Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Kaamerad > Toode
VIRB Elite
Hind: 269 €
Soodushind –15%: 235 €
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Lisavarustus Fotod Pakend sisaldab Sobivad tooted Tehniline info


Kõrglahutusega salvestamine
VIRB Elite salvestab 1080P HD video, mis võimaldab nauditavalt elada hiljem kaasa igale hetkele oma seiklusest läbi moonutamata ja elutruu videopildi. Võimalik on video resolutsiooni ja kaadrisagedusi muuta ja leida just sobiv hetke jäädvustamiseks.

1,4" Chroma ekraan
Milleks vajutada nuppe ja loota, et said kaadri, kui on võimalus seadistada, eelvaadata ja ka järelvaadata sisse-ehitatud värvilisel Chroma ekraanil? VIRB Elite ekraan töötab ka menüü seadistuste näitajana. Vaata kaadrit enne kui stardid, vali aegluubis võte või vali video ja pildistamise vahel. Kõik on alati ekraanil näha ja ekraan on alati sees. (kasutades minimaalselt energiat)

Kauakestev aku
VIRB Elite kasutab esmaklassilist 2000 mAh liitium-ion akut, mis võimaldab kuni 3h video salvestamist 1080P resolutsiooni juures. Mis tähendab, et on suur võimalus, et sinaväsid enne kui aku. Pikema seikluse jäädvustamiseks on võimalik juurde soetada lisa akusid.

GPS ja Wi-Fi
VIRB Elite omab kõrgtundlikku GPS vastuvõtjat andmete lisamiseks videole ja GPS-il baseeruvate salvestamis profiilide jaoks. Näiteks mäesuusa režiim, mis automaatselt salvestab laskumise ja seiskub ajaks mil naudid kuuma kakaod või ootad mäkkesõidu järjekorras.

Seade on samuti varustatud Wi-Fi mooduliga juhtmevabaks kommunikatsiooniks nutitelefoni või tahvelarvutiga. Tasuta Android või IOS rakenduse abil on võimalik näha kaamerast eelvaadet, muuta kaamera seadeid ja alustada ning lõpetada salvestamist kaugjuhtimisega.

ANT+ ja andurid
VIRB Elite kasutab ANT+ juhtmevaba tehnoloogiat, seega on võimalik ühendada seadmega teisi Garmin ühilduvaid seadmeid, nagu fenix, Oregon ja Edge kui kaugjuhtimis puldid. ANT+ töötab samuti Garmini väliste anduritega. Võite kasutada VIRB kaamerat koos tempe juhtmevaba temperatuuri anduriga, kiiruse-pedaalipöörete anduri või premium pulsivööga, et lisada andurite info oma videole. VIRB Elite kaamerale on lisaks sisseehitatud kiirendusmõõtur altimeeter - andmete lisamiseks videole.

Stiilne ja lihtne kasutada
VIRB Elite on loodud lihtsalt kasutatavaks - kaameral on salvestamiseks küljel suur liugurnupp. Nupu asendi järgi on lihtne aru saada, kas kaamera salvestab või mitte isegi kinnastega. Kaamera üldine disain on stiilne ja vastupidav ning aitab sul VIRB Elite kaamera võtta kasutusele sinu lemmikalal.

Digitaalne pildistabilisaator
Digitaalne pildistabilisaator lisab VIRB Elite videole stabiilsust, et seikluste ja spordi ülesvõtted oleks sujuvamad vaadata. Kvaliteeti lisab LDC (objektiivi moonutuste vähendus) juba enne, kui hakkad videot töötlema.

Kõrglahutusega pildid
VIRB Elite on ka võimas digifotokas. 16-megapiksline
pildi ülesvõte plus WideVü objektiiv (lainurk / keskmine / kitsas) teevad pildid teravamaks, selgemaks ja vähem moonutatuks. Pildista 16 megapiksline, 12 megapiksline või 8 megapiksline pilt ühe pildina (kaamera nuppu vajutades või kaugjuhtimisseadmelt) või vali seeriafoto või Time Lapse erinevate intervallidega. Seda kõike töödeldakse läbi 16 megapikslit CMOS sensori, nii saad parima kvaliteediga pildid.

Salvesta videot ja pildista samal ajal
Ära katkesta video salvestamist pildi tegemiseks. VIRB Elite lubab teha fotosi samal ajal, kui filmid - lihtsalt vajuta nuppu kaameral või ühilduval Garmin seadmel.

Lihtne töödelda
VIRB Edit on töötlemisprogramm arvutile, mille saad endale alla laadida ja lisada videole VIRB sisse-ehitatud andurite infot ja väliste andurite infot. Lisa oma tsiklisõidu videole andmed kiirusest ja pulsist või nt. kiirendusmõõturi ja kõrguse andmed oma langevarjuhüppe videole. Kui oled töötlemisega valmis, saad video üles laadida nt. youtube`i, et ka sõbrad ja tuttavad näeksid.

Hoidikud
Lai valik hoidikuid võimaldab VIRB Elite spordikaamera lukustada asendisse ja kinnitada pea kõikjale. Alustades kumeratest ja siledatest kleebitavatest hoidikutest, leistangi-, kiivri-, õlakinnitustest ja mitmeotstarbelistest rihm kinnitusest jne. - VIRB Elite kinnitused ei jäta sind hätta. VIRB Elite hoidikute liigendid on blokeeringuga ja püsivad paremini positsioonis.See tagab kindlama ja vastupidavama vibratsioonivastase jõudluse. Valikus on ka adapter, mille abil saad kinnitada VIRB Elite kaamera teiste tootjate hoidikutele.

Sukeldumis korpus
VIRB Elite on vastupidav ja veekindel IPX7¹ standardile (30min/1m). Sukeldumiseks ja veespordiks on lisana saadaval sukeldumis korpus, mis suurendab veekindlust kuni 50ne meetrini.
GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee