Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Jooksmine > Toode
Spordikell Garmin Forerunner 210
Hind: 235 €
Soodushind –15%: 159 €
Lisa tellimusse
Arvamused (3)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info
Lihtne kasutada
Forerunner 210 on on piisavalt lihtne, et Sa saaksid keskenduda treeningule. Võta karbist, lae, vii välja, et seade leiaks satelliit signaali. Seejärel vajuta start nuppu ja alusta treenimist. Kui oled lõpetanud, vajuta stopp nuppu.

Mine veelgi kaugemale
Jooksjatele, kes soovivad rohkem treeningu võimalusi on Forerunner 210 kellale lisatud vaheaegadega treenimine, mis võimaldab vaadata sinu tempot eraldi iga ajavahemiku kohta eraldi. Kui kasutad 210 GPS kella koos jalaanduriga, on sul võimalus hiljem vaadata rütmi või mitu sammu minutis tegid läbi Garmin Connect™ keskkonnas.

Jälgi pulssi ja südant
Forerunner 210 karbis on kaasas premium pehme rihmaga pulsimõõtjaga, et saaksid kontrollida oma pulssi. Sellel on 5 pulsi tsooni, mida saad kohandada vastavalt enda näitajatele. Saad ka seada pulsi alarmi, mis hoiatab, kui su pulss on eelmääratud näitajast üle või alla. Forerunner 210 GPS spordikellal on ka pulsi põhjal kalorite arvutamine, et saaksid täpselt jälgida põletatud kalorite hulka.

Treeni sees või väljas
Forerunner 210 sisaldab samu lihtsalt kasutatavaid funktsioone, mis Forerunner 110 ja lisatud on treeningu võimalus sisetingimustes. Ideaalne Gps spordikell neile, kellele meeldivad lisa võimalused. Välitingimustes kasutab Forerunner 210 sisse-ehitatud Gps andurit, et täpselt salvestada aega, kiirust ja distantsi. Samade andmete salvestamiseks sisehallis, paigalda oma jalatsile jalaandur (lisavarustus) ning oledki valmis treeninguks. Jalaandur kasutab kõrgtehnoloogilist kiirendusandurit, mis on kohe karbist võttes 98 % täpne enamik kasutajate jaoks.

Lisaks veel on Forerunner 210 ühilduv mõnede jõusaali seadete ja masinatega - nii sa jälgida ja salvestada infot linttrenažööril joostes või rattatrenažööril sõites. See võimalus aitab sul ühendada väli-ja sisetreeningud ja sul on pidevalt võimalus oma edenemist jälgida. Forerunner 210 on ühilduv ANT+ toega trenažööridega ning Star Trac®, Nautilus® ja Woodway® firma trenažööridega.

Vaata, koge, korda
Algajad ja kogenud treenijad teavad, et kogudes andmeid oma treeningute kohta, võib olla motiveeriv ja mõjutada treeningu tulemusi. Oma saavutuste jälgimine ning jagamine on lihtne ja tasuta Garmin Connect veebilehel. Lihtsalt lae üles Garmin Connect-i oma PC või MAC arvutis, seejärel vaata kaarti teekonnast mida mööda liikusid, kokkuvõtet oma treening andmetest, loo eesmärke ja palju muud.

Kiire ja täpne
Forerunner 210 seadmel on HotFix satelliitide ennustamis funktsioon, mis tagab kiirema ja täpsema vastuvõtu - Sinu jaoks vähem raisatud trenni aega. Selle kõrg-tundlik GPS vastuvõtja annab parema signaali ka puude all ja kõrgete ehitiste läheduses.
GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee