Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Moto GPS > Toode
Moto GPS Garmin Zümo 660LM
Hind: 610 €
Soodushind –15%: 519 €
Lisa tellimusse
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info

Ülevaade
Spetsiaalselt disainitud tsiklimeestele, Zümo mootorratta-sõbralikud omadused teevad selle sadulas olles lihtsalt käsitletavaks. Selle eelsavestatud kaardid ja paremad navigeerimisomadused annavad sulle vabaduse minna kuhu iganes soovid.

Ratturitelt ratturitele
4.3” puutetundliku värvilise ekraaniga Zümo 660LM edastab lihtsalt loetavas formaadis kogu informatsiooni, mida vajate maanteel reisimiseks. Zümo 660LM seadmel on kindasõbralik intuitiivne kasutajaliides, mis muudab informatsiooni sisestamise sama lihtsaks, kui käikude vahetamise. Lisaks sellele muudab suur päikesevalguse käes loetav ekraan navigeerimise lihtsaks – olete siis sõitmas siravas päikesevalguses või kui taevas ei ole kuud. Tugev veekindel kohver kaitseb seadet kütusepritsmete ja UV kiirguse eest, Zümo 660LM on ehitatud elu jaoks maanteel.

Minge kuhu soovite
Valige tee ja vajutage gaasi. Zümo 660LM on töövalmis kohe kohvrist väljavõttes. Seadmest leiate eellaetud City Navigator® NT tänavakaardid ja miljonid huvipunktid (POIsid) koos motellide, restoranide, bensiinijaamade, ATMide ja palju muuga. Lisaks sellele pakub Zümo 660LM 3-D vaadet ehitistele ja teeabi kuvades teile teid ümbritseva ning teil on võimalik õigel hetkel teada õiget sõidurada. Zümo 660LM standardvarustusse kuulub digitaalne kütusemõõdik – teil on võimalik teada, kui kaua te saate veel sõita ilma sõidukit tankimata.

Hoidke ühendust
Zümo 660LM seadmel on Bluetooth® traadita tehnoloogia, mis võimaldab teil teel olles teistega ühendust hoida. Võite ohutult rääkida oma telefoniga ka sõidu ajal ning ei pea selleks võtma ei kindaid käest ega kiivrit peast. Lihtsalt ühendage oma Zümo 660LM oma Bluetooth peakomplekti või kiivriga ja seejärel mobiiltelefoniga ning helistage ja võtke vastu kõnesid otse sõidu ajal. Zūmo Bluetooth kasutajaliidesega on võimalik helistada ka oma huvipunktidesse – ideaalne võimalus viimase minuti plaanimuudatuste puhul või kiireks tankimispeatuseks. Oma valjult teavitatavate tänavanimetuste funktsiooniga edastab Zümo 660LM hääle abil teateid ka teie peakomplekti, muutes sellega navigeerimise traadi- ja muredevabaks.

Lahutage meelt
Ees on pikk sõit? Zümo 660LM on teie kõik-ühes meelelahutuskeskus. Seadme MP3 mängija ja suurepärase Bluetooth A2DP tehnoloogia abil saate nautida selget ja puhas stereoheli oma kokkusobivate kõrvaklappide kaudu. Mootorrattale mõeldud seadmel on standardina kaasas ka kõrvaklappide liides, läbi mille saate ühendada oma kõrvaklapid kiivri peakomplekti ja mikrofoniga. Samuti on seade varustatud pildivaatajaga, mis võimaldab sõbrad ja perekonna "teele kaasa võtta"; seade toetab ka audioraamatuid ning aitab teil seega lühendada pika sõidu pikki kilomeetreid.

Planeerige ja jagage oma sõite
Leidsite suurepärase marsruudi, mida soovite oma sõidukaaslastega jagada? Või äkki planeerite hoopis maastikusõitu ja soovite vältida osariikidevahelist sõitu nii palju kui võimalik. Zümo 660LM võimsate teekonnaplaneerimisvahenditega saate luua endale meeldiva marsruudi arvuti abil ning edastada oma salvestatud marsruut otse zūmosse. Ja kui olete koju jõudnud on teil võimalik oma teekonda uuesti vaadata läbi Google™ Earth’i. Lisaks sellele muudab microSD™ kaart võimalikuks teekonna lihtsa jagamise ka teistele ningselle lisamise oma arhiivi. Teil on võimalik külastada ka zūmo Connect’i – meie teede ja reisijate kommuuni internetis. Tegemist on suurepärase vahendiga uute marsruutide ja uute reiside leidmiseks.

Vahetage režiime
See, et teie ratas on juba pargitud, ei tähenda sugugi, et kogu päev on lõppenud. Zümo 660LM seadmel on vahetusrežiim nagu ka autonavigaatoril – sõidate te nelja või kahe ratta peal. Lisaks seadmel olevale mootorrattaliidesele on Zümo 660LM -l ka transpordikohver, sõidukiliides ja elektrijuhe. See on sama, nagu saaksite kaks täisvarustuses navigaatorit ühe navigaatori hinna eest.


¹ Veekindel vee all 1 m sügavuses 30 minutit.


² Kui soetad nüMaps eluaegsed kaardiuuendused (müüakse eraldi või ka teatud GPS-mudelite komplektides), saad ühele ühilduvale Garmini seadmele kuni neli kaardiuuendust aastas vastavalt sellele, millal need uuendused Garmini veebisaidile üles pannakse. See tellimus kehtib sinu konkreetsele Garmini tootele seni, kuni lõpeb selle toote kasulik eluiga või kuni kolmandast osapoolest teenuseosutaja Garminile enam kaardiandmeid ei edasta, olenevalt sellest, kumb periood on lühem. Toote kasulik eluiga tähendab perioodi, mille vältel (a) tootel on piisav mälumaht ja muud tehnilised omadused, mis on nõutavad ajakohaste kaardiandmete kasutamiseks ja (b) toode suudab ilma olulise remondita funktsioneerida vastavalt ettenähtud parameetritele. Toode loetakse mittetöökõlblikuks ja selle kasulik eluiga lõppenuks, kui sellele tootele ei ole 24 kuu või pikema aja jooksul alla laaditud ühtegi uuendust. Kui ei ole määratud teisiti, on tellimuse raames allalaaditavad uuendused nende geograafiliste kaardiandmete uuendused, mis olid ostmise ajal algselt sinu Garmini seadmele peale laaditud. Teatud juhtudel ei pruugi sinu Garmini seadmel olla kaardiandmete uuenduse laadimiseks järel piisavalt vaba mälu ning sel juhul tuleb sul (a) valida uuenduste laadimisel piiratud kaardiandmed või (b) osta eraldi microSD- või SD-kaart (vastavalt sinu Garmini toote tehnilistele näitajatele), laadida kõik oma uuendatavad kaardiandmed või osa nendest kaardile ja panna see sinu Garmini toote microSD- või SD-kaardipessa. Kui kumbki nendest variantidest ei ole võimalik, võib Garmin otsustada, et su toote kasulik eluiga on lõppenud. Garmin võib sinu nüMaps Lifetime eluaegsed kaardiuuendused igal ajal lõpetada, kui rikud käesoleva lepingu või oma tellimuse tingimusi. nüMaps Lifetime eluaegseid uuendusi ei saa üle kanda teise Garmini tootesse.


MÄRKUS: See seade ei ole USA Föderaalse Sideameti reeglite alusel nõuetekohaselt kinnitatud. Seda seadet ei pakuta ega ole lubatud pakkuda müügiks või rendiks enne sellise kinnituse saamist.

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee