Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > > Toode
Moto GPS Garmin Zümo 350LM
Hind: 435 €
Soodushind –15%: 369 €
Arvamused (1)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info

Stiilne. Kirglik. Intelligentne. Ja seda juba enne, kui oled selle sisse lülitanud.


Vastupidav ja veekindel vastavalt standardile IPX7¹. zūmo 350LM on valmistatud ratturite poolt ratturitele. Me oleme testinud seda rööpas teedel, munakivisillutisega tänavatel, tugevas vihmas ja lõõskavas päikesepaistes ning tulemus on alati olnud sama – zūmo navigeeris rahulikult edasi.


Kõik teed on sinu ees valla
zūmo 350LM on varustatud väga hea nähtavusega päikese käes loetava 4,3-tollise (10,9 cm) puuteekraaniga, millel on lihtne kindasõbralik liides. Bluetooth™-ühendusega kiivri või peakomplekti abil (müüakse eraldi) saad selgeid ja üksikasjalikke suunajuhiseid. Komplektis on ka spetsiaalselt tsiklitele mõeldud hoidik, nii et zūmo on kindlalt kinnitatud ja selle pärast ei pea sa sõidu ajal muretsema. Autodes kasutamiseks on kaasas ka autohoidik.


Kirjuta tuhandekilomeetrine lugu
Uus hoolduslogi võimaldab sul salvestada sinu tsiklil teostatud hooldustööde liigi, kuupäeva ja kilometraaži. Rehvikilometraaž, rehvivahetused, õlivahetused, uued küünlad – zūmo peab arvestust kõige üle, mida soovid.


BaseCamp™ viib sind kõikjale
Kasuta oma järgmise sõidu planeerimiseks BaseCamp rakendust. Selle abil saad planeerida marsruute, peatuspunkte ja radu oma arvutis ja laadida need zūmosse. Track Draw funktsioon võimaldab sul vaadata oma planeeritud marsruuti ja maapinnakõrguse muutusi ning hinnata selle põhjal teekonna raskusastet. BaseCamp rakendusega saad kavandada täiuslikke maalilisi rännuteid, mille käigus viib navigaator sind läbi sinu lemmikpaikadest. Sul on koguni võimalik oma läbitud teekondi uuesti vaadata ning oma seiklusi salvestada ja jagada.


Navigeerimine eluaegsete kaartidega
zūmo 350LM sisaldab mugavaid eluaegseid kaardiuuendusi², mis annavad sulle ajakohase kaardiinfo ja värskeimat teavet ettevõtete, restoranide, sularahaautomaatide, haiglate ja muude asutuste ja teenusepakkujate kohta.


zūmo eriline navigeerimise otsinguriba annab sulle tulemusi huvipakkuvate paikade kohta samal ajal, kui sa neid sisestad, tagades nii kiirema ja intuitiivsema kasutamise. Seadmel on ka kiiruspiirangu indikaator ja Exit Services funktsioon, mis näitab sulle eesolevate mahasõitude läheduses asuvaid parke, bensiinijaamu, poode ja restorane. TracBack funktsiooni abil saad sõita kuhu iganes tee sind viib ning seejärel navigeerida sama teed pidi tagasi alguspunkti.


Enam ei ole mingit vajadust huupi arvata, millises sõidureas peaksid eeloleva pöörde tegemiseks olema. Sõidureaabi koos ristmikuvaatega suunab sind soovitud pöörde või mahasõidu sooritamiseks õigesse ritta, muutes tundmatutel ristmikel ja mahasõitudel navigeerimise lihtsaks. See kuvab realistlikult sinu teekonnal olevaid liiklusmärke ja ristmikke ning näitab nooltega kätte õige sõiduraja.¹ Veekindel vee all 1 m sügavuses 30 minutit.


² Kui soetad nüMaps eluaegsed kaardiuuendused (müüakse eraldi või ka teatud GPS-mudelite komplektides), saad ühele ühilduvale Garmini seadmele kuni neli kaardiuuendust aastas vastavalt sellele, millal need uuendused Garmini veebisaidile üles pannakse. See tellimus kehtib sinu konkreetsele Garmini tootele seni, kuni lõpeb selle toote kasulik eluiga või kuni kolmandast osapoolest teenuseosutaja Garminile enam kaardiandmeid ei edasta, olenevalt sellest, kumb periood on lühem. Toote kasulik eluiga tähendab perioodi, mille vältel (a) tootel on piisav mälumaht ja muud tehnilised omadused, mis on nõutavad ajakohaste kaardiandmete kasutamiseks ja (b) toode suudab ilma olulise remondita funktsioneerida vastavalt ettenähtud parameetritele. Toode loetakse mittetöökõlblikuks ja selle kasulik eluiga lõppenuks, kui sellele tootele ei ole 24 kuu või pikema aja jooksul alla laaditud ühtegi uuendust. Kui ei ole määratud teisiti, on tellimuse raames allalaaditavad uuendused nende geograafiliste kaardiandmete uuendused, mis olid ostmise ajal algselt sinu Garmini seadmele peale laaditud. Teatud juhtudel ei pruugi sinu Garmini seadmel olla kaardiandmete uuenduse laadimiseks järel piisavalt vaba mälu ning sel juhul tuleb sul (a) valida uuenduste laadimisel piiratud kaardiandmed või (b) osta eraldi microSD- või SD-kaart (vastavalt sinu Garmini toote tehnilistele näitajatele), laadida kõik oma uuendatavad kaardiandmed või osa nendest kaardile ja panna see sinu Garmini toote microSD- või SD-kaardipessa. Kui kumbki nendest variantidest ei ole võimalik, võib Garmin otsustada, et su toote kasulik eluiga on lõppenud. Garmin võib sinu nüMaps Lifetime eluaegsed kaardiuuendused igal ajal lõpetada, kui rikud käesoleva lepingu või oma tellimuse tingimusi. nüMaps Lifetime eluaegseid uuendusi ei saa üle kanda teise Garmini tootesse.


MÄRKUS: See seade ei ole USA Föderaalse Sideameti reeglite alusel nõuetekohaselt kinnitatud. Seda seadet ei pakuta ega ole lubatud pakkuda müügiks või rendiks enne sellise kinnituse saamist.GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee