Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Kaarti näitavad gps-id > Toode
Käsi GPS Garmin eTrex 30x
Hind: 249 €
Soodushind –15%: 219 €
Lisa tellimusse
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Fotod Pakend sisaldab Tehniline info

eTrex 30x võtab ühe kõige populaarseima ja töökindlama GPS-käsiseadme ja teeb selle veelgi paremaks.
Parem ergonoomika, täiustatud liides, paberivaba geopeitus ja suurendatud kaarditoetus on tõsised lisad niigi legendaarsele käsi GPS-seadmele. eTrax 30x on mitmekülgne. Ta on vastupidav ja loodud taluma kõike mis emake loodus välja oskab mõelda.


Näe oma teekonda


eTrex 30x-l on nüüd täiustatud 2,2" ere ja päikese käes loetav 65K värviekraan. eTrex 30x on vastupidav ja veekindel ning mõeldud taluma mis tahes ilmastikuolusid. Seadmel on täiustatud liides ja see on vastupidav kõikides tingimustes – olgu selleks tolm, mustus, niiskus või vesi – seda mitmekülgset käsi gps-i ei häiri miski.


Uued võimalused sinu eTrex-il


eTrex 30x on varustatud 3-teljelise elektroonilise kompassiga mis näitab isegi paigal seistes sinu suunda ja ei hoia seda tasapinnaliselt. Lisatud on ka baromeetriline altimeeter, mis jälgib õhurõhu muutusi ja määrab kindlaks sinu täpse kõrguse merepinnast. Samuti saab seda kasutada baromeetrilise õhurõhu ajalise graafiku koostamiseks, mis aitab sul jälgida ilmaolude muutumist.


Käi, kus tahad


Terve rea ühilduvate kinnituste abil saad kasutada eTrex 30x oma ATV-l, jalgrattal, paadil ja isegi autos. Kasutades City Navigator® NT kaarte annab seade sulle koguni üksikasjalikke sõidujuhiseid nii autos, ATV-l kui ka mootorrattal. Ükskõik, kuhu sa eTrexiga minna soovid, tal on olemas kaardid ja kinnitused, et sind kohale viia.


Seikle terves maailmas


Uus eTrex seeria on maailma esimene seeria laiatarbevastuvõtjaid, mis suudavad jälgida samaaegselt nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite. GLONASS on Vene Föderatsiooni poolt välja töötatud süsteem, mis muutub täisfunktsionaalseks 2012. aastal. GLONASS-satelliite kasutades on aeg, mis vastuvõtjal kulub mingi positsiooni lukustamiseks (keskmiselt) 30 protsenti lühem kui GPS-satelliitide puhul. Ja kui kasutada nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite, suudab vastuvõtja luua ühenduse 24 satelliidiga rohkem kui ainult GPS-i kasutades.


Lisa kaarte


Oma microSD™ kaardipesa ja 3,7 GB suuruse sisemäluga võimaldab eTrex 30x sul peale laadida, topograafilisi kaarte, nagu näiteks Regio Eesti Topo NT matkamiseks, BlueChart® g2 kaarte veekogudel seiklemiseks või City Navigator® NT kaardiandmed üksikasjaliku teede- ja marsruudiinfoga (seadmega ühilduvad kaardid leiad jaotuse alt „GPS Kaardid“). eTrex 30x toetab ka BirdsEye™ kaarte, mis võimaldab sul laadida oma seadme peale kvaliteetseid rasterkaarte ja integreerida neid oma olemasolevate kaartidega.


Jaga traadita


eTrex 30x laseb sul jagada oma teekonnapunkte, matkaradu, marsruute ja geopeituse peidukohti juhtmevabalt teiste ühilduvate Garmin GPS-seadmetega. Nüüd saavad ka sinu sõbrad nautida sinu lemmikmatkaradu või otsida geopeituse aardeid – oma andmete saatmiseks sarnastesse seadmetesse vajuta lihtsalt „saada“ ja mäng võib alata.


Tead, kus oled


Tänu kõrgtundlikule WAAS/EGNOS-funktsiooniga GPS-vastuvõtjale ja HotFix® satelliitide asukoha fikseerimise rakendusele määrab eTrex sinu asukoha kindlaks kiiresti ja täpselt ning jälgib oma GPS-asukohta ka tihedas metsas või sügavas kanjonis.


Otsi Seiklusi


eTrex 30x toetab geopeituse GPX-faile, tänu millele saad geopeituse peidukohti ja muid andmeid otse oma seadmesse alla laadida. Geopeituse mängimise alustamiseks külasta saiti OpenCaching.com. Paberjuhiseid kasutamata ei ole sa mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid ka kiirem ja efektiivsem. eTrex 30x salvestab ja kuvab olulist infot, sealhulgas asukohta, maastiku, raskusastet, vihjeid ja kirjeldusi, mis tähendab, et enam ei ole vaja käsitsi koordinaate sisestada või andmeid paberil välja printida. Lihtsalt laadi GPX-fail oma seadmesse ja oledki geopeituse mängimiseks valmis.


GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee