Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Jooksmine > Toode
Spordikell Garmin Forerunner 310XT
Hind: 318 €
Soodushind –15%: 209 €
Arvamused (1)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info

Lõpuks ometi GPS vastuvõtjaga treeningu vahend, mis ei karda vett. Karm Forerunner 310XT on triatleetide asendamatu treening tööriist - GPS vastuvõtjaga, ujumiskindel treener, mis salvestab rattasõidu ja jooksu andmed ja saadab need juhtmevabalt sinu arvutisse. See multi-sport seade töötab aku pealt kuni 20 tundi, salvestab distantsi, tempot ja pulssi (lisavarustuses) ning paigaldub randmelt rattale sekunditega.

Mõõda ujudes aega
Ujumiskindel Forerunner 310XT on veekindel (kuni 50m), seepärast saad seda kanda ka basseinis või järves ujudes ning mõõta samal ajal aega. Seadme kompaktne disain ja painduv randmerihm tagab kasutusmugavuse ükskõik mis tingimustes.

Pingevaba üleminek
Kui oled valmis veest välja tulema ja ratta selga hüppama, siis lisana saadava rattahoidikuga on seadme paigaldamine rattale imelihtne. Forerunner 310XT kategoriseerib erinevad spordi tegevused ühte treeningusse ja suudab ka logida ülemineku aja, nii saad analüüsida oma võimekust algusest lõpuni.

Treeningu andmete kogumine
Forerunner 310XT jälgib tänu GPS satelliitidele täpselt asukohta ja salvestab distantsi, kiirust, pulssi (lisavarustus) jne. Kõrg-tundlik GPS vastuvõtja ja HotFix satelliitide ennustus süsteem tagavad Forerunneri kiire ja efektiivse asukoha määrangu ka metsas ja kõrghoonete läheduses. Innovatiivse ANT+ juhtmevaba tehnoloogia abil ühendub Forerunner 310XT sujuvalt lisavarustusena saadavate pulsimõõtja, kiiruse/pedaalipöörete anduritega.

Pulsivööga ühendatud Forerunner 310XT salvestab pidevalt südamelööke minutis ja kasutab neid andmeid kalorite arvutamisel. Treeni kindlas pulsi tsoonis, et parandada vormi ning jälgida pingutus astet.

Jookse, sünkroniseeri, salvesta ja jaga
Kui treening tehtud, saadab ANT+ tehnoloogia automaatselt andmed arvutisse siis, kui Forerunner on läheduses. Pole juhtmeid ega tülikaid ühendusi. Andmed on juba valmis analüüsimiseks, kategoriseerimiseks ja jagamiseks läbi Garmin Connect interneti lehe või läbi Garmin Training Center arvuti tarkvara. Saad isegi arvutis treeningut planeerida ja seejärel oma seadmesse saata.GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee