Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > > Toode
GARMIN FR60 Bundle (NAISTE)
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info
Esimene trenn pulssi lugedes

- 350kcal ühe jooksuga

Salvesta iga kilomeeter või minut GARMIN FR60 seadmega, kerge ja stiilne spordikell koos treeningu lisadega, mis salvestavad aega, pulssi ja põletatud kaloreid. Ühendatuna juhtmevaba jalaanduriga suudab GARMIN FR60 salvestada kiirust ja distantsi nii väli- kui sisetingimustes. Seejärel saad info juhtmevabalt saata arvutisse hilisemaks analüüsiks ja salvestamiseks.

Treeni sees ja väljas
Jõusaalis või jooksurajal, GARMIN FR60 salvestab ja jälgib kogu treeningu infot, sealhulgas aega, pulssi, põletatud kaloreid, ringi aegu ja keskmisi aegu jne. GARMIN FR60 sisaldab ka treeningu funktsioone nagu treeningu alarmid ja Virtuaalne Partner - võistle virtuaalse partneri vastu, et parandada oma sooritust.

GARMIN FR60 edu saladuseks on ANT tehnoloogia, tänu millele saab spordikella ühendada teiste ANT ühilduvate seadmetega nagu kaasasolev pulsimõõtja, jalaandur või isegi ANT ühilduvad fitness varustus.

Jälgi oma tervist
Kasutades GARMIN FR60 spordikella koos Tanita BC-1000 keha koostise kaalu, saad jälgida ka oma kaalu, keha rasva, keha veesisaldust ja kuute muud näitu. Näidud salvestatakse GARMIN FR60 seadmesse ning sealt automaatselt edasi arvutisse.

Mõõdab vahemaad
Tänu ANT juhtmevabale ühendusele saad GARMIN FR60 jalaanduri abil jälgida ja salvestada vahemaad ja kiirust nii väli- kui ka sisetingimustes. Kõrgtehnoloogilist kiirendusmõõturit kasutades kogub ja saadab jalaandur täpset teavet sinu liikumise kohta, mis on kohe karbist võttes 98 protsenti täpne enamike kasutajate kohta.

Kuula oma südant
GARMIN FR60 ühendub juhtmevabalt kerge, paindliku digitaalse pulsimõõtjaga, tagades kohese tagasiside oma treeningu raskusastme kohta. GARMIN FR60 jälgib lakkamatult sinu südame lööke minutis ja näitab sinu südame löökide tsooni, et saaksid jälgida ja parandada oma fitness taset.

Kasuta ka rattal
Ühendatuna lisavarustuses saadava kiiruse-pedaali pöörete anduriga jälgib GARMIN FR60 sinu rattatreeningu kiirust ja vahemaad. Kiiruse-pedaali pöörete andur kinnitub kindlalt sinu rattale ja mõõdab pedaalimis rütmi ja ratta kiirust. Sa saad sellega isegi treenida sisetingimustes, sest andur kinnitub tagarattale.

Sünkroniseeri ja jaga
Pärast treeningut saadab GARMIN FR60 salvestatud andmed automaatselt arvutisse, kui oled seadmega tööraadiuses. Pole juhtmeid ega kinnitusi. Andmed on kohe saadaval ja valmis analüüsiks, kategoriseerimiseks ja jagamiseks läbi online võrgustiku - Garmin Connect.
GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee