Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Kaamerad > Toode
Kaamera VIRB XE
Hind: 549 €
Soodushind –15%: 479 €
Lisa tellimusse
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo

Kompaktne, veekindel HD spordikaamera koos G-Metrix™ süsteemiga

 


  • Video: 1080p/60fps; 960p/100fps; 720p/120fps; 480p/240fps + zoom-i astmed
  • G-Metrix:Sisseehitatud Garmin GPS ja andurid, et lisada videole oma liikumine reaalajas, mõõdikud, graafikud jne.
  • Foto: 12 megapikslit; seeriafotod kuni 10 kaadrit sekundis; intervall fotod
  • Audio: Katmata mikrofon tagab selge heli isegi vee all; juhtmevaba heli läbi Bluetooth® mikrofonide
  • Veekindel kuni 50 meetrit ilma lisa korpusetaVIRB XE spordikaamera salvestab kõrglahutusega, lainurk filmimaterjali 1080p 30fps, 12-megapiksliseid fotosid kiirusega kuni 10 kaadrit sekundis ja salvestab rohkem andmeid, kui ükski teine spordikaamrea. Loodud kasutamiseks ka kõige raskemates tingimustes, VIRB X võimaldab sul sukelduda kuni 50 meetri sügavusele ilma spetsiaalse korpuseta ning võimaldades jäädvustada puhtama ja selgema heli. Garmin G-Metrix võimaldab sul videole lisada, kui kiiresti, kui kaugele, kui kõrgel ja kui intensiivsed hetked tõesti olid.


 


Professionaalne video salvestus


Võimalus salvestada kõrglahutusega video 1080p 30fps ja 480p 120fps on VIRB XE võimeline tooma välja sinu tegevuse kõige ekstreemsemad detailid. Lisaks täis-klaas lääts, kõrge resolutsiooni ja zoom-i astmed tagavad, et VIRB XE talletab kõik kaadrid, mida sul vaja.


 


Kvaliteetsed fotod


Eraldi fotode jaoks mõeldud nupp võimaldab salvestada lainurk-12-megapiksliseid fotosid kiirusega kuni 10 kaadrit sekundis, VIRB XE on loodud, et salvestada sinu pilt. Kaameral isegi võimalus pildistada video salvestamise ajal. VIRB XE saab seadistada ka automaatselt pildistama pika aja vältel, sulle sobiva intervalliga kuni 120 sekundit. Edasiarendatud Timelapse võimaldab VIRB X-l "magada" pildistamise vahel, mis võimaldab maksimeerida aku kestvust.


 


G-Metrix


Salvesta enamat kui lihtsalt video koos G-Metrix süsteemiga. VIRB XE sisaldab sisseehitatud GPSi, G-andurit, orientatsiooni andurit ja võimalust juhtmevabalt ühendada välise ANT+ anduritega ning Garmin seadmetega, et jäädvustada veel rohkem andmeid sinu tegevuse kohta. Kuva oma kogemusi teistele koos kõigi andmetega meie tasuta mobiili või arvuti tarkvaraga, lisa endale meelidvad mõõdikud, graafikud jms. Kuva oma kiirus, kiirendust, pulssi ja palju muud reaalajas otse videol.


 


Vastupidav ja sukeldumiskindel


VIRB XE on veekindel kuni 50 m sügavusele ilma, et oleks vaja täiendavat varustust või korpust. Kaamera vastupidav ja kompaktne disain on valmis taluma kõiki tingimusi, avatud mikrofon salvestab puhta ja selge heli, mida koprusega kaamerad lihtsalt ei suuda. Tänu hüdrofoobsele siledale läätsele on veealused kaadrid kristallselged ja see tagab sujuva ülemineku veest välja ilma, et läätsel oleks pritsmeid.


 


Sisseehitatud Wi-Fi ™


Ühendage üks või mitu VIRB XE kaamerat Garmin VIRB® nutitelefoni rakendusega. See annab sulle võimaluse täpselt määrata kaadri nurga tänu live video kuvale, kontrolli ja jälgi mitut kaamerat korraga, esita ja redigeeri salvestatud kaadreid, lisa G-Metrix andmed ja salvesta videod otse internetti. VIRB XE kaamerat saab juhtida ning seadistada ka ühilduva Garmin GPS seadmega.

 


Bluetooth-toega HD heli.


Bluetooth 4.0 tugi võimaldab VIRB XE kaamera ühendada otse Bluetooth kõrvaklappide või mikrofonidega, et salvestada paremat heli. Kui sa oled kaamerast kaugemal või soovid pigem jäädvustada oma mootorratta sõitu siis VIRB X poolt on heli salvestamise võimalused olemas.


 


Garmin Ökosüsteem


VIRB XE saad kasutada pea kõigi uuemate Garmin seadmetega, lihtsalt seadista ja alusta salvestamist otse oma Garmin seadme ekraanilt. Seadista ja juhi oma VIRB XE kaamerat VIRB pulti, nutiseadme ning Garmin auto-, matka- ja spordiseadmete, kaardiplotterite ja isegi teiste VIRB kaameratega.


 


Mitme kaamera sünkroniseerimine


Kasutades Garmin GPSi võimalusi, muutab VIRB XE lihtsaks keerukate mitme erineva kaamera kaadrite sünkroniseerimise kaadri täpsusega tänu GPS aja määramisele. Kasutage VIRB Edit tarkvara, et sujuvalt vahetada mitme kaameranurga vahel vaid ühe nupuvajutusega ja kõrvaldage aeganõudev videotöötlus ajakoodidega.


 


Nupuvajutsega salvestamine


VIRB XE on loodud lihtsaks kasutamiseks, üks nupp kaamera ülaosas alustab koheselt video salvestamist ja spetsiaalne foto nupp pildistamiseks. Nupu klõpsatus annab koheselt teada, et sa oled alustanud salvestamist, isegi kui sa kannad kindaid. Kaamera alustab salvestamist koheselt, kui oled nuppu vajutanud, isegi siis kui kaamera on eelnevalt välja lülitatud.


 


Universaalne toitesüsteem


VIRB XE omab ilmastikukindlaid toite kontakte, et saaksite ühendada sõiduki aku või muu toiteallika, mis võimaldab pikka katkematut salvestusaega isegi karmimates tingimustes. VIRB X omab ka taaslaetavat li-po akut, mis tagab maksimaalse paindlikuse.


 


VIRB asukoha jälgimine


VIRB asukoha jälgimine võimaldab sul sobiva Garmin seadme või nutitelefoni ekraanil näha kaamera viimast teadaolevat asukohta, nii võid kindel olla, et kaamera ei lähe kunagi kaduma.


 


Uskumatud videod ilma probleemideta


VIRB Edit, meie vaba desktop tarkvara genereerib automaatselt videod sinu kogemustest tänu G-Metrix süsteemi kogutud andmetele. Või vaata ja loo ise oma video, kohanda G-Metrix mõõdikuid, lisa muusikat ja vaheta sujuvalt kaamera nurka. VIRB Edit tagab ka selle, et su kaamera tarkvara oleks alati ajakohane.


 


Kinnitused


Mitmekülgseid kinnitused võimaldavad sul lukustada kaamera vajalikku positsiooni. Kumeratest ja siledatest kleebitavatest alustest kuni leistangi, sadulaposti, kiivri, rinna- ja mitmeotstarbeliste rihm kinnitusteni on kõik võimalused kaetud. VIRB kinnitused on professionaalsed ja libisemiskindlad.


 


GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee