Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Jooksmine > Toode
Pulsikell Garmin FR70 meeste
Hind: 145 €
Soodushind –15%: 99 €
Lisa tellimusse
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab Tehniline info

Ole motiveeritud ja täida oma treeningu eesmärgid koos FR70 spordikellaga - stiilne spordikell ning treeningu vahend ühes, mis aitab jälgida aega, südame löögisagedust ja põletatud kaloreid. FR70-l on värske uus välimus, erinevad värvid ning mugav rihm.

Treeni siseruumides või väljas
Jõusaalis või väljas olles - FR70 jälgib kogu treeningu andmeid, sealhulgas aega, pulssi, põletatud kaloreid jne. Selle kõige tagab FR70 juhtmevaba ANT + ™ tehnoloogia, mis võimaldab ühendada kella teiste ANT + ühilduvate seadmetega nagu pulsivöö, lisavarustusena müüdavat jalaandurit või muid ANT+ ühilduvat treening varustust.

Jälgi oma tervist
Samuti saate jälgida oma kehakaalu, keha rasva protsenti, keha veesisaldust ja kuute muud näitu, kasutades FR70 koos TANITA BC-1000 keha koostise kaaluga. Näidud salvestatakse FR70-sse ning saadetakse automaatselt Garmin Connect ™ keskkonda, kui arvuti on seadme läheduses.

Kuula oma südant
FR70 ühendub juhtmevabalt kerge, paindliku digitaalse pulsimõõtjaga, tagades kohese tagasiside oma treeningu raskusastme kohta. FR70 jälgib lakkamatult sinu südame lööke minutis ja näitab sinu südame löökide tsooni, et saaksid jälgida ja parandada oma fitness taset.


Mõõdab vahemaad
Tänu ANT juhtmevabale ühendusele saad FR70 jalaanduri (saadaval lisavarustusena) abil jälgida ja salvestada vahemaad ja kiirust nii väli- kui ka sisetingimustes. Kõrgtehnoloogilist kiirendusmõõturit kasutades kogub ja saadab jalaandur täpset teavet sinu liikumise kohta, mis on kohe karbist võttes 98 protsenti täpne enamike kasutajate kohta.

Kasuta ka rattal
Ühendatuna lisavarustuses saadava kiiruse-pedaali pöörete anduriga jälgib FR70 sinu rattatreeningu kiirust ja vahemaad. Kiiruse-pedaali pöörete andur kinnitub kindlalt sinu rattale ja mõõdab pedaalimis rütmi ja ratta kiirust. Sa saad sellega isegi treenida sisetingimustes, sest andur kinnitub tagarattale.

Jaga juhtmevabalt
Pärast treeningut saadab FR70 salvestatud andmed automaatselt arvutisse, kui oled seadmega tööraadiuses. Pole juhtmeid ega kinnitusi. Andmed on kohe saadaval ja valmis analüüsiks, kategoriseerimiseks ja jagamiseks läbi online võrgustiku - Garmin Connect.

GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee