Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Multisport > Toode
Garmin Fenix 3 Sapphire HR
Hind: 599 €
Soodushind –15%: 499 €
Lisa tellimusse
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo

Tõeline võimekus stiilses kestas

 • Roostevaba terasest EXO™ antenn GPS/GLONASS vastuvõtuks
 • Elevate™ randmelt pulsilugemise tehnoloogia
 • 1.2-tolline selgeltloetav Garmin Chroma värviline ekraan sapphire klaasiga
 • Fitness treeningu võimalused: jooksu dünaamika (sammu pikkus, verikaalsiire, kokkupuuteaeg pinnasega), VO2 max, taastumise nõustaja jm.¹
 • Navigeerimise funktsioonid:3-teljeline kompass, altimeeter ja baromeeter ning TracBack® juhendamine
 • Smart Notifications telefoni teavitused (SMS, meeldetuletused, jms.) äppide allalaadimine läbi Garmin Connect IQ™

jump

 

fēnix 3 on kompromissitu GPS - spordikell tõsiseks sportimiseks ja matkamiseks. Randmelt pulsilugemine tegi selle kella veelgi atraktiivsemsks ja mugavamaks.

Kell jõuab sinuni treening- ja seiklusvalmina. Ta koondab endasse innovatiivsust ja vastupidavust. Nuti funktsioonid ja ühilduvus Connect IQ TM platvormiga võimaldab kella veelgi "tuunida" lisades äppe ja ekraani lahendusi.

 

Ükskõik millega sa tegeled - see kell on sinule!

fēnix 3 Sapphire HR on loodud inimesi abistama. Jooksmine, ujumine, rattasõit, suusatamin ka mäesuusatamine, triatlon, aerutamine, mägi-ronimine, käimine, golf, extreemmatkamine - fēnix 3 Sapphire HR on kõigeks valmis. Ta hindab su võimekust, võrdleb sooritusi, ütleb millal ja kui kaua pead puhkama. Juhatab koju tagasi, et saaksid uuteks seiklusteks ettevalmistuda. Laeb internetti su tegemised, et ise näeksid millega hakkama oled saanud ja teised kadestaksid.

 

Stiilsust karmidess oludesse

PVD-roostevaba raam ja nupud, UV-kindel silikoon rihm ning klaaskiuga tugevdatud korpus teevad fēnix 3 Sapphire HR'st  väga vastupidava kella.Kõrgresolutsiooniga Chroma ekraan LED taustavalgustusega on alati selgesti loetav. fēnix 3 Sapphire HR on veekindel ka 100 meetri sügavusel ning aku kestab 50 UltraTrac™ reziimisbattery saver mode, 20 hours in GPS reziimis ning kuni 3 nädalat nutikellana (sõltub seadistustest).

 

fenix hr

Elevate - pulsinäit randmelt

Mugavuse ja sõltumatuse tõstmiseks hakkas Garmin mudelil fēnix 3 Sapphire HR'il kasutama uut pulsimõõtmise tehnoloogiat -  Elevate. Randmelt pulsi lugemine vabastab pulsivöö kandmisest rinnal. Lisaks mugavusele paranes ka täpsus ja ülevaatlikus.

Jälgib sinu suutlikkust erinevatel aladel väga mitmel viisil

fēnix 3 Sapphire HR on multifunktsionaalne ja aitab sportlasi erinevatel aladel. Lisaks jooksu jälgimisele on tal erirakendused ujumiseks, suusatamiseks, sõudmiseks k.a. SUP ja isegi golfiks. Ujumisel jälgib fēnix 3 tempot, loeb ja eristab tõmbeid, ujumisstiili ning arvutab vahemaad. Suusa/laua sõidul vaatab terve päeva kiirust, vahemaad, kõrguste vahet, laskumiste arvu (Auto Pause funktsioon tõstukil sõitmiseks) jpm. kõik andmed on kättsaadavad sõrmevajutusega. Sõudmiseks pakub fēnix 3 ulatusliku sõudmisstatistikat koos tõmmete arvu, -sageduse ja               -efektiivsusega, treeninguajaks pakub ka virtuaalset partnerit.
Golfi jaoks on pakkuda iga raja parameetreid mille saad alla laadida Garmin Connect™keskkonnast. fēnix 3' saad kasutada ka kindasõbraliku juhtpuldina nt. VIRB® seikluskaamera kontrollimiseks läbi ANT+® juhtmevaba ühenduse.

 

fenix hr

Sinu suutlikkuse tõestus

fēnix 3 Sapphire HR on varustatud treeningu rakendustega mis aiatavad määrata sinu füüsilise vormi. VO2 max "ennustaja" töötleb sinu jooksukiirust, pulssi ja pulsimuutust et arvutada maksimaalset hapniku tarbimist minutis. Jälgige oma füüsiliste näitude muutust et hinnata arengut ja võrrelda tulemusi kolleegidega. Järgmine rakendus - taastumise nõustaja, mis näitab taastumiseks vajalikku aega, jälgib taastumise kulgu. Lisaks arvutab kell soovitusliku finishi aega lähtude sinu VO2 max väärtusest. 

 

Kõik jooksjale vajalikud näidud

Kui jooksmine on tõsiselt käsil pakub fēnix 3 Sapphire HR koos HRM-Run pulsivööga lisaparameetreid jooksudünaamika parandamiseks:

 • Vertikaalsiire ja siirde tegur — "põrgete" tase jooksmisel ja põrgete suhe sammu pikkusesse

 • Kokkupuuteaeg pinnga ja balanss — aeg mil jalg puudutab jooksmisel maad aga mitte ei ole õhus ning võimaldab hinnata jooksu sümmeetrilisust
 • sagedus — sammude arv minutis
 • Sammu pikkus — hetke tempo määramiseks

Füsioloogilised näitajad, südame pulsipõhised:

 • Stressi tase - fēnix 3 mõõdab pulsi muutst seismisel 3 minuti jooksul et määrate stressi astet. Skaala on 1 - 100ni, mida väiksem näit seda madalam stressi tase

 • Suutlikkuse hinnsg -  pärast 6-20 minutilist jooksu fēnix 3 võrdleb sinu hetkeseisundit sinu keskmise füüsilise seisuga
 • Laktaadi lävi -  hindab sinu tempot ja südame pulssi, arvutab fēnix 3 piirväärtuse mille ületamisel sinu lihased hakkavad kiiresti väsima

fenix hr

Sa ei eksi ära

fēnix 3 Sapphire HR pakub suurepäraseid navigeerimisfunktsioone mis juhatab sind sihtpunkti.
fēnix 3 salvestab GPS logi "saia puru jälg" sinu liikumisest. Samuti saad märkida asukohti nagu stardi/finishi joon, teekonna kontrollpunktid, laagriplats, auto või huvipunkti asukoht. fēnix 3'e abil saad luua marsruute ja märkida kuni 1000 asukohta et hiljem nendesse naasta.Planeeri teekondi ja jaga neid sõpradega Garmini tasuta BaseCamp™ planeerimisprogrammi abil oma arvutis.

 

fenix hr

Enam kui tavalised andurid

fēnix 3 Sapphire HR on varustatud baromeetrilise altimeetriga ja 3-teljelise kompassiga. Seade suudab automaatselt kompassi kalibreerida tagades kõige täpsamad näidud ka paigal seistes. Sisseehitatud kõrgusemõõtja võimaldab täpselt jälgida tõuse ja laskumisi samal ajal kui baraomeeter aitab ilma ennustada. Täpse temperatuuri näidu saamiseks ühendage fēnix 3 välise juhtmevaba anduriga tempe.

 

fenix hr

Tee ta enda omaks

Isikupärasta fēnix 3 Sapphire HR laadides Connect IQ store'st . Kohanda kella väljanägemist omapäraste menüüde, andmeväljade ja äppidega.

 

 

 

fenix hr

Ole ühenduses

fēnix 3 oles tõeliselt nutikas hoiab sind maailmaga ühenduses telefoni nutirakenduste abil.
Kell teavitab telefoni jõudnud sõnumitest, meeldetuletustes, mailidest jms. ning edastab  sinu toimetused Garmin Connect™keskkonda WiFi, Bluetooth® või ANT+kaudu. LiveTrack² vahendusel saavad sõbrad ja pereliikmed jälgida sinu liikumist. 
 


²Telefonil peab olema Bluetooth® Smart ühendus. Vaata telefoni sobivust Garmin.com/BLE

The Bluetooth word mark is owned by the Bluetooth SIG, Inc. and any use of such marks by Garmin is under license.

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee