Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > > Toode
Garmin Nüvi 1490T
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info

NB! Antud toode ei ole algses müügipakendis, vaid on Garmini tehases ümberpakendatud. Vastavalt mõnede riikide seadustele ei tohi tootja poolt jaemüüjatelt tagasivõetud kaupa müüa kui uut ja seetõttu pakendatakse tooted ümber. Toode on täiesti uus ja kasutamata ning kehtiva 1 aastase garantiiga.


nüvi 1490T - palju funktsioone pakitud õhukesse disaini. See väga õhuke GPS sisaldab sõiduridade abi koos ristmiku eelvaatega, eelsalvestatud kogu Euroopa detailseid kaarte, jalakäija navigeerimise võimalusi, liiklusinfo vastuvõtjat, käed-vaba helistamist läbi Bluetooth tehnoloogia ja arvutab kõige kütuse-säästlikuma teekonna ecoRoute™ funktsiooniga.

Navigeeri linna ühistransporti kasutades
Oma edasi-arendatud jalakäija navigeerimis võimalustega Nüvi 1490T on ideaalne reisikaaslane linnas. Lae alla lisavarustusena saadavaid cityXplorer™ andmeid, mis aitavad sul navigeerida linna ühistranspordiga. Tea, kuhu kõndida, kust saada bussi, metroo, trolli, trammi või mõne muu transpordi vahendi peale ja kaua sõit sihtkohta aega võtab.

Võta ta kaasa
nüvi® 1490T on 25% õhem, kui vanemad Nüvi seeria seadmed, saad võtta oma nüvi® 1490T kaasa kõikjale. See mahub lihtsalt sulle tasku või käekotti ja selle laetav liitium-ioon aku teeb navigeerimise mugavaks nii jalgsi kui ka autoga.

Tea õiget rida, enne kui on hilja
Enam ei pea arvama, millises reas pead olema, et teha kavandatav pööre. Sõiduridade abi juhatab sind õigele reale enne lähenevat väljasõitu või pööret, tehes navigeerimise tundmatutel ristmikel lihtsaks. nüvi® 1490T näitab realistlikult sinu teekonnal tee tähiseid ja ristmike koos nooltega, mis osutavad õigele sõidureale.

Näe rohkem
nüvi® 1490T laiekraaniga näed pilti suures mastaabis.Vaata kaardi detaile, sõidu juhiseid, pilte ja muud eredal suurepäraste värvidega ekraanil. See on päikesevalguses-loetav, peegeldus-vastane, laiformaat,?5 tolline valge taustvalgustusega ja iga nurga alt lihtsalt loetav ekraan.

Planeeri ette
nüvi® 1490T`l on edasiarendatud navigeerimise võimalused, mis teevad reisimise muretuks. Teekonna planeerimisega saad sa salvestada 10 teekonda, täpsustada vahepunkte ja ülevaadata pöörded 1490T`e laiekraanil. Lisaks sorteerib 1490T`e automaatselt mitu sihtkohta, et pakkuda tõhusat teekonda. Samuti näitab magistraalteede kiiruspiiranguid. Jäljelogi joonistab punktiirjoonena kuni 10 000 punkti, nii saad hiljem kaardil vaadata, kus oled käinud.

Juhatab hääljuhistega
nüvi® 1490T`l on väga lihtne kasutajaliides ning selle esilehel on sul kaks valikut "Kuhu?" ja "Vaata kaarti". Värvilisel puuteekraanil saad lihtsalt otsida aadresse ja teenuseid ning nüvi® 1490T viib sind kohale hääljuhistega. Seadmesse on eelsalvestatud City Navigator NT Euroopa kaardid, samuti miljonid huvipunktid (POI`d) ning digitaalne kõrguste kaart. nüvi® 1490T`sse saad laadida kasutaja huvipunkte (POI`si) ja navigeerida geotaggitud piltideni. HotFix satelliitide ennustamis funktsiooniga arvutab nüvi® 1490T sinu asukoha kiiremini ning selle super-kiire kaardi joonestamine tagab sujuva kasutajaliidese.

Käed-vabad helistamine
Käed-vabad (hands-free) kõnede tegemiseks on nüvi® 1490T`le sisse-ehitatud Bluetooth juhtmevaba tehnoloogia tugi koos sisse-ehitatud mikrofoni ja kõlaritega. Lihtsalt ühenda oma Bluetooth toega telefon Nüviga ning räägi käed-vabalt, keskendudes samal ajal teele. Kõne tegemiseks vali vastav kontakt või number Nüvi puutetundlikult ekraanilt. Kõnede vastuvõtmiseks puuduta nüvi® 1490T ekraani ja räägi selle sisse-ehitatud mikrofoni. Eriti mugav on ühe puutega helistada telefoniraamatu kontaktidele või huvipunktidele (hotellid, tanklad jne.).

Väldi liiklustakistusi
Rooli mööda liiklus takistustest nüvi® 1490T`e sisse integreeritud FM TMC liiklusinfo vastuvõtjaga. Võta vastu hoiatusi liiklus ummikutest ja teetöödest, mis jäävad sinu marsruudile. Seejärel lihtsalt puuduta nüvi ekraani, et vaadata takistuse üksikasju või ümbersõitu mööda probleemsest alast.

Mine navigeerimisest kaugemale
Navigeerimine on alles algus. nüvi® 1490T säästab kütust ja raha tänu ecoRoute funktsioonile - arvutab kõige kütuse säästlikuma teekonna, jälgib kütuse kulu jpm. nüvi® 1490T sisaldab palju reisi abisi sealhulgas JPEG piltide vaatleja, maailma kellaajad, automaatne üleminek õigele ajavööndile, valuuta ja ühikute teisendaja, kalkulaator jne. Lisaks saad alla laadida Google Panoramio pilte läbi Garmin Connect Photos veebilehe ning navigeerida nendeni. nüvi® 1490T seadmele saad alla laadida ka lisa sõidukite ikoone läbi Garmin Garaazi ning sellel on Garmin Lukk, varguse-vastane funktsioon. Tänu "Kus ma olen?" funktsioonile, tead alati, kus hetkel paikned ning saad leida lähimad haiglad, politsei jaoskonnad, tanklad, lähima aadressi ja ristmiku.

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee