Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Ujumine ja triatlon > Toode
Spordikell Garmin Forerunner 910XT HR
Hind: 399 €
Soodushind –15%: 319 €
Lisa tellimusse
Arvamused (4)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline infoSa ujud, sõidad rattaga, käid jooksmas. Andmed ja info on sulle tähtsad. Meile samuti. Meil on heameel teatada, et oleme just valmis saanud sinu uue treeningupartneri – Forerunner 910XT on ainus kõikehõlmav ja GPS-funktsiooniga seade, mis annab sulle üksikasjalikku infot ujumisel läbitud meetrite ning jooksmisel ja rattasõidul vahemaa, tempo, maapinnatõusu ja pulsi kohta¹. Seade on õhuke ning varustatud mugava käerihma ja kergestiloetava ekraaniga.

Hüppa sisse
Forerunner 910XT on mõeldud kasutamiseks nii veekogudes kui ka ujumisbasseinis ning selle veekindlus on kuni 50 m. See on meie esimene multispordikell, mis annab üksikasjalikku ujumistreeningu infot, sealhulgas ujumisel läbitud vahemaa, käetõmmete arvu ja basseiniringide kohta. Samuti arvutab seade välja sinu SWOLF-skoori, et aidata sul hinnata oma ujumistehnika tõhusust. Tänu oma lihtsale kujundusele ja selgetele funktsioonidele sobib 910XT hästi ka muude veespordialadega, sh aerusurfiga tegelemiseks.


Oma GPS-funktsiooni abil salvestab Forerunner 910XT sinu läbitud teekonna, nii et saad seda vaadata hiljem kaardil meie tasuta online-keskkonnas Garmin Connect™. Selle funktsiooni abil on sul võimalik analüüsida oma ujumistreeningut veekogudes ja korrigeerida oma tehnikat vastavalt vajadusele.

Sujuv üleminek
Ükskõik, kas teed trenni või võistled, loeb iga sekund ja seepärast muudab 910XT ülemineku ühelt spordialalt teisele lihtsaks ja sujuvaks. Automaatne multispordifunktsioon võimaldab sul vahetada spordirežiimi vaid ühe nupulevajutusega, nii et sa ei kaota üleminekul väärtuslikke sekundeid. Täiendava lihtsa kinnitusega hoidiku abil saad tõsta 910XT hõlpsalt randmelt rattale.

Kuival maal
Kuival maal pakub Forerunner 910XT paljusid Garmini keerukamate rattasõiduarvutite ja spordikellade funktsioone, mis arvestavad täpselt sinu aega, teekonnda pikkust, kiirust või tempot ja palju muudki. 910XT on meie esimene multispordiseade, milles on baromeetriline kõrgusemõõtja, mis annab ülimalt täpseid andmeid maapinnatõusude ja -languste ning ka kallaku kohta. Konfigureeritavate andmeväljade abil saad kohandada erinevaid treeninglehekülgi iga spordiala kohta. Pane peale vibroalarm, mis annab sulle vaikselt teada, kui etteantud ringiaeg on täis, kui organism vajab toitaineid või kui vajad veidi tagasisidet, et oma eesmärkide piires püsida. Tänu kõrgtasemel funktsioonidele ja kuni 20-tunnisele aku kestvusele sobib 910XT ideaalselt sportlastele, kes treenivad ülipikkadeks maratonideks või pikamaatriatloniks.

Järgmine tase
Süvendatud treeninguks on 910XT ühilduv ANT+™ anduritega, sh valikuline kiiruse/pedaalide rütmiandur rattasõiduks või pulsimõõtja (mõnede mudelitega kaasas). Sul on võimalik ühendada 910XT olemasoleva ANT+ pulsimõõtjaga või osta see lisatarvikuna.


Andmetest huvitatud sportlastel on hea teada, et 910XT ühildub ka ANT+ jõumõõtjatega, nagu näiteks Vector™, Garmini pedaalipõhine jõumõõtja.

Kavanda, analüüsi ja jaga
Võta igast treeningust maksimum, laadides selle üles Garmin Connect keskkonda. Siin on sul võimalik vaadata oma trenni kaardil ja analüüsida üksikasjalikke andmeid. Samuti saad Connect keskkonnas kavandada uusi marsruute, luua ja planeerida kohandatud treeninguid ja uurida teiste kasutajate üleslaaditud tegemisi. Tänu ANT+ traadita tehnoloogiale ja sinu 910XT kaasasolevale tillukesele USB-pulgale edastatakse sinu trenniandmed automaatselt sinu arvutisse, kui seade on selle leviraadiuses. Ühilduv Mac® ja PC arvutitega.


¹Kuigi pulsimõõtjat võib vees kanda, ei edasta see vee all pulsiandmeid.GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee