Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Koera gps > Toode
Koera GPS Astro® 320/T5 Regio kaardiga
Hind: 779 €
Soodushind –15%: 679 €
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Sobivad tooted Tehniline info


Jälgi oma koera igat sammu
Astro komplektis on uue disainiga Astro 320 ja vastupidavast polüuretaanist oranz T5 vastuvõtja kaelarihm. Collar Lock süsteem koostab neljast numbrist koosneva PIN koodi, mis ei luba teistel näha teie koera. Et alustada, võtke Astro õue ja lülitage sisse komplektis olev käsi-gps seade et lukustada sateliidid. Edasi lisage T5 teie koerale. Nüüd olete valmis koera lahti laskma – teisi seadistusi pole vaja teha.

Kogege uuendatud Astro 320-t
Veelgi intuitiivsem ja lihtsamalt kasutatav, uus Astro 320 viib koera jälgimise uuele tasemele. Astro sobib kõikide Garmin DC vastuvõtjatega ja sisaldab endas innovatiivseid omadusi nagu parandatud kaardi juurdejoonistamine, BirdsEye™ sateliidi fotode kuvamine (eraldi tellitav teenus), vibratsiooniga töötavad hoiatused ja seadme kalduvuse kompensatsiooniga kompass.

Tänu ümberdisainitud antennile on maksimaalne seadmete vaheline kaugus laiendatud umbes 30 protsendi võrra kuni 14,4 kilomeetrit avatud maal. Astro 320 on vee, tolmu ja mustuse kindel. Missugused ka välistingimused poleks, Astrot see ei takista.

Uuenda lihtsalt
Saada mida tahad on nüüd lihtsam. Jahipidajatel on võimalus osta kogu Astro komplekt, eraldi Astro 320 seade või nii mitu DC 50 kaelarihma, palju vaja on. Ja kui te saate 320, siis pidage meeles et seade töötab kõikide DC seeria rihmadega.

Lisakaardid
microSD™ kaardipesa lubab laadida teie Astro 320 City Navigator NT® kaartidega ja toetab ka BirdsEye Satellite Imagery kaarte. Kaardilt näete kas teie koer on näiteks pletanud mõne jõe või on ohtliku tee läheduses. Lisaks toetab Astro 320 Garmin Garmin Custom Maps tarkvara mis muudab paberkaardi digitaalseks.

Jälgi koera kaugelt
T5 saadab iga 5 sekundi tagant koera asukoha teie seadmesse, nii näete tema staatust, kas ta hetkel jookseb või istub, või on saagi lähedal Saate teavituse kui koer on saagi juurde jõudnud. Kaardi lehekülg teie seadmes näitab koera teekonda ja asukohta, samas kui kompassi lehekülg näitab mis suunas ta liikus.

Iga koera asukohta saab näha kaardil ja kasutaja saab valida et seade suurendaks automaatselt kaarti nii et kõik koerad oleks alati näha. Lisaks, koerad mis ei mahu kaardile selles mastaabis kuidas ta hetkel kuvatud on, on näidatud ekraani ääres noolekestega nende suunas. Võimalik on valisa ka kui tihti on koera asukohta uuendatud kaardil. Astro saab jälgida kuni 10-t koera korraga ja mida vähem takistusi on – seda kaugemale.

Loenda Saaki
Kui olete saagini jõudnud, märkige selle asukoht Astro’s Covey Counter™-ga, spetsiaalne punkt mis näitab selle asukohta, leidsmise kuupäeva ja kõrgust merepinnast, ning ka tabatud lindude arvu. Astro lubab salvestada ka muid tähtsaid kohti nagu “Truck” (auto asukoht) ja “Lodge” (peavari, kodu). Samuti on võimalik salvestada asukohad loomasöödale ja muudele jahiga seotud kohtadele.

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee