Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Kaarti näitavad gps-id > Toode
Matka GPS Garmin Montana 600
Hind: 499 €
Soodushind –15%: 399 €
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info


Mine matkama. Mine jahile. Mine merele. Montana 600 käsi gps seadmel on 4 tolline puutetundlik värviline muudetava orientatsiooniga ekraan ning seade toetab BlueChart® g2 merekaarte, Topo maastiku kaarte ja ka navigeeritavaid linnade/teede kaarte. Maastikul kasutamiseks on Montana 600 seadmel 3-teljeline kaldeanduriga magnet kompass ja baromeetriline altimeeter. Ostes juurde autokomplekti, annab sulle Montana selgeid hääljuhiseid eesti keeles. Suur ekraan. Mitmekülgne. Vastupidav. Oma nime vääriline.

Sobitub kõigega
Tänu reale sobilikele adapteritele on Montana 600 loodud kasutamiseks ATV-del, paatides, käsiseadmena või autos. Kasutage autohoidikut koos City Navigator kaartidega saamaks pööre-pöördelt hääljuhiseid või spetsiaalhoidikut mootorrattale või ATV-le.

Mine kuhu hing ihaldab
Kaartide lisamine on lihtne Garmini laia valiku detailsete topo-, mere- ja teedekaartide seast. Tänu microSD-mälukaarile on Teil võimalik seadmesse laadida oma kaarte ja kasutada neid kus iganes soov on. Lisaks sellele toetab Montana BirdsEye Satellite Imagery (vajab registreerimist), mis laseb Teil allalaadida satelliitpilte oma seadmesse ja ühildada oma kaardiga. Lisaks sellele on Montana 600 seadmel Custom Maps toetus, mis on vabavara mille abil saate paber- ja elektroonkaarte teha allalaetavaks Teie seadmele.

Jaga juhtmevabalt
Garmin Montana 600-ga saate jagada oma teekonnapunkte, teekondi, marsuute ja geopeituse infot teiste ühilduvate Garmini GPS kasutajatega. See tähendab,et nüüd saavad ka Teie sõbrad nautida Teie lemmik radu – lihtsalt vajuta "saada" edastamaks infot samalaadsele seadmele.

Ära kaota suunda
Kõrgtundlik WAAS toega GPS vastuvõtja ja HotFix® satelliitide ennustamisega, leiab Montana 600 Teie asukoha kiiresti ja täpselt isegi läbi suure varjestuse. Selle eelis on selge – olles tihedas metsas või kõrgete majade vahel, Teie võite olla kindlat, et Montana 600 leiab õige suuna kui Te seda kõige rohkem vajate.

Navigeeri lihtsalt
Garmin Montana 600 seeria seadmed kõik on varustatud 3-teljelise kaldekompensaatoriga varustatud elektroonlise kompassiga, mis näitab kindlalt suunda ka kui Te paigal seisate ning ei hoia seadet horisontaalselt.

Selle baromeetriline altimeeter võimaldab täpselt hinnata oma kõrgust merepinnast ja ka hoida silma peal ilma muutustel.

Kahe kordista jõudlus
Garmin Montana 600 seeria seadmetes võite kasutada tavalisi AA patareisid kui ka korduvlaetavaid akusi, mis on aluliselt kauem kestvad.

Võta ta treeningule kaasa
Montana 600`ga saad ühendada juhtmevaba pulsimõõtja ning kiiruse/pedaali rütmilugeja. Nii on sul hea ülevaade asukohast rattaga metsas sõites või maanteel maratoni tehes. Koos pulsimõõtjaga saad alati jälgida südame tööd.

Lõbutse
Montana 600 toetab geopeituse GPX formaadis faile aardejahtide allalaadimiseks otse Teie seadmesse. Alustamaks oma geopeituse seiklust külasta veebilehte OpenCaching.com. Paberit mitte kasutades säästate keskkonda ja mis tähtsaim suurendate efektiivsust. Montana 600 säilitab ja kuvab peamist infot kaasaarvatud: asukoht, maastik, raskusaste, vihjeid ja kirjeldusi, mis tähendab ei mingit käsitsi koordinaatide sisse trükkimist ja paberite lappamist väljas! Litsalt lae alla GPX fail ja alusta aardejahti.GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee