Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Sportimiseks > Toode
Edge 520
Hind: 319 €
Soodushind –15%: 279 €
Lisa tellimusse
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo

GPS rattakompuuter, mis aitab sul püsida konkurentsis.

   • Pakub sõdu ajal väjakutseid Strava live segmentite kujul

  • Kuvab jalgratta spetsiifilisi VO2 max ja taastumisaja infot, kui seda kasutad koos Vector-võimsus anduri ja pulsivööga

  • Ühildub sobivate ANT + ® trenažööridega ja kuvab infot otse Edge ekraanil

  • Jägi FTP (Functional Threshold Power), vatti/kg kohta ja jalgrattasõidu dünaamikat jne, kui kasutad Vector ™ või Vector 2 andurit

  • Bluetooth funktsioonid ¹: sissetulev kõne, e-posti teated ², live jälgimine, treeningute saatmine/laadimine, sotsiaalmeedia jagamine ja ilm.

 Siin on sinu eelis konkurentsi eesAlustuseks võtsime populaarse aerodünaamilise Edge 500 disaini, lisasime Strava live segmendid, värvilise ekraani, Bluetooth funktsioonid ja võime andmeid täpsemalt analüüsida. Tulemus - Edge 520, GPS rattakomuupter, mis on õige suurusega ja täis funktsioone, mida iga jalgratturi hing võiks tahta.Edge 520Tõesta ennast Edge 520'gaEdge 520 on esimene Garmin rattakompuuter, mis toetab Strava live segmente ja sisaldab 3 kuulist Strava Premium prooviversiooni. Tänu Premium kontole, sünkroniseerib ja kuvab Edge 520 Strava segmentide tagasisidet automaatselt sõidu ajal. Samuti saad teateid segment stardi ja finišhi kohta ning lõpetades ka oma koha pingereas.

Treeni Edge 520'gaSoovid saada motivatsiooni, et läbida üksildased kilomeetrid trenažööril? Edge 520 pakub võimalust ühendada ühilduva ANT + trenažööriga. Oletame, et soovid treenida keskmise võimsusega 240 vatti. Lihtsalt sea enda eesmärk Edge 520-l, alusta trenni ja trenažöör kohandab automaatselt, et hoida sind eesmärgil, samas näitab 520 kõiki sinu andmeid. Sammuti võid ka võistelda teiste sõitjate trennidega, lihtsalt seadiste Edge ning trenažöör seadistab automaatselt raskustasemed vastavalt tõusudele ja langustele.Ühenda Vector andur ja Edge 520 pakub täiendavaid võimalusi nagu FTP ja vatti/kg kohta jälgimist ning jalgrattasõidu dünaamikat. Sisseehitatud FTP test aitab sul luua oma algtaseme kas trenažööril või väljas jalgrattal. Lisades pulsivöö,  kuvab 520 VO2 max hinnangu ja pärast sõitu annab taastumisaja.

Optimaalne ekraanEdge 520 puhul pole me teinud kompromisse ekraani osas - 2,3 tolli ja suure eraldusvõimega värviline ekraan. Me maksimeerisime ekraani nii, et kõik vajalukud andmed oleksid loetavad. Samuti on ekraan loetav pea igasugustes valgustingimuses.

ANT+ anduridEdge 520 on ühilduv paljude erinevate ANT + andurite ja lisadega; Varia ™ bike radar ja tuled, kiiruse andurid, kantentsi andurid, pulsivööd, Edge ja VIRB® puldid ja ühilduvad kaalud. Samuti toetab 520 ka Shimano DI2 elektroonilist käiguvahetuse süsteemi, et kuvada käiku ekraanil. Edge 520 ühildub paljude ANT + võimsus anduritega, sealhulgas Garmin Vector seeria omadega.

Maastikul ja väljaspool tavalisi teidKompaktne ja vastupidav disain ning kuni 15 tunnine aku muudavad Edge 520 ka ideaalseks kaaslaseks maastikul. GPS ja GLONASS tugi tagab kindla satelliitühenduse, kuhu iganes sa ka ei satu.

Nutitelefonide tugiÜhenda oma Edge 520 nutitelefoni ja Garmin Connect ™ Mobile rakendusega ja saad kasutada järgmisi lisafunktsioone, sealhulgas live jälgimist, sissetuleva kõne ja teksti teateid, treeningu sotsiaalmeedias jagamist, ilma, juhtmevaba andmete laadimist ning treeningute ja võistluste üles- ja allalaadimist. Niipea kui sõit on lõpetatud, saadetakse andmed automaatselt Garmin Connecti läbi Bluetoothi ®. See võimaldab sul püsida ühenduses ja koheselt jagada üksikasjalikult oma sõite sõprade, perekonna, treeneri ja muude kontaktidega. LiveTrack võimaldab sinu sõpradel ja perel või treeneril jälgida sinu sõitu ja trenni reaalajas. Kutsu järgijaid kasutades e-posti või sotsiaalmeedia abi, et nad saaksid vaadata sinu hetke sõiduandmed Garmin Connect lehel. Kui nad saavad sinu kutse, saavad nad klõpsata lingil ning jälgida ja vaadata sinu sõidu statistikat ja asukohta kaardil.


GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee