMT kaudu käsi kasutamata, keskendudes teel toimuvale. Helistamiseks vali number seadme puuteekraanilt. Kõnele vastamiseks vajuta lihtsalt ekraanile ja kõnele seadme sisseehitatud mikrofoni. Mugav ühe puudutusega kontaktide ja huvipakkuva valimine.

Kohanda ja navigeeri
Säästa aega - kohanda seadme peamenüü vastavalt oma soovile seades põhiliselt kasutatavad ikoonid esilehele.

dēzl on kaasaskantav ja mitme sõidurežiimi valikuga navigaator, mis sobib suurepäraselt autosse, veokale või karavanile.

¹Eluaegne liiklusinfo hõlmab sinu Garmin liiklusinfo vastuvõtja kasulikku tööiga (kui sul on ühilduv Garmin GPS) või kestab seni, kuni Garmin saab liiklusinfot oma liiklusinfo pakkujalt, olenevalt sellest, kumb periood on lühem. Liiklusinfo ei ole saadaval kõikide piirkondade kohta. Aadressilt www.navteq.com/rdstraffic on võimalik vaadata liiklusinfoga kaetud piirkondi ja aadressil www.garmin.com/traffic/fm/navteq.html on võimalik tutvuda programmi litsentsilepingu täpsete tingimustega.

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee