Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Jooksmine > Toode
Spordikell Forerunner 610 Special Edition
Hind: 349 €
Soodushind –15%: 299 €
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info
Esimene GPS pulsikell randmele - Forerunner - alustab spordikellade uut generatsiooni. Puutetundlik Forerunner 610 salvestab sinu jooksu ajal kõiki vajalike andmeid ja detaile.Puudutuse võrra kiirem
Forerunner 610 pakub mitmeid erinevaid võimalusi oma treeninginfoga tutvumiseks. Lehitse ja sirvi funktsioon teeb lihtsaks seadete muutmise, oma jooksu vaatamise jne. Kiire puudutus ekraanil on kõik, mis vaja, et liikuda edasi järgmisele lisainfoga treeninglehele.

Forerunner 610`e stiilne puuteekraan on vastupidav ja funktsionaalne, tõestamaks, et tegu ei ole lihtsalt edeva vidinaga. Forerunner 610 talub vihma, higi ja pritsmeid ning on piisavalt tundlik kasutamiseks ka kinnastega.

Grupijuht
Sileda klaaspinna all on spordikell, mis on valmis treenima sama kõvasti kui sina. Forerunner 610 pakub täpset distantsi, kiirust, GPS asukohta, pulssi, kaloreid jne. Kell suudab sind juhtida tagasi sinu jooksu stardipunkti, andes sulle vabaduse avastada uusi jooksuradu ja leida alati tee tagasi alguspunkti.

Lisafunktsioonid
Treeningu tööriistad nagu uus Virtual Racer™, muudavad iga treeningu virtuaalseks võistluseks. Antud funktsioon lubab sul võistelda eelmise parima tulemusega või ükskõik millise tegevusega, mis on üleslaetud Garmin Connect™ saidile. Virtual Racer arvestab muutuvaid kiiruseid ja realaja tingimusi, seega tõeliselt sina versus vastane. Võid ka kasutada Virtuaalse Partneri funktsiooni ja vaadata, kuidas suudad võistelda enda seatud staatilise tempoga. Forerunner 610`on ka vibraalarmid aja, distantsi, kalorite, pulsi ja kadentsi jaoks. Seega, kui jõuad seatud sihini, tunned kerget vibratsiooni.

Treeningu efektiivsus
Spordikell, mis aitab sul treenida targemini, mitte kõvemini - Forerunner 610 seda just teebki. See on esimene Garmin Forerunner seeria pulsikell, millel on Training Effect suutlikus. Training Effect funktsioon mõõdab sinu sporditegevuse mõju ning aitab sul lõppkokkuvõttes tõhusamalt treenida. Sinu treeningu efektiivsus arvutatakse kasuta profiili, pulsi ja tegevuse raskusastme põhjal. Forerunner 610`l on ka seadistatavad pulsi tsoonid, hoiatused ja pulsipõhine kalorite arvestus.

Salvesta, analüüsi ja jaga
Kui treening tehtud, jätkab Forerunner 610 tööd. Ta laeb juhtmevabalt treeningu andmed sinu Garmin Connect lehele ohe, kui satub arvuti tegevusraadiusesse - nii saad igal ajal andmeid hiljem vaadata ja analüüsida. See kõik täna ANT+™ juhtmevabale tehnoloogiale ja USB pulgale, mis on sinu kella komplektis. Pole juhtmeid, käsitsi üleslaadimist, pole muret. Garmin Connect lehel saad näha oma tegevusi kaardil, vaadata ringi aegu ja avastada teiste kasutajate tegevusi. Garmin Connect on ühilduv Mac ja Windows arvutiga.

Jälgi oma tervist
Saad jälgida ka oma kaalu, keharasva, keha veesisaldust ja kuut teist näitajat, kui kasutad Forerunner 610 kella koos Tanita BC-1000 kaaluga. Näitajad salvestatakse Forerunner 610 kella sisse ja saadetakse automaatselt Garmin Connect kontole, kui oled arvuti läheduses.

Forerunner 610: kõrg-tehnoloogiline treening puudutuse lihtsusega.
GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee