Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Kaarti näitavad gps-id > Toode
Käsi GPS Garmin eTrex 20
Hind: 206 €
Soodushind –15%: 175 €
Arvamused (3)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info

Hind sisaldab detailset aadressi otsinguga ja navigeerimisega Eesti kaarti.

eTrex 20 võtab ühe kõige populaarsema ja töökindlama GPS-käsiseadme ja teeb selle veelgi paremaks. Parem ergonoomika, täiustatud liides, paberivaba geopeitus ja suurendatud kaardivõimekus muudavad eTrexi mitmekülgsemaks ja kasutajasõbralikumaks, säilitades samas selle tugevuse ja vastupidavuse.

Parem nähtavus
eTrex 20-l on nüüd täiustatud 2,2- tolline ere ja päikese käes loetav 65K värviekraan. eTrex 20 on vastupidav ja veekindel ning mõeldud taluma mis tahes ilmastikuolusid. Seadmel on täiustatud liides ja see on vastupidav kõikides tingimustes – olgu selleks tolm, mustus, niiskus või vesi – seda mitmekülgset navigaatorit ei häiri miski.

Kõik kaardid, mida vaja
Oma microSD™ kaardipesa ja 1,7 GB suuruse sisseehitatud mäluga võimaldab eTrex 20 sul peale laadida meie topograafilisi kaarte, nagu näiteks Regio Eesti Topo NT matkamiseks, BlueChart® g2 eelnevalt pealelaaditud kaardid veekogudel seilamiseks või City Navigator® NT kaardiandmed üksikasjaliku teede- ja marsruudiinfoga (seadmega ühilduvad kaardid leiad jaotuse alt „Compatible Maps“). eTrex 20 toetab ka BirdsEye™ Select Select kaartide allalaadimise teenust, mis võimaldab sul laadida oma seadmele peale kvaliteetseid rasterkaarte ja integreerida neid oma olemasolevate kaartidega.

Otsimislõbu
eTrex 20 toetab geopeituse GPX-faile, tänu millele saad geopeituse peidukohti ja muid andmeid otse oma seadmesse alla laadida. Geopeituse mängimise alustamiseks külasta saiti OpenCaching.com. Paberjuhiseid kasutamata ei ole sa mitte ainult keskkonnasõbralik, vaid ka kiirem ja efektiivsem. eTrex 20 salvestab ja kuvab olulist infot, sealhulgas asukohta, maastikku, raskusastet, vihjeid ja kirjeldusi, mis tähendab, et enam ei ole vaja käsitsi koordinaate sisestada või andmeid paberil välja printida. Lihtsalt laadi GPX-fail oma seadmesse ja oledki geopeituse mängimiseks valmis.

Tead, kus oled
Tänu kõrgtundlikule EGNOS-funktsiooniga GPS-vastuvõtjale ja HotFix® satelliitide asukoha fikseerimise rakendusele määrab eTrex sinu asukoha kindlaks kiiresti ja täpselt ning jälgib oma GPS-asukohta ka tiheda katte all või sügavates kanjonites.

Käi, kus tahad
Terve rea ühilduvate kinnitite abil saad kasutada eTrex 20 oma rattal, paadis, autos, mootorrattal või ATV-l. City Navigator® NT kaardirakendus annab sulle koguni üksikasjalikke sõidujuhiseid. Ükskõik, kuhu sa eTrexiga minna soovid, tal on olemas kaardid ja kinnitused, et sind kohale viia.

Käi kogu maailmas
Uus eTrex seeria on maailma esimene seeria laiatarbevastuvõtjaid, mis suudavad jälgida samaaegselt nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite. GLONASS on Vene Föderatsiooni poolt välja töötatud süsteem, mis muutub täisfunktsionaalseks 2012. aastal. GLONASS-satelliite kasutades on aeg, mis vastuvõtjal kulub mingi positsiooni lukustamiseks (keskmiselt) 20 protsenti lühem kui GPS-satelliitide puhul. Ja kui kasutada nii GPS- kui ka GLONASS-satelliite, suudab vastuvõtja luua ühenduse 24 satelliidiga rohkem kui ainult GPS-i kasutades.

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee