Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > > Toode
Garmin-Asus Nüvifone M10
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab
nüvifone M10 on täisfunktsionaalne nutitelefon, mis töötab sama usinalt kui te ise. Ühendades endas ettevõttesõbraliku Windows® Mobile platvormi ja Garmini tõendatud navigatsioonioskused, on nüvifone M10 suuteline viima teid kõikjale. Ja juurdepääs Windows Marketplace’ile annab teie käsutusse sadu rakendusi.

Ühenda oma maailmad
nüvifone M10 on justkui digitaalne assistent teie kõrval. See stiilne nutitelefon on loodud tooma teieni parima mõlemast maailmast – ühendades sujuvalt teie tööelu teie eraeluga. Lisaks võimsale Windows Mobile opsüsteemile on nüvifone M10-le eellaaditud rakendused FacebookTM ja YouTubeTM, mis võimaldab teil olla kursis ümbritsevaga, lastes teil samas vähema ajaga rohkem teha.

Mõeldud liikumiseks
nüvifone M10-ga käib kaasas autokomplekt ja toitejuhe. Lihtsalt lülitage see sisse ja klõpsake autohoidikusse ning oletegi sõiduks valmis. nüvifone M10 hele 3,5-tolline ekraan aitab teid teejuhistega ja 5.0 MP kaamera märgib automaatselt teie piltide asukohad, võimaldades teil jagada teid ümbritsevate kohtade asukohaandmeid.

Püsi kursis
nüvifone M10 toob kogu teile vajaliku info oma ekraanile. Vaid ühe pilguga on teil intuitiivse liidese kaudu ülevaade kõigest alates uutest e-kirjadest kuni tekstisõnumiteni ja vastamata kõnedest kuni kalendrisse märgitud kohtumisteni. Ning et anda teile lihtne juurdepääs oma kontaktidele ja e-kirjadele, kaitstes samas andmete sisu, saab nüvifone M10 traadita ühenduse kaudu Exchange ActiveSync funktsiooni abil sünkroniseerida teie arvutiga ja ettevõtte süsteemidega.

Leia omaenda tee
Garmini auhinnatud navigatsioonifunktsioonidega aitab nüvifone M10 jõuda teil igale poole, kuhu iganes soovite minna. nüvifone M10 annab teile aadressiinfot ja häälkäskluse peale samm-sammult juhtnööre, mis ütlevad teile tänavanimesid teie sihtkohani. nüvifone M10 toetab ka ristmikuvaate ja sõidurea abi funktsioone, nii et teate alati õigel ajal, millisesse sõiduritta hoida. Ja nüvifone M10 maanteerežiimiga saate infot võimalike mahasõitude kohta, mis tagab teile ülevaatliku pildi teie teekonnast. Lisaks on nüvifone M10-le eellaaditud miljonid huviväärsused, nii et teil on reisides alati käepärast vajalikud andmed ja koguni telefoninumbrid.

Asukohapõhised teenused
Teadvustades, et asukoht on tähtis iga päeva igas aspektis, on nüvifone M10 funktsioonide aluseks asukohapõhised teenused, mis on Windows Mobile telefonide seas kõige arenenumad. Navigatsioonifunktsioonid on ühendatud kõige sagedamini kasutatavate rakendustega nagu kalender, kontaktid, e-post, Internetibrauser ja sõnumid. Sest ükskõik, kuhu te lähete, sinna jõudmine on sama tähtis kui seal olemine.

Tee enda omaks
nüvifone M10 on hõlpsalt kohandatav teie vajadustele. Lisaks Windows Marketplace’i rakendustele on teil alati juurdepääs ka meie ühendatud teenuste komplektile, mis hõlmab lennuinfot, ilmaprognoose, liiklusandmeid ja palju muudki. nüvifone M10 on telefon, mis on mõeldud töötama just nii nagu teie ise.
GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee