Tehke ostud meie e-poes. Kaup kätte 2-4 tööpäevaga.
Auto GPSVeoauto GPSMoto GPSKäsi GPSSportimiseksKaardiplotteridKajaloodidGPS kaardidGPS lisavarustusKaameradMultisport
Avaleht > Jalgratas > Toode
GARMIN Edge® 705 Bundle
Arvamused (0)     Saada sõbrale     Prindi
Üldinfo Kaardid Lisavarustus Fotod Viited Pakend sisaldab

Ülevaade
Treener. Navigaator. Edge 705 aitab sul saavutada parimat ning juhatab sind pärast treeningu lõppu tagasu koju. See GPS vastuvõtjaga rattakompuuter ei tunne piire. Sa saad pulsi, pedaalimise pöörded, pööre-pöördelt juhised. Saad isegi jagada juhtmevabalt oma andmeid pärast sõitu teiste Edge 705 omanikega. Kõik andurid on juhtmevabad ning rattakompuuter värvilise ekraaniga.

Navigeeri
Sõida ennastunustavalt ilma, et oleks hirmu ära eksida. Edge 705 tuleb eelsalvestatud baaskaardi ja kogu detailse Eesti kaardiga (ei toeta aadressi otsingut, juhendamist) ning sellel on lisaks microSD mälukaardipesa lisakaartide (nt.navigeeritav ja otsinguga Eesti; Euroopa jne) ja treeningu andmete salvestamiseks. Lihtsalt torka lisavarustusena saadav detailsete kaartidega mälukaart pesasse ning saad väntamise ajal tulevaste pöörete juhiseid päikesevalguse käes loetaval värvilisel ekraanil. Edge kinnitub lihtsalt komplektis olevasse rattahoidikusse, et juhendada sind sihtpunkti.

Saa vajalik info
Edge® 705 mõõdab automaatselt sinu kiirust, distantsi, aega, põletatud kaloreid, kõrgust, tõusu ja langust ning salvestab andmed hilisemaks ülevaatamiseks ja analüüsimiseks. Eriti täpseks tõusu ja languse andmeteks on Edge 705-el baromeetriline altimeeter. Seadmel on ka kõrgtundlik vastuvõtja, mis tagab signaali ka metsas ning kõrghoonete läheduses, samuti on menüüs kiiresti liikumiseks mugav juhtnupp.

Mõõda pulssi ja pedaali pöördeid
Garmini innovatiivse ANT Sport juhtmevaba tehnoloogiaga saad pulsi ja kiiruse/pedaalipöörded ilma juhtmeid kinnitamata. Edge 705 sisaldab juhtmevaba pulsimõõtjat ning kiiruse/pedaalipöörete andurit. Sa saad sellega isegi treenida sisetingimustes, sest andur kinnitub tagarattale.

Jaga andmeid juhtmevabalt
Edge 705-ga saad jagada oma treeninguid, salvestatud sõite jne. Juhtmevabalt teiste Edge 705 kasutajatega. Nüüd sul on lihtne see 35 km mägisõit 600meetrise tõusuga saata juhtmevabalt oma sõbrale järgi proovimiseks. Andmete jagamine on lihtne. Teistele 3 meetri raadiuses olevatele Edge 705 seadmetele info saatmiseks vali lihtsalt "Transfer data".

Jaga, salvesta ning analüüsi
Tegid tublit sõitu ning nüüd tahad oma treeningut salvestada ja analüüsida. Lihtsa USB ühendusega saad sa ühineda ülemaailmse ratturite võrgustikuga läbi Garmin Connect™ - uus lehekülg andmete jagamiseks ja analüüsiks. Loomulikult saad andmeid ka analüüsida Garmin Training Center tarkvaraga.


Edge 705: Lase käia


GPS BLOG
 › Nüüd saadaval Garmini uus lipulaev - NüviCam
 › Saabusid esimesed 2014 aasta Garmin auto GPS mudelid
 › Garmin VIRB Elite Spordikaamera
 › Lihtne ja soodsa hinnaga auto gps Nüvi 54LM
 › TETRAX FIX värvilised autohoidikud
 › UUS - suure 7" ekraaniga GPS Garmin Nüvi 2797LMT - NÜÜD MÜÜGIL
Uus Garmin esindus Tallinnas aadressil Väike-Paala 1 nüüd avatud!


Ostutingimused
Kuidas e-poest osta?
E-poe kasutustingimused
Tarneviisid
Info ja abi
Toote registreerimine
Kasutusjuhendid
Tarkvara uuendamine
Garantii
ITShop – PT Mikro OÜ
Kauplused
Ettevõttest
TETRAX EESTI
Tooted
Tugilehed
GPS Blog
myGarmin
Garmin Connect
Tooted
Autoseadmed
Käsiseadmed
Spordiseadmed
Mereseadmed
Kajaloodid
© PT Mikro OÜ 1992-2014 | Rägavere tee. 37, 44312 Rakvere, Tel: +372 322 3456, e-mail: info[ät]itshop.ee